Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 839
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 31 351
Благодаря ти. Действай само леко и съм сигурна, че ще изглеждаш секси, красива и неустоима с лек тен. Да се похвалиш! Heart Eyes Hug

# 121
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 627
Някой беше питал за ББ крем който да има покривност, обаче забравих кой, а през телефона нещо не мога да се оправя. Препоръчвам ББ на Римел, с лилавата капачка е за нормална към смесена кожа, а другият е за суха. Естествено не е много покривен като фдт, но стои много естествено и прави кожата много свежа

# 122
  • София
  • Мнения: 10 332
Записвам се да ви следя. За лек ФДТ препоръчвам да разреждате наличния с капка серум. Получава се леко почти невидимо покритие, а в същото време избистрен тен.

Най-доволна съм от тази комбинация. Кожата ми е суха през зимата и смесена лятото с разширени пори в Т-зоната.


# 123
  • Мнения: 91
Записвам се да ви следя. За лек ФДТ препоръчвам да разреждате наличния с капка серум. Получава се леко почти невидимо покритие, а в същото време избистрен тен.





Какво мислите за  Touche Éclat на Ив Сен Лоран?

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10 … 1_123066950099_-1

# 124
  • Мнения: 912
Велик фон дьо тен,много го обичам.Над него слагам Метеоритите и кожата ми е прекрасна,естествено изглеждаща.

# 125
  • София
  • Мнения: 10 332
Записвам се да ви следя. За лек ФДТ препоръчвам да разреждате наличния с капка серум. Получава се леко почти невидимо покритие, а в същото време избистрен тен.





Какво мислите за  Touche Éclat на Ив Сен Лоран?

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10 … 1_123066950099_-1

Много хубав ФДТ за  зимата, подходящ е за сухи кожи, кожата става "сочна" с него. През лятото, много лесно лъсвам с него....

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 967
  А какво му е покритието?

# 127
  • София
  • Мнения: 10 332
  А какво му е покритието?

Средно, в зависимост от нанасянето може да се контролира.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Благодаря!!!

Май само този не успях да пробвам, но ще поправя грешката.

И да попитам, макар че е доста рано -
на мен през лятото не ми лъсва лицето, а направо се поти.
Слагам ли продукти за мазна кожа, само ми я изсушават, но
пак ми се изпотява лицето.Затова през деня съм само с крем,
а вечер с ББ или ФДТ.
Четох, че на малко жени им се случва това.Но ако някоя от
вас има същия проблем - моля да сподели открила ли е решение?

# 129
  • Мнения: 2 045
Пробвала ли си матиращи листчета, оризова или фиксираща пудра?
Ако ползваш антиперсперанти, пробвай да минеш без тях. Понякога те запушват жлезите и потта започва да "избива" от другаде.
Ако нищо не помага, наблягай на водоустойчив и дълготраен грим, който да не се размазва  Peace  bouquet

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Матиращите листчета са за омазняване, а при мен няма такова нещо.
Мисля да пробвам DW пък да видим.

Ползвам дезодорантите, които ползвам и през зимата.
.

# 131
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 627
Знам, че повече коментираме ФДТ-ни, но все пак ако някой има наблюдения върху този ББ крем, моля да ги сподели
Скрит текст:

# 132
  • Мнения: 912
Дабъл Уеър е "железен" в жегите.Няма разтичане,няма свличане,уникален продукт Heart EyesТуш екла не е покривен,но прави като цяло лицето много свежо и естествено изглеждащо,благодаряние на Адри си го купих и не мога да му се нарадвам в студените дни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 152
Някой беше питал за ББ крем който да има покривност, обаче забравих кой, а през телефона нещо не мога да се оправя. Препоръчвам ББ на Римел, с лилавата капачка е за нормална към смесена кожа, а другият е за суха. Естествено не е много покривен като фдт, но стои много естествено и прави кожата много свежа
Аз питах Hug хем ми харесват фдт на Римел, а не се сетих въобще за ББ кремовете им  ooooh!. Благодаря много за идеята,задължително ще го пробвам.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 500
Дабъл Уеър е "железен" в жегите.Няма разтичане,няма свличане,уникален продукт Heart Eyes

И при мен е така, но ми е много покривен, а аз предпочитам леко покритие. За лайт версията четох, че не е  добра. Някой може ли да предложи фон дьо тен като ДУ, но да е лек.

Общи условия

Активация на акаунт