Бронзанти, или ефект "целуната от слънцето"

  • 40 843
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 335
Страхотна тема, Денси  bouquet и особено полезна за такива като мен, които не са ползвали никога бронзиращ продукт Blush
Много ме е яд, че изпуснах Тера ора-та, надявам се да пуснат скоро подобен продукт - иска ми се да пробвам нещо такова - което може да се използва за цялото лице/ с лека ръка/, или да се контурира съвсем нежно, както Тони писа - под формата на цифрата 3 - можете ли нещо подобно да ми препоръчате?  bouquet

По спомен, кожата ти е като моята, не съжалявай за Тера Ора-та, тя е много жълта  Laughing

За продукт за цяло лице, погледни Too Faced Milk Chocolate Soleil

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
О, много ти благодаря, Наде Hug
Като твоята е кожата ми, да Wink Затова те "следя изкъсо" Wink

П.П. Търсих го във ЛФ,  Beautybay- свършил е Confused

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 20:06 от *Biskvitka*

# 17
  • Мнения: 1 754
преди бях маниачка, но отдавна не съм ползвала, като се затопли, със сигурност ще се замисля -  затова ще следя от какво сте доволни

# 18
  • София
  • Мнения: 10 335
О, много ти благодаря, Наде Hug
Като твоята е кожата ми, да Wink Затова те "следя изкъсо" Wink

П.П. Търсих го във ЛФ,  Beautybay- свършил е Confused

Първо го тествай в Сефора  Hug

# 19
  • Мнения: 14 507
Много обичам ето този бронзант на Too faced - идеален е за зимата (или въобще при светла кожа), затова се и казва Snowbunny Grinning

Скрит текст:

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Записвам се и аз при вас Simple Smile Отскоро ползвам млечния шоколад на ТФ, ще ми се да имам и поне един бронзант с дискретен блясък. Много съм бяла, с неутрален подтон, какво ще ми препоръчате?   newsm78

# 21
  • Мнения: 1 117
viv_pl, как се нанася този продукт?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Често ползвам бронзант, дори и през зимата. Предпочитаните са матов на Smashbox от еко-серия, чиято снимка не намирам в интернет, Tom Ford, който е доста блестящ, и L'oreal, също матов, след като се изчерпа горния му слой.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Нямам си бронзант,а толкова много ми харесват! Все ме е страх да не си докарам някой безумен вид със неспособността си. Но ще ви следя за добри препоръки! Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Страхотна тема, Денси  bouquet и особено полезна за такива като мен, които не са ползвали никога бронзиращ продукт Blush
Много ме е яд, че изпуснах Тера ора-та, надявам се да пуснат скоро подобен продукт - иска ми се да пробвам нещо такова - което може да се използва за цялото лице/ с лека ръка/, или да се контурира съвсем нежно, както Тони писа - под формата на цифрата 3 - можете ли нещо подобно да ми препоръчате?  bouquet

   Пробвай бронзанта на Балеа. Нискобюджетен е и ще видиш дали се справяш с такива продукти.
Аз го взех , защото Бубанка го похвали и съм много доволна.
Не е оранжев, лек е и добре се работи с него.

# 25
  • Мнения: 648
Аз ползвам също с нанасяне като 3 ежедневно. Ползвам летния бронзър на Сефора, Тера Ора, на Шанел, Герлен 02, МАС - Give me sun  Peace

 

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Много приятен, здравословен и естествен загар постигам с Healthy Glow  флуида Beige на Шанел  Peace номер 30 Simple Smile Великолепен за моята кожа  Peace За лятото съм приготвила Тера Ора-та - дано ми допадне.  Blush

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Наде, за съжаление, тук нямаме Сефора Confused
Мия, този бронзант, който си показала - как го нанасяш - използвайки отделните цветове, или смесени, прекарвайки четката по цялата повърхност? Поне го открих по сайтовете Simple Smile
dudhen, благодаря ти за предложението  bouquet прахообразен или кремообразен е този бронзант на Балеа?

# 28
  • Мнения: 14 507
Смесен, получава се много хубаво златисто с розов оттенък

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт