Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 809
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 537
Сори от телефона съм и не можах да сложа снимки.
ФДТ е по- покривен, но този който си показала е по- нова версия на старата бяла тубичка, която имах аз и предполагам е подобрена формулата му.
Отделно на Ла Рош за лятото имам тяхната компактна слънцезащитна крем пудра и тя е с 50 ф-р. Въобще марката рядко ме е разочаровала! Hug

# 736
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ти, копче.  bouquet

Ще го пробвам задължително, дано само да ми пасне цвят.
 Със светла кожа съм ,а повечето светли цветове ми розовеят, а аз съм с жълт подтон.

п.п. Намерих и този http://apteka.framar.bg/30018775/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -30-%D0%BC%D0%BB-  , но него го водят флуид, а не хидратиращ ФДТ  newsm78
Да не ги объркам.  ooooh!

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 21:02 от *Л-и-я*

# 737
  • Мнения: 892
Здравейте,

Някой ползвал ли продукти на Covermark ? Скоро поръчвали ли сте? Мисля, че вносът им в България е спрян за съжаление. Коректорите им, а предполагам и др продукти са много добри.

# 738
  • София
  • Мнения: 9 537
Благодаря ти, копче.  bouquet

Ще го пробвам задължително, дано само да ми пасне цвят.
 Със светла кожа съм ,а повечето светли цветове ми розовеят, а аз съм с жълт подтон.

п.п. Намерих и този http://apteka.framar.bg/30018775/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -30-%D0%BC%D0%BB-  , но него го водят флуид, а не хидратиращ ФДТ  newsm78
Да не ги объркам.  ooooh!
Точно този беше моят. Но ти задължително пробвай новата му версия.

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 22:54 от kopche

# 739
# 740
  • София
  • Мнения: 779


Здравей,
На мен много ми допадна и хареса Guerlain Météorites Baby Glow Light-revealing sheer make-up  Sunglasses, но знаеш че е супер индивидуално Wink

Благодаря че сподели! Попитах, защото май си първата с положителен отзив за него.... май е хубав за много млади кожи  newsm78

meggle, днес сложих  Кларинс на половината лице(аз слагам само в Т-зоната) а на другата от матиращата на Ести. Ще споделя довечера, дали има разлика, след нанасяне нямаше.


Хехехе ех да бях с млада кожа, но не съм чак с толкова млада, на 33 год.съм Wink
Хареса ми текстурата, как се сля с кожата ми и цвета  Sunglasses

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт