Романтика, червено вино и камина = на 2 чертички тази зима :) Бъдещи мами над 35

  • 24 684
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 512
Искам и при нас да завали сняг. Така не е истинска зима.

Джамила добре дошла и от мен  Hug

Магнитка много се измъчихте с тези болести  ooooh!

# 691
  • Мнения: 1 207
Магнет измъчихте се вярно от болести, дано бързо му подействат АБ на Жорко.
Какво слънце пече тук, само навън ми се ходи.
Ако не се чете темата внимателно и задълбочено ще има въпроси от рода - "Султана на кой матрак спа?" и  "Защо Перу не ще да яде кюфтета в харема?"  Joy
Добре дошла Джамила! И аз съм на опашката за номер 3.

# 692
  • Мнения: 1 933
И при нас валя сняг, ама вече няма и помен от него Sad
Ели, знаех си аз, че ще има нещо засукано около матрака Wink Със здраве и кеф да си го ползвате!
Мимче, то каквото и да мислим, все ще има недоволни. Засега ще делим разликата в курса с дилърите и ще чакаме да видим какво ще стане след месец... А Франк спомена нещо и за намаляване на заплатите  Shocked дето хич не искам да чувам... Ако знаеш как искам да гушна един болничен за месец поне... да не чувам и да не чета истерясали дилъри...
Уф, излязох да ходя до аптеката да търся стетоскоп... Да чуя едно малко сърчице... Ядец, нямаха никакви  #2gunfire

# 693
  • Мнения: 2 473
Благодаря ви момичета за милите думи за рожденика ми!
Звездичка, ти ме ошашави с тези гаджета и секс на тази крехка възраст. Ами да ти кажа със сигурност няма гадже, още е далеко от тези неща. Искал да учи и да не си губел времето. Абе той не знае още как като с парен чук ще го връхлети това чувство някой ден. Иначе тук има много висок морал и едва ли на възраст  до 15-16 някой е правил такова нещо. Просто като че ли децата не мислят за тези неща все още. Срещат се и много млади майки, но те са или чернокожи или така наречените "бели боклуци".  

Пусикет, аз и четирите си бебета не съм ги усещала рано. Винаги след 20 седмица съм ги усещала. Но наистина ако има възможност отиди да те видят в болницата за твое успокоение.

Джамила, чувствай се добре дошла в нашата компания от прекрасни момичета!  bouquet

Абе какво стана с Кали и Иги? За Мимчето- ясно , тя се разписва всеки ден!
Ели, голяма сага с тоз матрак!

# 694
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мимче има няколко малки пистички наоколо, но ние ходим в курорт на север и там караме .

Коте ти на борсата ли работиш, дано не ви намаляват заплатите  Praynig . Сетих сега, аз нали поръчах един апарат за тонове искаш ли да ти го пратя да го ползваш докато ми дойде реда  Hug ?

Ели браво, че си намерила матрака със здраве да си го ползвате сега  Hug ! И дано успееш да отидеш в Израел, мен все ме канят приятели там, но като гледам няма как да стане скоро, а и си е 6 часа път .

# 695
  • Мнения: 2 168
Хехе, Ава, вярно за четенето отгоре отгоре, аз първо за Перу си викам - брей, какви игри си разиграват около вечерята с мъжа и Mr. Green

Коте, ясно, дано не ви бутат заплатите? При вас ме е ли системата с акушерки на прегледи? Щом си ходила и да търсиш значи ти е притеснено, обади се там където ти водят бременността Hug за твое спокойствие, и аз съм сигурна че всичко е наред ама стрес не е добре

Аз се разпосвам неуморно, защото ме тресат и мен леки нерви...

# 696
  • Мнения: 5 037
То с този Султан и хареми поне от към романтика докарахме темата Laughing

# 697
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Ааа Шери и вино имаше за някои  Mr. Green

На мен ми е малко притеснено за Кали, дано са добре и Иги също  Praynig, може да чакат новата тема  Simple Smile

Забравих, Коте иди да те видят ако можеш за да се успокоиш.

# 698
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз я мисля Кали, но не смея вече да питам.
Даре ако и имаш телефона да и пишеш един смс, дано са добре .

# 699
  • Мнения: 1 933
Не ми отговарят още от болницата. Досега все лекарката си ме е преглеждала, след като акушерките свършат с мерене на тегло, кръвно и т.н. Чакам ги да отговорят или да се обадят по тел. Аз пратих имейл, че не ми е удобно да говоря от офиса. Всички отварят широко уши... А дори не съм споделяла, че чакаме бебе...
Тита, звучи обнадеждаващо, благодаря ти   bouquet
Уанче, златна да си, че ти хрумват такива идеи! Ще изчакам да видя какво ще ми кажат от болницата и ще ти пратя ЛС  Hug Не съм на борсата, в частна фирма съм. Шефът ми е финансист и в главата му само схеми, сметки и финансови механизми... Дано не се стига дотам. Да му се и невиди еврото...  
Мимче  Hug виках омммм, дишах дълбоко, е не става... Нервно ми е та ми се плаче чак...

Гледам за деца и секс си говорите... Не помня дали, но вероятно съм споменавала, че преди години бях учителка на тийнейджъри (13-20г)  Shocked Не искате да знаете подробности, вЕрвайте ми...

# 700
  • Мнения: 8 533
че да я направя, що пък не
кое от двете заглавия да сложа?
"Султана на кой матрак спа?" и  "Защо Перу не ще да яде кюфтета в харема?"

# 701
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Даре или "На чий матрак спа султана, когато Перу не му хареса кюфтетата"  Joy

# 702
# 703
  • Мнения: 8 343
Абе  puss не ти личи че си бременна? Аз в 20 седмица, ходих на фетална и такъв корем имах че беше трудно някой да не разбере че съм бременна.

# 704
  • Мнения: 1 207
 Joy Joy  Joy Перу ТМ ще пита май за султанските кюфтета  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт