Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 868
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 124
Много ви благодаря, момичета  bouquet Да, Перфекшън люмиер велвет имах предвид Blush от толкова гледане и селектиране, се обърках вече...Така, понеже го няма тук, ще го поръчам онлайн, или от Сефора/на-вероятно с базата на Шанел, надявам се да се комбинират успешно/, но се чудя за цвета - по принцип нося 02 от повечето марки, на Диор - 020, та според вас, кой номер на Шанел би ми паснал?
Пак 20 Heart Eyes
Sashito, За жалост в Плевен не знам къде се продава Шанел. Ако пак пращаш момъка в София по магазини, ще помогнем с адреси Simple Smile
Шанел велввт се беше появил в парфимо и то за към 50 лв, може да поглеждате и там.
Simple SmileSimple SmileSimple Smile Тогава момъка ще го отнесе отново! Благодаря! Парфимо магазин ли е и ако да ще съм благодарна ако ми кажеш адреса, че горкия хич не е запознат с козметичните магазини!
Всъщност аз исках да попитам и за базата на Rimel http://www.endymarket.com/product/2150/rimmel-fix-perfect-osnova … rim-5v1-30ml.html, знам че не е от коментираните класове козметика но след проба ми се стори добра. Някакви мнения за нея? Още веднъж благодаря!

# 706
  • София
  • Мнения: 779
Вчера в Бюти зона и Дъглас имаха 20% намаление с клиентски карти и се изкуших и си взех
Guerlain Météorites Baby Glow Light-revealing sheer make-up  Sunglasses
Консултантките казаха, че бил много хубав нов продукт Wink

Ще ми е много интересно да споделиш, дали ти е харесал.

Здравей,
На мен много ми допадна и хареса Guerlain Météorites Baby Glow Light-revealing sheer make-up  Sunglasses, но знаеш че е супер индивидуално Wink

# 707
  • София
  • Мнения: 10 335


Здравей,
На мен много ми допадна и хареса Guerlain Météorites Baby Glow Light-revealing sheer make-up  Sunglasses, но знаеш че е супер индивидуално Wink

Благодаря че сподели! Попитах, защото май си първата с положителен отзив за него.... май е хубав за много млади кожи  newsm78

meggle, днес сложих  Кларинс на половината лице(аз слагам само в Т-зоната) а на другата от матиращата на Ести. Ще споделя довечера, дали има разлика, след нанасяне нямаше.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
За бейби глоу не е първата, бях писала преди това и на мен ми хареса. Добре го поносих , но съм на друга вълна т.е. някога някъде бих го купила, но не и на тази цена .
Иначе казано бейби глоу на Герлен не е Must have продукт , но е приятен за пролетта . Някак си ме освежаваше .
От два дена с мат. фдт на Кларанс (решила съм да го приключа) и ми е странно, отвикнала съм с такива фдт-ни . И днес се наложих да го смеся с една от базите им и по- добре . Иначе при мен  е супер издръжлив.

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
И на мен ми харесва много baby glow ! На 39 съм Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 10 335
И на мен ми харесва много baby glow ! На 39 съм Simple Smile

В такъв случай е до кожа... и аз съм на 39   Laughing

При мен подчертаваше порите и сухите участъци.

# 711
  • Мнения: 21
Пробвах  СС крема на Ланком,но най-светлият нюанс ми беше тъмен.Има страхотен аромат,но за пореден път се убедих,че съм алергична към някоя от съставките на продуктите на фирмата.На мен идеално ми пасна СС крема с фактор 50 на Шанел.

# 712
  • Мнения: 5 892
Пробвах ДУ, впечатлена съм от издържливостта на мазната ми кожа и покритие, но консултантката не ми улучи цвета  Crossing Arms

# 713
  • Мнения: 471
Velvet-а и при мен не подчертава порите, а леко заглажда дАже!
Иначе Шанел има в БГ- Сефора, Прити Шоп и други магазини. Беше около 70 лв. Ако кажеш от кой град си, сигурно ще се сетим къде можеш да го намериш.
От Плевен Simple Smile В София изпратих един момък да го намери, но той не успя Simple Smile Simple Smile Simple Smile.
Ако ми кажете в Плевен откъде мога да го намеря ще съм благодарна Simple Smile


Шанел в Плевен продават в  МОЛ Център / мола на центъра парфюмерията на първия етаж в дъното/ Wink

# 714
  • Мнения: 124
Velvet-а и при мен не подчертава порите, а леко заглажда дАже!
Иначе Шанел има в БГ- Сефора, Прити Шоп и други магазини. Беше около 70 лв. Ако кажеш от кой град си, сигурно ще се сетим къде можеш да го намериш.
От Плевен Simple Smile В София изпратих един момък да го намери, но той не успя Simple Smile Simple Smile Simple Smile.
Ако ми кажете в Плевен откъде мога да го намеря ще съм благодарна Simple Smile

Благодаря още днес ще проверя! Simple Smile
Шанел в Плевен продават в  МОЛ Център / мола на центъра парфюмерията на първия етаж в дъното/ Wink

# 715
  • Мнения: 1
Момичета, това може ли да са оригинални продукти - http://strandonline.bg/category/921/dekorativna-kozmetika.html

Преди седмица си поръчах поръчах фон дьо тен на Shiseido от този сайт - www.strandonline.bg - пристигна след 1 ден, много съм доволна наистина  newsm10 Супер лека текстура, всичко си е с опаковка, етикети и т.н.. така че според мен са си оригинални. Препоръчвам, момичета Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 813
Може ли снимка на това което си получила с партиден номер на нея, по който може да се провери доколко е оригинален продукта в чеккозметикс. За тия цени сииилно се съмнявам да е читав, без да искам да те обиждам  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 9 576
Може ли снимка на това което си получила с партиден номер на нея, по който може да се провери доколко е оригинален продукта в чеккозметикс. За тия цени сииилно се съмнявам да е читав, без да искам да те обиждам  Hug

Аз имам същият фдт на Шисейдо, закупен от същият сайт. Доволна съм много! Чеквала съм го, всичко е ок! Ползвам си го с удоволствие! Бях го взела за 44лв., сега виждам по-евтини цени, даже! ooooh!
Шисейдо не можеш да чекнеш така или иначе в Чеккозметикс. Peace

# 718
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 659
Аз имам същият фдт на Шисейдо, закупен от същият сайт. Доволна съм много! Чеквала съм го, всичко е ок! Ползвам си го с удоволствие!

Би ли споделила с каква кожа си и кой номер си взела и ако можеш от другите фдт кой номер ползваш за ориентир  Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 17:47 от ani_d

# 719
  • София
  • Мнения: 9 576
С нормална към суха.
Светла съм доста. Взех си I00-very light ivory на Шисейдо. Доста е светличък, но на мен ми е ОК с него. Течен е доста и е по-скоро за нормална към смесена кожа. Така си и пише на опаковката. Аз съм за по-кремести продукти, по принцип, но пусто любопитство тогава надделя. Grinning
ББ на Диор имам пак най-светлият цвят -01.
Прахообразната пудра на Шанел е 30. На MAC Mineralized Skinfinish Natural съм light plus. Peace

Общи условия

Активация на акаунт