Частни детски градини - София (9)

  • 120 097
  • 732
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 846
Здравейте!

Може ли някой следящ темата да сподели мнение за ЧДГ "Звездичка" в Павлово?

# 556
  • София
  • Мнения: 1 740
Здравейте и за много години. Отдавна следя темата т.к. ми предстой да пусна детето от Февруари. Избрах си Макс и Мони  в Младост 1 и даже лятото бях на среща. Разбрахме се сега да им се обадя да се уточним след празниците. Проблема е, че си загубих  мобилния и съответно номера.....на тези който намирам никой не отговаря...ако някой има актуален номер моля да ми го прати....може и на лични......на единия номер на който се обадих даже ми вдигнаха и казаха, че имам грешка, а спомена ми е, че именно на този номер от файсбук страницата им се бях свързала с тях....проверих го 100 пъти да не съм го сгрешила, но не съм....в това време не се засичам и с родители по парка да питам тях, че нали ми беше препоръчана.

Моля ако някой има номер да ми го напише....

# 557
  • Мнения: 3
Здравейте мами и татковци!
Интересувам се от условията в ЧДГ Светлина, пиша тук, понеже на търсачката излизат само постове от 2008, или аз съм неграмотна да извадя по-скорошни.
Ще съм много благодарна ако споделите лични впечатления, или информация за условията - база, персонал, отношение към децата.
Детенцето ни е на почти 2 годинки.

Благодаря много на всички предварително!

Може и на лични.

# 558
  • Мнения: 6 627
посещавала съм базата в кв. овча купел. не останах очарована. представлява преустроена къща, на два етажа. в някогашното мазе, което още си мирише на мухъл, има застлан “гимнастически салон“ и стая със стара холна гарнитура и пиано (помпозно наименован “музикалния салон“). дворът не е много пригоден за малки дечица - в предната част има леко повдигната тераса, за която първото, което ми хрумна е, че някой може да се спъне и да си разбие главата, а в задната част имаше 3-4 съоръжения върху прогизналата трева.
директорката също не ми допадна. цялото говорене за ранното сексуално и финансово обучение на 3-годишни ми дойде в повече, както и наставническия тон, с който ми обсняваше как не сме учили децата си на самостотелност, а до 3-тата им година сме били свикнали да ги “пасем“ ( Rolling Eyes) по градинките, как в училището им имало деца в първи клас, които викали учителката да им избърше дупетата и т.н. а когато попитах за таксата след почти 1.5-часовия монолог, последва репликата “качествената грижа си има и цена“. то хубаво си има, ама тя за моето дете и думица не изслуша, все едно ѝ беше все тая. след срещата изпратих имейл, за да ѝ благодаря и да я информирам, че се отказваме. естествено не получих отговор, а след 1 месец получих телефонно обаждане с маркетинговия трик, че оставало само едно място и понеже ни били харесали ( Whistling), да потвърдим дали да ни го пазят (като по вс телешоп - “само тук и само сега на тази цена“).

# 559
  • Мнения: 3
Благодаря за бързият отговор!  bouquet

# 560
  • Мнения: 784
sylviana , ужасно непрофесионално. Поне от куртоазия да са били по-учтиви. Значи"хубавото си има цена",.....то будализма има цена! Глупости. Даже и да са добри, така не се разговаря с нов клиент!

# 561
  • Мнения: 6 627
отровка, права си, всъщност така и не разбрах дали са добри. първото ми впечатление беше и последно, останах си с него. всеки си има лоши дни, може и мен да са ме претупали на срещата, но ето, аз не бих препоръчала тази градина. дано се включи някоя мама с детенце там, за да даде повече инфо от кухнята.

# 562
  • София
  • Мнения: 1 740
Никой не отговори за Макс и Мони, но все пак да кажа ако има заинтересовани, че се свързах и вече не работят.

Дайте варианти за Младост моля до към 450 макс 500лв?

# 563
  • Мнения: 1 174
Макс и Мони не работят? Леле много лошо, аз търся нещо в близост до Мусагеница, (  Little steps) не са ни вариант - яслата струва 700 лв ( без включена храна).

# 564
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз сега се насочвам да питам за цените в Младост 4 - Аника и Бърборанче.....някой знае ли нещо? Ще им звъня утре сигурно, но да знам ако са на 500лв хич да не си правя труда.....

# 565
  • София
  • Мнения: 670
460 с храната в Аника. Инфо от септември.

# 566
  • Мнения: 3 846
Еко Дара няма ли да ви е удобна? Не посещаваме ясла още, проучвам, но знам, че е възможност за Младост...

# 567
  • Мнения: 3 506
отровка, права си, всъщност така и не разбрах дали са добри. първото ми впечатление беше и последно, останах си с него.

Всъщност впечатленията ти изцяло съвпадат с това, което съм чела за тях из форума - наставническо отношение и отглеждане на децата по методите от едно време. Явно няма някакво развитие през годините, което пък означава, че има търсене - разни хора, разни градини Laughing Единственото, което намирам за положително в случая е, че всичко е станало ясно още на първата среща и не си била подведена...

# 568
  • София
  • Мнения: 10 825
Еко Дара няма ли да ви е удобна? Не посещаваме ясла още, проучвам, но знам, че е възможност за Младост...
Еко Дара им излиза извън ценовата категория. Там такасата е 570 лв.

# 569
  • Мнения: 3 846
Да, така е. Не съм дочела за условието. Успех!
И аз търся в близост до Павлово или Студентски град...

Общи условия

Активация на акаунт