Кърмене и 90-дневна диета - Тема 4

  • 51 192
  • 315
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Ще поизчакам още някои ден да се регулират хубаво нещата и ще я почвам. Не мога да се гледам така повече  ooooh!

# 271
  • Мнения: 20
Здравейте, започнах диетата миналата сряда и съм смъкнала вече 2 кг! Дано да продължава така!

# 272
  • Мнения: 124
Добро утро, момичета! От около месец чета другата тема за диетата и снощи случайно открих тази тук  Embarassed Изчетох набързо последната темичка и реших да ви пиша. Моят бебчо е почти на 5 месеца и съм решила от 20.05 да започна диетата ( тогава сме на консултация и тъй като последния месец почти не наддаваме и вероятно ще преминем на смесено хранене реших, че няма да му навредя с този режим). Надявам се да има тук с кой да споделяме менюта и постижения  Thinking Лек и отслабващ ден ви пожелавам и когато започна ще пиша отново.

# 273
  • Мнения: 1 298
petrowa.aneta , добре дошла  Hug  bouquet
valeria_vn, добре дошла Simple Smile   bouquet. Това за смесеното хранене по-скоро може да ти намали кърмата, отколкото да помогне, защо не се консултираш с някой консултант по кърмене, че тия педита обикновено нищо не разбират от кърмене, това просто съвет между другото.
Успех и на двете в диетата.
 Аз да си кажа, че си задържам успешно, даже свалих още един кг, та вече са 14 кг, в средата на задържането съм, от 4 юли ще започвам втората врътка.

# 274
  • Мнения: 1 623
Добре дошли на новите попълнения и от мен и успех. Аз си вървя по план и скоро влизам в почивка.
Кадровачката, в почивката позволи ли си смесено хранене? И ходиш ли на някакъв спорт?
И аз започвам нова врътка наесен, че имам още за сваляне

# 275
  • Мнения: 1 298
Не ходя на спорт, нямам нито време, нито възможност. Да, понякога хапвам смесено, но обикновено гледам да ям по правилата, е и някои от кофти храните като чипс, сладолед и тем подобни си позволявам, от тази сутрин съм свалила и стават 2 свалени по време на почивката, дано и тях да задържа, че малко ми е зор Simple Smile. Тея дни повечко черешки и ягодки хапвам и май затова свалям.

# 276
  • Мнения: 1 298
Забравих да кажа, че не спортувам, но се движа доста, постоянно сме по разходки и малката проходи долу-горе малко преди почивката, така че я гоня доста, не ми липсва движение  Laughing Laughing

# 277
  • София
  • Мнения: 721
Записвам се при вас и при неясноти ще питам. Защото всички ми щазват че диета и кърмене са несъвместими.
 Hug

# 278
  • софия
  • Мнения: 2 915
Записвам се и тук.Днес ден 3.

# 279
  • Мнения: 886
Ехооооо, има ли диетуващии
май са малко?

Тези дни е време да започвам и аз

В следващ пост ще се представя

Успех на всики!

# 280
  • Мнения: 9
Привет на всички режимни мами:-) Моето бебче утре става на 40 дни ,а режима започнах на 9.06-бебо е бил на около 20дни.Досега съм свалила около 3кг
но ми се струва че кърмата ми намаля и започнахме на  мн малки интервали да се храним,някой имал ли е подобен проблем??

# 281
  • Мнения: 20
Добре заварили Simple Smile аз прекратих диетата, защото отидохме на почивка ол инклузив и както се досещате доста похапнах Simple Smile) но за 1 месец с диетата (не съм се ограничавала) свалих 5 кг!

# 282
  • Мнения: 1 298
Добре дошли на новите момичета   bouquet

chechita, извинявай, но ми се струва твърде рано да започнеш диетата толкова скоро след раждането, то още всичко в организма е объркано, хормони и т.н, а кърмата не се е регулирала най-вероятно. На мен също ми намаляваше, като се опитах да се огранича, като беше по-малка дъщеря ми, та оставих диетата за след годинката.
 Иначе да кажа, че започнах втора врътка вчера и вече съм -1 кг, общо -15 от началото януари месец Simple Smile.

# 283
  • Мнения: 57
здравейте,
има ли мамита на диета?
Аз съм  още бременна, бебо се очаква януари и си мислех да  започна диетата от 1.02. 2016.
Искам да попитам мамите, които кърмят....вие кога започнахме режима и отрази ли се на кърмата ви?
Също така ме интересува, дали се отслабва, ако се пропуска плодовия и водния ден?
Благодаря предварително и весели настоящи празници  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 1 298
Здравей, аз още кърмя, свалих 28 кг за около 10 месеца, но започнах след годинката, според мен е твърде рано, а ти ще видиш, за мен нещата покрай бебето са по-важни от започването веднага на диета. Другото, че поне при мен първата година започнех ли ограничение на храненето и кърмата ми рязко намаляваше, сега не е така. Но поне, докато детето е изцяло на мляко, е хубаво да не се правят диети. Мое мнение, пак казвам. Леко раждане.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт