Бронзанти, или ефект "целуната от слънцето"

  • 40 805
  • 268
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 339
viv_pl, как се нанася този продукт?

Нанасям го с четка на Сигма Ф80, най-често го смесвам с ФДТ-на, като накапвам от двете върху метална палитра на Инглот.

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Вив, може ли линк на продукта и за две помпи от ФДТ върху металната палитра колко капки слагаш от бронзанта?
После след почистване на кожата остава ли тен или се сваля всичко с почистването?

# 32
  • Мнения: 5 008
Моите бронзанти са

Първия и вторият ги ползвам редовно, 3тия го носих почти цяло лято само него, с бб и шайн червилата на Шанел  Heart Eyes 4тия и него осовно летните месеци го нося.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 339
Шоколадче, не остава тен след, като свалиш продукта, но и никога не съм пробвала да го нанасям върху крем, без ФДТ. На две помпи ФДТ слагам 3 капки от бронзанта, и ефекта е точно целуната от слънцето  Laughing Резултата е много естествен.
Едно ревю
http://www.beautystat.com/site/makeup/review-swatches-by-terry-t … -tea-ingredients/

И линк към продукта
http://uk.spacenk.com/tea-to-tan/MUK200012649.html

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря.   bouquet
А четката, с която нанасяш после оцветява ли се, успяваш ли да я изчистиш?

# 35
  • Мнения: 5 892
РЕвюто не може да се отвори  Tired

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 339
РЕвюто не може да се отвори  Tired

http://www.monsiieuralex.com/2014/05/by-terry-tea-to-tan-water-color-bronzer.html

Продукта се почиства без никакъв проблем, не боядисва четките.

# 37
  • Мнения: 5 041
Включвам се в темата с молба за препоръка за подходящ бронзант - искам до април или май да съм избрала продукт и да съм се научила да го ползвам, не искам спонтанна покупка.

Кожата ми е суха, много светла и прозрачна, с неутрален подтон, но склонна към зачервявания, суха, като цяло чиста, но пък имам малко видими пори в горната част на бузите и между веждите над носа.

Продуктът, който търся, трябва да е не много пигментиран, за да се уча с него, подходящ за много светла кожа, да е дискретен, матов, ненабиващ се на очи, фино смлян. Предпочитам да е с розов подтон, не ми допадат разни оранжевеещи недоразумения  Grinning. Ако е в красива опаковка и с приятна миризма, ще се радвам много. Ценовият клас е без значение. Важно ми е да няма блясъци, металически или други, защото с Тера Ора не се разбрах именно по тази причина, а иначе покриваше всичките ми останали критерии.

Приемам препоръки и за подходяща четка - да е мека и рехава, че да загребва много, и да е подходяща за контур, защото няма да нанасям продукта на цяло лице.

# 38
  • Мнения: 31 331
Препоръчвам ти Млечния шоколад на Too Faced, отговаря изключитено точно на абсолютно всички твои изисквания и малко, хубаво, качествено кабуки за нанасянето му.

# 39
  • Мнения: 5 041
Препоръчвам ти Млечния шоколад на Too Faced, отговаря изключитено точно на абсолютно всички твои изисквания и малко, хубаво, качествено кабуки за нанасянето му.

Благодаря, непременно ще го прослушам. Дали мирише като Шоколадовата палитра?

# 40
  • Мнения: 31 331
Е така мирише! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 5 041

Ех!  Heart Eyes Слагам го най-отгоре в списъка ми. Само в Сефора ще го има, нали?

# 42
  • Мнения: 31 331
Виж непременно и другите бронзъри на марката, вк. и тези който са по няколко в комплект. Те са по малки, но са различни по цвят и тон и може да се научиш да си играеш с тях.
За качественото бронзиране и естествения вид много голямо значение според мен има четката,  с която се прави.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Денси, може ли да препоръчаш някоя четка ? И аз имам този проблем, като начинаеща в "бронзирането" - не знам каква четка да си купя newsm78

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Кабукито на MAC е много хубаво и съм си го набелязала за следваща покупка.
Иначе аз имам компактната четка на Too Faced и тя е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт