Бронзанти, или ефект "целуната от слънцето"

  • 40 766
  • 268
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 892
Имам и тази бронзираща пудра на Келвин Клайн, но я ползвам като руж- по-пигментирана е.

# 91
  • Мнения: 799
Прекрасна темичка   bouquet   Цоп и аз тук  Blush

Аз ползвам бронзанти предимно лятото, но и зимата слагам много нежо за по свеж вид на лицето  Flutter  Преди имах бронзанта на Лореал, който ставаше за лице и тяло, сега ползвам основно пудри, но ми харесаха предложенията в течен вариант които да добавям към ФДТ  Mr. Green  Имам бронзанта на Севънтийн и съм доволна, купих си и едни перлички на Герлен, но те са по скоро бляскави отколкото бронзиращи  Thinking 

Ще следя темата с интерес - набелязох си доста неща   bouquet

# 92
  • Мнения: 197
Здравейте!
Много се зарадвах като видях темата, защото бронзантите са ми на дневен ред Simple Smile Искам да ви попитам, понеже явно сте наясно с материята, какви автобронзанти за тяло ползвате? Искам нещо, с което да придобия равномерен лек тен, а с времето да не стана на петна по възможност  Peace
Ако има друга тема или въпросът ми не е за тук, моля да ме извините  Hug

# 93
  • Мнения: 5 892
Здравейте!
Много се зарадвах като видях темата, защото бронзантите са ми на дневен ред Simple Smile Искам да ви попитам, понеже явно сте наясно с материята, какви автобронзанти за тяло ползвате? Искам нещо, с което да придобия равномерен лек тен, а с времето да не стана на петна по възможност  Peace
Ако има друга тема или въпросът ми не е за тук, моля да ме извините  Hug
В началото на темата сме коментирали.  Peace

# 94
  • Мнения: 197
Благодаря! Хем изчетох темата  Embarassed

# 95
  • Мнения: 523
Тера Ората ми е най-големия фаворит! А с коралово червило как отива не е истина Heart Eyes
Сега от Лондон си взех бронзанта на Benefit - Hoola, вдъхновена от супер положителните блогърски ревюта и наистина много ми харесва как ми стои на лицето, нежно и ненатрапчиво, много подходящ за носене в офис, както съм аз Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 117
Може ли да публикувате линк на Тера Ората от бг сайт за он лайн пазаруване?    bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 4 762
Няма я налична вече нито в Бг сайтове, нито чужди. Peace

# 98
  • Мнения: 213
Може ли да публикувате линк на Тера Ората от бг сайт за он лайн пазаруване?    bouquet

Тера Ора беше лимитиран продукт от лятната колекция през 2013.
Намира се из ebay.  Peace

Впрочем това (лявото):
Скрит текст:
напомня ефекта от Тера Ора, но и то май вече е неоткриваемо, не съм сигурна.

# 99
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам много бронзанти,но едни от най-често използваните ми са -
1.
2.този номер метеорити ми стои много бронзиращо,защото съм много бяла Crazy 
3.
Имам още много други ,ползвам ги според настроението,но тези трите горе най-често Peace
Искам да си взема хубав автобронзант за тяло-знам че не е за темата,но ако имате впечатления от някой,моля споделете HugЩе пътувам другият месец в топла дестинация и ни си представям да се покажа по бански толкова бяла,да не говоря че ще изгоря SickПреди винаги съм ходила  на солариум ,само тялото си пека,но сега искам да пробвам дали с автобронзант няма да е добре.

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 08:44 от danielad

# 100
  • Мнения: 5 022
Danielad,

Автобронзантът, който ще предложа, не се предлага в България, но пък е на добра цена и е фантастичен. Представлява едно много леко гелче, което попива за секунди в кожата и няма и намек за оранжево. Има приятен аромат и ако вярвам на рекламата - антиоксидантно действие. Nip+Fab 365 Body Glow Fix Clear Tanning Gel Medium.

Тенът не става от първото нанасяне, а постепенно, като е добре под това кремче да ползваш нещо ексфолиращо. Но не лепне, не мирише на автобронзант, и прави много естествен и равномерен тен. http://www.boots.com/en/Nip-Fab-365-Body-Glow-Fix-Clear-Tanning- … um-200ml_1264925/

# 101
  • Мнения: 2 621
Скрит текст:
Може ли да публикувате линк на Тера Ората от бг сайт за он лайн пазаруване?    bouquet

Тера Ора беше лимитиран продукт от лятната колекция през 2013.
Намира се из ebay.  Peace

Впрочем това (лявото):
Скрит текст:
напомня ефекта от Тера Ора, но и то май вече е неоткриваемо, не съм сигурна.

Да се разпиша и аз  Grinning бронзантът на Есънс го имаше миналата година лятото по дрогериите, лимитка. Аз го ползвам почти векидневно, но само като руж.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 044
Danielad,

Автобронзантът, който ще предложа, не се предлага в България, но пък е на добра цена и е фантастичен. Представлява едно много леко гелче, което попива за секунди в кожата и няма и намек за оранжево. Има приятен аромат и ако вярвам на рекламата - антиоксидантно действие. Nip+Fab 365 Body Glow Fix Clear Tanning Gel Medium.

Тенът не става от първото нанасяне, а постепенно, като е добре под това кремче да ползваш нещо ексфолиращо. Но не лепне, не мирише на автобронзант, и прави много естествен и равномерен тен. http://www.boots.com/en/Nip-Fab-365-Body-Glow-Fix-Clear-Tanning- … um-200ml_1264925/

Благодаря ти,но забравих да кажа да не е он лайн EmbarassedНещо което се намира в България Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 438
Аз само лятото ползвам бронзираща пудра, с малкото кабуки на Екотуулс. Само това имам, за сега Simple Smile
Dior Nude Tan 002

# 104
  • Мнения: 324
Хайде и аз да се включа в тази тема.  Simple Smile
По принцип използвам бронзиращи продукти като част от вечерния ми грим, а за дневен - перли или някой по-нюд руж. Преди време ползвах бронзиращата пудра на Лореал, но за Нова година една моя приятелка ми подали Polvos de Sol на deliplus. Самата пудра е разделена на две части - по-тъмна и по-светла. Харесва ми как стои върху лицето, как се разнася, но има бляскави частици и това като че ли малко ме спира да посягам към нея когато се гримирам...  Sad  

Общи условия

Активация на акаунт