Имам стоматологичен проблем

  • 137 461
  • 1 629
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 1 410
Благодаря ти teta, наистина е фрапиращо и ме дразни много, още не са се успокоили. Явно заради хормоните защото и кърмя/скоро родих. Дано в Бургас да намеря добър пародонтолог, че имам и един джоб на последния зъб, който е здрав с една малка пломба.

# 1 621
  • Мнения: 4 747
Здравейте някой правил ли е ортодонска корекция на захапка ,повдигане на прораснали зъби.

# 1 622
  • Мнения: X
Корекция съм правила, но в детска възраст.

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 05:31 от Анонимен

# 1 623
  • Мнения: 1 410
Аз съм виждала жена на 30г с брекети, но не знам дали са се корелирали. Не, че не съм мислила и аз да си сложа сега

# 1 624
  • Мнения: 4 747
Ооооо,чак съм учудена от тези коментари,брекети могат да се сложат на всяка възраст

# 1 625
  • Мнения: 68 658
Може на всяка възраст да. Особено след лечение на пародонтит се слагат за коригиране и по този начин стопират и топенето на костта.

Аз не разбрах....зъбът е прорастнал тоест по-дълъг и висок е станал ли?  Няма срещуположен ли? И идеята е да се върне обратно и да се снижи ли...
Не съм чувала за такъв вариант. За обратен да...да се измъкне и да се покаже да. Но това не...стана ми любопитно...

# 1 626
  • Мнения: 4 747
Да ,точно ,срещуположните зъби са изтрити,поради патология в захапката,в последствие горните са прораснали,за да се сложи имплант на мястото на изтритите омплантолога каза да проведа ортодонтско лечение за повдигане на захапката .

# 1 627
  • Мнения: 68 658
Ясно. Кои са зъбите....кътни ли?

# 1 628
  • Мнения: 4 747
Да , кътни...два ,съседният беше млечен без зародиш Cry изтеглила съм късата клечка ,за съжаление...

# 1 629

Общи условия

Активация на акаунт