Искам да кажа ... (20)_19.01-25.01

  • 50 218
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: X
Последното с каква цел е тук? За мен министър Москов е за прокурор по повод на едни други изказвания, но мисля, че не е това темата, в която трябва да се обсъжда.  Peace

# 991
  • Мнения: 9 493
Момичета,аз да си призная имам няколко тамива филми. Армагедон,Пърл Харбър и Тетрадката просто не сядам да ги гледам без пакетче салфетки  Heart Eyes  . А пък мъжа ми ме спуква от подигравки  Crossing Arms

Един познат така се беше вживял в драмата на Титаник, че на прожекция в кино, в момента в който всички зрители реват, стана и се развика на главната героиня да скача във водата, крещя ѝ как да скача и т.н. Кара ѝ се, че ѝ се кара и на нея, и на цялата ѝ рода.

Чек, истина ли е това?  Joy   Joy

Шаги,на "Дух" как да не си поплачеш  Hug

# 992
  • Мнения: X

Чек, истина ли е това?  Joy   Joy

Съвсем истина. Той е леко луд, това му е едно от лежерните ежедневни изпълнения. Но не знаех, че е романтична душа.  Laughing

# 993
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Абе на Дух е оправдано, но на филм със Стивън Сегал... бъгната съм.  Joy

Днес Григор Димитров има имен ден. Пожелавам му да си подари победа над Анди Мъри, а след около седмица и титла от АО.   bouquet

ПП: Писна ми от бъгването на форума, хваща ме нервата, но заради тази тема не мръдвам!
Пак ми дава грешка 500 и не мога да публикувам.

# 994
  • Мнения: 9 493
И мен ме изнерви тая грешка 500  #Cussing out

# 995
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Оказва се, че съм публикувала, а даже не съм разбрала... Twisted Evil

# 996
  • Мнения: 10 678
Изгледах Хубава жена с кеф, обаче понеже си поспах следобед и не ми се спи се загледах и Очи от рая. Много тежък ми дойде този филм. Натоварих се, тъжен...

# 997
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Последното с каква цел е тук? За мен министър Москов е за прокурор по повод на едни други изказвания, но мисля, че не е това темата, в която трябва да се обсъжда.  Peace
Всъщност Чек това е тема, в която можем да си кажем всичко, няма ограничения. Написах го тук, защото не ми се спори и не ми се четат спорове по повод думите му, просто споделям моето усещане. В политическите теми всеки се опитва да те убеди в собственото си мнение, това много ме дразни. Не ми се четат камара мнения, в които да се предизвикваме за доводи и убеждения.
Та темата е "Искам да кажа...", казах го, скрих го в спойлер, който е на такава вълна, нека прочете, на когото не му се чете, да подмине.  Peace

# 998
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Изгледах Хубава жена с кеф, обаче понеже си поспах следобед и не ми се спи се загледах и Очи от рая. Много тежък ми дойде този филм. Натоварих се, тъжен...

И аз като теб. И даже се ядосах, че онзи психопат си умря от естествена смърт и не можах да разбера защо не го хванаха.

# 999
  • София
  • Мнения: 5 606
Шаги, Дух също е страхотен филм!
Момичета, а вие защо не спите, а. Белла, бебока ли те подритва?
Чек, представих си твоя познат как ръкомаха в киното  Grinning

# 1 000
  • Мнения: 9 493
Шаги, Дух също е страхотен филм!
Момичета, а вие защо не спите, а. Белла, бебока ли те подритва?

Непрекъснато  Laughing  само за секунда да се кротне и ще направя приземяване с плонж в леглото  Mr. Green

# 1 001
  • София
  • Мнения: 5 606
Нощна птица ще е като порасне, да знаеш  Grinning дано кротне, за да поспиш. Поръчала съм ти капките.

# 1 002
  • Мнения: 9 493
Нощна птица ще е като порасне, да знаеш  Grinning дано кротне, за да поспиш. Поръчала съм ти капките.

Цвети, златна си   bouquet    Hug

# 1 003
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Добро утро
Аз ли съм най-ранобудната кукувица?
Едната неделя само и пак рано трябва да ставам.

# 1 004
  • Мнения: 13 066
Гите, защо се излюпи рано, рано:) При мен е 1.30 след обяд, коремът ме боли зверски и съм подута, като балон! Да идва, че да минава. Дали от смяната на климата или нещо съм простинала, ма тоя месец голям зор ще видя. И Нимизил съм забравила да си взема, сега ще му видя основната съставкаи ще ходя да търся в аптеката, че не се трае. Не отидох на плаж, чета Арабските нощи, много увлекателна, бе! Почти я свършвам. И започвам Казвам се Селма, на Ориент вълна съм:)
И Бръсначите доглеждам, жива да е Джой, че го препоръча, много хареса и на мен и на мъжа ми и започвам Тюдорите. Искам още сезони на Даунтън!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт