Романтика, червено вино и камина = на 2 чертички тази зима :) Бъдещи мами над 35

  • 24 685
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 168
Да, заглавията са точни както винаги  Laughing
Аз пращам непрекъснато положителни мисли и енергия на Кали и Иги, всичко е наред сигурна съм

Коте, дай да те прегърна  Hug а в града ви няма ли на частно УЗ да отидеш? При нас са сравнително евтини, има само такива успокоителни ги наричат УЗ прегледи, 10мин да видиш просто че всичко е наред и да не го мислиш

# 706
  • Мнения: 2 501

Перу,те твойте сънища като турска сапунка направо Joy


Няма да ви разказвам моите, че ще трябва да кодираме канала.  Embarassed

# 707
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мимче браво много сте напредничиви с тези частни кабинети   bouquet , тук не знам да има .
Дойде ми една друга гениална идея, вместо да уча разбира се Sunglasses .
На всяка новородила мама да пращаме картичка честитка какво мислите  Simple Smile ?

Мимче ти май ще прескочиш при водолейите  Simple Smile .

# 708
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Усещам че в скоро време ще четем или гледаме- "Мемоарите на една бременнаLaughing

# 709
  • Мнения: 8 533
ау, май това ще да е ни е заглавието Simple Smile)

# 710
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Кей, че ти какво мислиш, аз пуснах цензурираната и съкратена версия  Embarassed
Ама добре, че беше евнуха в харема на моя страна, та ми прикриваше лудориите, иначе дъртата султанка щеше да ми вземе скалпа.

# 711
  • София
  • Мнения: 670
+95 нови отговора за един ден, а той дори не е свършил  Shocked Ето защо пропускам по пет теми накуп  Laughing Laughing Laughing
Честито на Ели за РД на мама, на Тита за РД на младежа и пак на Ели за новия матрак.  bouquet  bouquet  bouquet Дано не пропуснах някого. Бързо оздравяване на дечицата на Магнет  Praynig Поздрави на всички бебоци, след малко ще отида да видя има ли нови снимки Wink
Моята сага с нощното кърмене продължава, нищо че вече захранвам. Пътувахме до провинцията по празниците, а сега се радваме на хубаво време в София и щъкаме навън повечко, та съвсем занемарих четенето във форума. Пък и нали нямам вече изпити, няма нужда да се разсейвам толкова Simple Smile))) Намигване към Уанчето  Hug
Някой спомена многократни пелени, забравих кой - аз също почти изцяло минах на такива. А и Малчо се оказа алергичен, та се надявам те да са по ок за него от еднократните.
И аз като Перу обичам втората употреба и да си откривам някакви ценни неща Wink В този ред на мисли, аз също продавам някои използвани или подарени неща в olx, така че, Перу, ако искаш ще ти дам линк на лични.
Някой да може да препоръча добър пародонтолог в София?

Хубав ден и вечер, момичета!

# 712
  • Мнения: 1 130
Бе, направихте ме сама да си се смея с тези султани, кюфтета и матраци!
Перу, докато вдяна за какво иде рече, голямо пулене се пулих! Simple Smile
Тита, живо и здраво да ти е момчето!
Джамила, добре дошла и от мен!
Уанче, как го каза само "6 часа път"... Ами до тук като са 20 поне? Заслужава си пътуването обаче, за Израел струва ми се също бих могла да се прежаля за едно дълго пътуване, ама не ми се вижда скоро да ме огрее.
Магнитче, бързо оздравяване на твоите дечица пожелавам. Поизмъчихте се доста, дано да оздравяват и да нямате повече здравословни проблеми.

# 713
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Усещам че в скоро време ще четем или гледаме- "Мемоарите на една бременнаLaughing


Танче това ми прозвуча като Мемоарите на една гейша  hahaha

# 714
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Инче за при вас ми е не мислимо  Sunglasses , ние не обичаме да летим и двамата и ако не се налага, гледаме да не си причиняваме това особено за дълги полети 6 ч ни е границата горе долу .

Аз навремето как съм летяла до Тайланд хич не ми го побира акъла, ама то явно и толкоз ми е бил  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 2 603
Хаха, и аз се посмях със султанските матраци hahaha
Мимче,
Скрит текст:
нищо интересно-картофи, тиква и пащърнак. Ама му хареса на човека. Много обичам да приготвям за деца, дано продължава да си хапва, иначе и стимула ми ще избяга сигурно.

И аз пращам на трите кандидат и сигурно вече мамчета много слънчево-позитивна енергия Hug
Пиафче, лошо няма и аз съм в този отбор, почти месец е захранен, ама като се пробуди си търси. Пробвах с вода, нъц...То такава радост настава последната седмица като надигна блузата, че ММ ще почне да ревнува Mr. Green От какво са ви алергиите?
Магнетче, измъчихте се много, дано няма повече тая зима! Да живнат децата и да ти се успокои душичката.
Пуси, Hug
Добре дошла на новата мама и успех Hug

# 716
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Благодаря за това, че ме мислите и за положитената енергия, но нищо ново. Аз и затова много не пиша, че това вече е едно такова безвремие при мен в очакване, няма какво да пиша.

Много добре се чувствам, тонове перфектни, редовни подготвителни контракции и това е. Мен ще ме чакат до две седмици след термин, аз така предпочитам, преди да се опитат да предизвикат раждане.

Чета си, но... Нещо не ми се пише много, започвам да ставам нетърпелива... Embarassed

# 717
  • София
  • Мнения: 670
Ама и аз съм заплес, уж за бебета питах, пък забравих да честитя Хана (За Шери май бях тука). Съвсем съм пропуснала май новината - кога, къде, какво newsm78 Да е живо и здраво   bouquet  bouquet  bouquet

Звездичке,  с атопичен дерматит се оказахме, на доста места се появиха я обриви, я кръгли петънца и грапави участъци, та мажем сега...

# 718
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Иги  Hug всичко ще е наред не се тревожи !

# 719
  • Мнения: 39 685
Не мога да не спомена този виц  hahaha

Току-що от МВР съобщиха, че са се обърнали с молба към жената на Петко Сертов да върне и братя Галеви.

Общи условия

Активация на акаунт