Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 866
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 656
Много , много благодаря Simple Smile   bouquet

# 721
  • Мнения: 1 518
Сладурани, да ви питам какво мислите за Nearly Naked и Photoready на Revlon? Колебая се между тях и Healthy Mix и Healthy Mix Serum-а на Bourjois?

# 722
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
С нормална към суха.
Светла съм доста.

Би ли споделила от кой ФДТ или ББ от среден клас си доволна?

Кожата ми се изсуши доста и оттогава не мога да си намеря подходящ ФДТ.  ooooh!
Знам,че не е по темата, но ще съм ти благодарна,ако ми кажеш и крем от който си доволна.  Embarassed

# 723
  • MJF
  • Мнения: 334
Здравейте!   bouquet
Направих си труда да прочета цялата тема,но така и не успях да се ориентирам за моята кожа.Единствено успях да отсея марките,от които сте доволни.Винаги съм използвала по-нисък клас продукти-Max Factor,Bourjois.
Иска ми се да сменя с малко по-висок клас козметиката си за лице.Кожата ми е нормална към суха през зимата с леко омазняване в Т-зоната,на 26 години съм със светла кожа.Имам лунички,които се обострят в летния период.Използвам крем Bioderma Hydrabio Legere,който ми продадоха като подходящ и за основа.Фон дьо тена ми в момента е Max Factor 3in1.Като покривност съм доволна,може би базата ми не е подходяща или просто я няма,но и той ми прави понякога оранжеви петна.Проблемът,който почти винаги имам(може би е моя грешка с някои продукт),е че в даден момент след нанасянето 2-3 часа започва едно оксидиране и кожата ми става на оранжеви петна.Искам продукт,който е покривен,но също така изглежда естествено и да има розовеещ или порцеланов цвят.Четох отзиви за Dermanlend Vichy,но все още не съм го тествала.Хвърлила съм око и на La Roche за CC крем и фон дьо тен.
Бих желала съвет за крем,база и фон дьо тен от среден клас,но не от най-високия.Ако е възможно да се вмествам в около 100лв.

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 23:32 от FugeeLa

# 724
  • Мнения: 912
При мен почти всички фон дьо тени на Макс Фактор оксидират  newsm78Не е при теб проблемът.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
При мен почти всички фон дьо тени на Макс Фактор оксидират  newsm78Не е при теб проблемът.

Аз не съм имала такъв проблем. На втора опаковка Макс Фактор 3в1 съм и цвета си е същия.
А аз напоследък нещо не мога да се разбера с Clarins Skin ilusion. Уж си взех предварително мостра и ми хареса, но сега ми стои по-мазен и покривността не ми допада /твърде слаба покривност/. Чудя се дали да не си вземе Revlon Colorstay  Rolling Eyes

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
FugeeLa, аз ползвам хидратиращия ФДТ на Ла рош. Харесва ми много, не е много траен(5-6 часа), но ако се сложи пласт, там където е попил, не си личи изобщо и добива чудесен вид (дори върху пудра). Има много светъл, неутрален цвят и е със страхотна консистенция. Аз не ползвам база, предполагам, че върху нея би бил много по-траен. Има 20 Spf и като цяло е много хубав в този ценови клас. И най-важното за мен - откакто го ползвам, нямам никакви кожни реакции. В някакъв момент кожата ми стана много чувствителна и всичките ми ФДТ на Clarins, например, започнаха да ми правят проблеми  Tired Сега не смея да ги отпочна пак и така си седят.....

# 727
  • София
  • Мнения: 9 576
С нормална към суха.
Светла съм доста.

Би ли споделила от кой ФДТ или ББ от среден клас си доволна?

Кожата ми се изсуши доста и оттогава не мога да си намеря подходящ ФДТ.  ooooh!
Знам,че не е по темата, но ще съм ти благодарна,ако ми кажеш и крем от който си доволна.  Embarassed
Ла Рош Позе.
И от ББто и от фдт им за суха кожа Толериан.
Сега ползвам няколко неща едновременно:
Крем емулсия с 15 spf Swiss line
Avene 50 spf емулсия- много съм доволна, понеже го няма го белият екран и лепненето, както бе формулата му преди години.
ДД на Nuxe- и от него много съм доволна. С 30 фактор е и е грижа и лек бронз на лицето с добра защита едновременно.

# 728
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А кои е по-покривен ББ или ФДТ?

Това е ФДТ нали http://apteka.framar.bg/30047130/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -30-%D0%BC%D0%BB-   ?

# 729
  • SF
  • Мнения: 21 524
Някои ФДТ са много плътни и покривни, сравнени с ВВ кремовете (Colorstay Revlon). Други са по-леки и покриват колкото ВВ.

# 730
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да, знам ,затова попитах.
Въпроса ми е  конкретно към копче и продуктите, който тя ми е препоръчала.  Peace

# 731
  • SF
  • Мнения: 21 524
Ох, съжалявам.

# 732
  • София
  • Мнения: 5 528
На Ла Рош сега довършвам хидратиращия им фондьотен и съм доволна.Стои много естествено,като покритието е леко към средно.Малко по-силно от това на ББ кремовете.Стои много естествено.

# 733
  • MJF
  • Мнения: 334
Аз съм се спряла на Vichy Dermablend и може би хидратиращия на La Roche Posay.Но нямам подходяща основа.Виждам,че се хвали тази на Benefit.В какви магазини се продава обикновено?Като цяло можете ли да ме насочите към основа и може би пудра среден клас?Нямам и коректор,но не съм сигурна,че ми е нужен.

# 734
  • SF
  • Мнения: 21 524
В Сефора в някои от моловете.

Общи условия

Активация на акаунт