Кърмене и 90-дневна диета - Тема 4

  • 51 200
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • софия
  • Мнения: 2 921
Стриктно ли я спазвате или си позволявате волности?

# 256
  • софия
  • Мнения: 2 921
Реших се, почвам я.Дано не се отрази на кърменето! Peace Притеснявам се да не напълнея от нея Hug!
Имам да свалям 20 кг., менюто е :
ябълка, обяд и вечеря яйца със салата краставица.Ядете ли филийка пълнозърнест хляб на обяд?

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 09:39 от dilyanad

# 257
  • Мнения: 1 623
Здравейте, момичета
Аз пак съм в застой, но не му се давам на кантарев. Ще видим кой ще победи  Laughing
dilyanad, това количество ще те нахрани ли, струва ми се малко newsm78. Пълнозърнеста филия не ям и бульон не пия...
Имам кутия турска баклава и толкова обичем, че дано не я изям цялата Laughing

# 258
  • софия
  • Мнения: 2 921
Аз съм я правила без да съм кърмачка  и затова се притеснявам сега.В това положение не мога да преценя какво и по колко да ям.Моля за съвети.  bouquet

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 162
Момичета, искам да вкарам в менюто си сусам и овесени ядки - имате ли някакви идеи  в кой ден може да се ядат и под каква форма? Може ли от купежките сусамки и техните вариации с разни там семена и ако може - кога се ядат? Ще очаквам отговари ви, че вчера си взех няколко сусамки и с нетърпение чакам да си ги хапна  Grinning

# 260
  • Мнения: 1 298
Добре дошли на новите момичета Simple Smile. Аз първо да си кажа, че засега успявам да задържам, а и трябва, понеже роклята ми е почти готова Simple Smile. Иначе доста си похапвам, но правя плодов от време на време и колкото мога ям по правилата.
 Хляб ям по една, а понякога и по 2 филийки, грамажът позволен е 70 гр, затова зависи от филийките големи ли са или малки.
Сусам суров може да се яде и с плодовете, но като сусамка мисля, че само във въглехидратен, овес.ядки също във въглехидратен.

# 261
  • Мнения: 1 266
Здравейте,момичета! Диета,която споделих е съставена от диетолог,аз не пия само лекарствените добавки,но я спазвам стриктно. Чувствам се страхотно,спрях да се подувам и глезените ми вече се виждат. Пазя я 10 дни и съм свалила 6 кг. Не е трудна за спазване и не се чувствам гладна. Малката се храни добре,кърмата си и е достатъчно. За мен най-хубавото е,че цял ден мога да пия цитрусов фреш,защото много обичам,а с 90 дневната не може.
Направих си и всички изследвания на хормони,щитовидна жлеза и тн.,всичко е в норма,няма дори малко отклонение,та явно не вреди на здравето,а дори подобрява обмяната на веществата.
Аз сигурно съм от случаите,на които 90 дневната не помага,единствено я прилагам за задържане на килограми.

# 262
  • Мнения: 13
dilyanad, аз не си позволявам нещо в повече, но ям препоръчителните порции.. Виж 300 грама на обяд ми се виждат много, но вечерята ме задоволява.. Не знам дали знаеш, май яйцата се ядяха 3 на обяд и 2 на вечеря.. (сладката въглехидрата вечеря е до 200 грама) Аз си хапвам повечко салатка  Simple Smile Иииии ще прескачам водните дни, мисля, че е по-добре за бебо така.. В плодовия съм си купила микс от ядки (те са и полезни за кърмата) и си хапвам по малко, не мога дори да изям разрешените 100 грама (на два приема по 50)
Ами май това е, аз друго не се сещам, ако има нещо питай.

# 263
  • Мнения: 28
Здраейте мамита!Как сте,не съм писала от повече от 20 дни,но нямаше и с какво да се похваля.Привет и ма новодошлите  bouquet.
Аз съм на режима от 62 дни и съм свалила 7,5 кг.Започнах 77,а сега съм 69,5.Имах голям застой от 25 дена #Crazy но излезнах от него,дано не започна някой нов.

# 264
  • Мнения: 1 298
И аз не пиша, че няма нищо ново, но ви наглеждам. Аз уж засега задържам успешно, роклята ми е готово и дано не кача, че е от тафта и не е разтеглива, та да не правя извънредни диети преди сватбата хаха Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 623
Здравейте, момичета,
При мен мнооооого бавно се случват нещата. За вторият месец съм -5кг. Боря един килограм, който варира...и съм все още много далеч от целта. Та в момента хапвам ябълка и мисля да включа турбо режима за 12 дни от 75-я. Дано има някакъв ефект

# 266
  • Мнения: X
Кога най -рано може да се започне диетата, така че да не повлияе на кърменето ? Сега е прекалено рано естествено, но искам да си поставя цел, до тогава само ще ви следя   bouquet

# 267
  • Мнения: 1 623
Кога най -рано може да се започне диетата, така че да не повлияе на кърменето ? Сега е прекалено рано естествено, но искам да си поставя цел, до тогава само ще ви следя   bouquet
Аз я започнах когато малката беше на два месеца и нямам намаляване на кърмата

# 268
  • Мнения: 1 266
Кога най -рано може да се започне диетата, така че да не повлияе на кърменето ? Сега е прекалено рано естествено, но искам да си поставя цел, до тогава само ще ви следя   bouquet
Аз също започнах когато малката нямаше два месеца и не ми е повлияла на кърменето,но много бавно ми се случваха нещата. Завърших 90 дневния цикъл и минах на друга диета,от която за 1 месец съм -8 кг. Та,мисълта ми е,ако не се случи от първия път не се отчайвай. Явно с кърменето става просто по-бавно,но искам да ви кажа,че и гладни да стоите,ако си имате кърма си имате. Аз говоря от свой собствен опит,сега малката е на 7 месеца и аз отслабвам,понякога забравям да ям и след закуската направо вечерям,а през деня съм на течности и се кърмим по 6-7 пъти през деня и 1 път в 5-6 сутринта и кърма си имам. Идеята ми е,че митът,че докато кърмите трябва да ядете повече,не е верен.
Успех на всички   bouquet

# 269
  • София
  • Мнения: 4 582
Мдам, бавничко върви свалянето и при мен.
Почти накрая съм, остават ми грубо още 2 седмици. Боря 7-мия килограм. Започнах 74, сега варирам между 67 и 68. Но пак съм доволна де, има резултат.

Лятото ще почивам и есента мисля пак да се пробвам с още един цикъл на тази диета.
Не искам да предприемам нещо друго заради кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт