Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 864
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 809
отговорно ти препоръчвам Шанела.  Hug
И аз, само че Perfection-a  Hug
Колкото до порите - пробвали ли сте това
Скрит текст:
Уникално е  Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 10 335
отговорно ти препоръчвам Шанела.  Hug
И аз, само че Perfection-a  Hug
Колкото до порите - пробвали ли сте това
Скрит текст:
Уникално е  Heart Eyes

Чак уникално.... на мен ми харесва само самостоятелно върху серум/крем, но под ФДТ не е нещо особено, от наличните ми в момента бази, тези двете се справят по-добре с прикриването на пори.

# 692
  • Мнения: 124
Biskvitka, аз също съм разширени пори, около носа и малко по бузите и до скоро не харсесвах фондьотени, защото според мен подчертават порите и акцентират върху тях.  Ползвала съм Guerlain Liengerie de pua, Everlasting Clarins, Estee lauder DW, Shisiedo sun protection foundation, Armani Maestro, Loreal True match, Healthy mix буржоа и от всички изброени, единствено Шанел Perfection limiere velvet не подчертава порите (ползвала силно казано, повечето са подарени след няколко теста). Мога да ги степенувам по този показател по следния начин: на първо място Шанела, след това Маестрото на Армани, на трето място Шисейдо. При мен най-много се подчертаваха от DW на Ести. Рядко си позволявам да препоръчам продукт, но при конкретния въпрос (за порите), отговорно ти препоръчвам Шанела.  Hug
Здравей имам абсолютно същия проблем с порите! След проучване разбрах, че Шанел в Бг го няма или поне аз не го открих би ли казала къде мога да го намеря и съответно на каква цена!

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
A има си го фдт на Шанел Perfection lumiere velvet по българските магазини за селективна козметика .

# 694
  • София
  • Мнения: 4 789
Velvet-а и при мен не подчертава порите, а леко заглажда дАже!
Иначе Шанел има в БГ- Сефора, Прити Шоп и други магазини. Беше около 70 лв. Ако кажеш от кой град си, сигурно ще се сетим къде можеш да го намериш.

# 695
  • Мнения: 124
Velvet-а и при мен не подчертава порите, а леко заглажда дАже!
Иначе Шанел има в БГ- Сефора, Прити Шоп и други магазини. Беше около 70 лв. Ако кажеш от кой град си, сигурно ще се сетим къде можеш да го намериш.
От Плевен Simple Smile В София изпратих един момък да го намери, но той не успя Simple Smile Simple Smile Simple Smile.
Ако ми кажете в Плевен откъде мога да го намеря ще съм благодарна Simple Smile

# 696
  • Мнения: 128
От Ензо са много бързи, пуснали са новия фдт на Ланком, жалко, че е за по-суха кожа  Confused

http://www.enzo.bg/lancome/miracle-cushion-fon-do-ten-fluid-v-gbichka/

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Много ви благодаря, момичета  bouquet Да, Перфекшън люмиер велвет имах предвид Blush от толкова гледане и селектиране, се обърках вече...Така, понеже го няма тук, ще го поръчам онлайн, или от Сефора/на-вероятно с базата на Шанел, надявам се да се комбинират успешно/, но се чудя за цвета - по принцип нося 02 от повечето марки, на Диор - 020, та според вас, кой номер на Шанел би ми паснал?

# 698
  • Мнения: 2 257
Момичета, здравейте Simple Smile
Днес имах малко време и отидох в един магазин и реших да пробвам на Шанел Мат люмери и Перфекшън люмери велвет, но и двете не ги усещах добре, но истанах изненадана и то доста приятно от Ести Лаудер ДБ лайт. В момента съм с него, тъй като момичетата бяха мн любезни да ме гримират и усещането е за копринена кожа, но и никакво утржняване. Сега ще видя след няколко часа как ще е, тъй като в последните месеци кожата ми драстично се промени-започна много сериозно да се омазнява и окей по-късно директно купувам Simple Smile Междудругото само на мен ли ми се струва, че е по-изгодно да го поръчам от сайта на Ести, отколкото да го купя от тук? newsm78

# 699
  • София
  • Мнения: 583
Много ви благодаря, момичета  bouquet Да, Перфекшън люмиер велвет имах предвид Blush от толкова гледане и селектиране, се обърках вече...Така, понеже го няма тук, ще го поръчам онлайн, или от Сефора/на-вероятно с базата на Шанел, надявам се да се комбинират успешно/, но се чудя за цвета - по принцип нося 02 от повечето марки, на Диор - 020, та според вас, кой номер на Шанел би ми паснал?
Бисквитка, 20 номер ти трябва. Hug Ако, искаш мога да ти ги купя и изпратя, няма да ме затрудниш.  Hug Коя база на Шанел имаш предвид? Аз съчетавм този фондьотен с бронзиращата база на Шанел и получавам отличен резултат.  Hug

# 700
  • Мнения: 5 892
Дами, какво мислите за базата на Ести? Днес си взех мостра от ДУ, но консултантката ми препоръча горещо и базата. Сега съм с матиращата на СВР.

# 701
  • София
  • Мнения: 10 335
Дами, какво мислите за базата на Ести? Днес си взех мостра от ДУ, но консултантката ми препоръча горещо и базата. Сега съм с матиращата на СВР.

Аз съм доволна от нея, матира добре Т-зоната, не изсушава сухите участъци. Върху нея нансям DW, но го разреждам с капка серум, иначе ми е прекалено покривен.

# 702
  • Мнения: 24
Момичета, това може ли да са оригинални продукти - http://strandonline.bg/category/921/dekorativna-kozmetika.html

# 703
  • София
  • Мнения: 4 789
Много ви благодаря, момичета  bouquet Да, Перфекшън люмиер велвет имах предвид Blush от толкова гледане и селектиране, се обърках вече...Така, понеже го няма тук, ще го поръчам онлайн, или от Сефора/на-вероятно с базата на Шанел, надявам се да се комбинират успешно/, но се чудя за цвета - по принцип нося 02 от повечето марки, на Диор - 020, та според вас, кой номер на Шанел би ми паснал?
Пак 20 Heart Eyes
Sashito, За жалост в Плевен не знам къде се продава Шанел. Ако пак пращаш момъка в София по магазини, ще помогнем с адреси Simple Smile
Шанел велввт се беше появил в парфимо и то за към 50 лв, може да поглеждате и там.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 809
Наде мерси за информацията, ще ги имам предвид двете бази за проба при първа възможност. Дали защото го ползвам от скоро или в комбинация с ФДТ perfection на Шанел, но наистина за мен е уникален, кожата ми става направо коприна с двата продукта заедно.
От другите две бази коя да опитам първо? Flutter

Velvet-а и при мен не подчертава порите, а леко заглажда дАже!
Иначе Шанел има в БГ- Сефора, Прити Шоп и други магазини. Беше около 70 лв.
Последно в Сефора - 80 лева. Peace

Общи условия

Активация на акаунт