Две сърца сега в едно туптят, през АВГУСТ радост ще ни донесат!

  • 29 467
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, момичета:)
Утре и аз ще се запиша на ЖК и ще отида директно за изследванията. И аз нямам търпение:)
Дано и мъника да се оправи...снощи беше с 39.6 градуса. Явно е някакъв вирус, днес ще отидем до личната.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 227
Добро ютрооо
Куинче, благодаря за темичката, много си се постарала. Hug
 newsm59 на дъщеричката на Анабела, жива и здрава да е и по термин горда, послушна и обичлива кака. Hug Heart Eyes
Деси, стискам палци всичко да е наред и скоро да се прибираш. Praynig Hug
Лисичка, като гледам ти си най-младата майка от списъка. Heart Eyes Добре дошла и приятен престой.
Добре дошла и на galiass . Hug
Бамбуча, браво за хубавите новини. Hug
Жанинче, да се оправя малчо, много неприятно и ти се пази. И аз днеска като слушах само за грипа говорят. Embarassed Дано се опазим всички да сме здрави. Praynig
Ред, купи си маска и сменяй през 2 часа. Повече лимон и мед, пази се много. Hug
Толкова запомних, мозъка ми добре работи явно тази сутрин. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 145
Здравейте момичета   bouquet

Добре дошли на новите мами. Много спокойна и щастлива бременност ви желая.

Деси успех мила. Стискам палци всичко да е наред.

За първа страничка - на 29г. от София с термин 21.08.2015.

Детенце не ме оставя да пиша така че после ще се върна да чета и да пиша.

Лек ден момичета   bouquet

# 33
  • Мнения: 127
Добро утро!
Nedialka_81, записах се при д-р Гамишев, препоръчаха ми го, преглежда по здравна каса на "Цар Симеон" 82. Доволна съм засега от него, обясни ми всичко подробно, понеже все пак ми е за първи път и малко не разбрах къде да гледам на ехографа  Embarassed И ни го пусна втори път, за да го видим отново. Доколкото знам си пада малко касапин и не се заема с естествено раждане.

Благодаря много на всички за топлото отношение Hug Лека и спокойна бременност ви желая!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 334
ЦОп и аз в новата тема! Да ни е честита и още много да изпишем! Simple Smile
Куини, много е сладка! Simple Smile Би ли ме добавила за 1-а страничка - 22,08 термин, 2-а бременост? Благодаря! Simple Smile

Анабела, честит празник! Да ти е живо и здраво хлапенцето! Simple Smile
В събота и аз мисля да се запиша на ЖК по ЗК.

За болежките - тази болка в гърдите ме побърква. Дано поне да има файда от нея и да могат да се ползват от малкия човек, когато му дойде времето. Определено тези дни трябва да потърся нов сутиен, защото моите вече много стягат.

Прави ми впечатление, че от средно количество храна (каквото по принцип съм поемала), сега ми става много тежко. Явно ще трябва да се намалят порциите за сметка на броя приеми, знам ли....

Предвид грипозните дни, мога да ви препоръчам от домашните илачи следния компот - настърган джинджифил, мед и изцеден сок от лимон. Колкото повече джинджифил, толкова по-гадно на вкус и толкова по-бързо помага. Изпробвала съм го на мен ( и мисля, че само това ме спаси от АБ преди забременяването), както и на дъщеря ми - на нея разбира се с малко джинджифил. Много е добро.

Хубав ден на всички! Simple Smile

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро!
Nedialka_81, записах се при д-р Гамишев, препоръчаха ми го, преглежда по здравна каса на "Цар Симеон" 82. Доволна съм засега от него, обясни ми всичко подробно, понеже все пак ми е за първи път и малко не разбрах къде да гледам на ехографа  Embarassed И ни го пусна втори път, за да го видим отново. Доколкото знам си пада малко касапин и не се заема с естествено раждане.

Благодаря много на всички за топлото отношение Hug Лека и спокойна бременност ви желая!  bouquet
Той е супер,две мои приятелки ходят при него.
Едната сега Април ще се обебва Wink
Поема и естествено раждане Peace
irina_a мен пък ме сърбят зърната,чак е дразнещо Mr. Green
Днес съм си с новия сутиен и живота е хубав Wink никъде не ми стиска и
гърдите ми са удобно настанени.

# 36
  • София
  • Мнения: 334
Неде,

Ти ли си го бе взела от Спортс Дайрект?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 723
Неде,

Ти ли си го бе взела от Спортс Дайрект?

аз да  Peace
днес си поръчах беличък Wink

# 38
  • Мнения: 96
Добро утро и от мен!
Аз още не съм си пуснала кръвните изследвания, но мисля утре да го направя!
Виждам, че доста от вас пият някакви добавки и витамини, чудя се дали да не попитам докторката, дали няма нужда и аз да пия, в този болен период на годината.
Момичетата в района с грипните епидемии - пазете се много!
Рецептата на irina_a е доста ефикасна, но аз лично трудно понасям наситения вкус на джинджифила.
Някоя от вас си беше взела сутиен от aliexpress - http://www.aliexpress.com/item/New-Polka-Dots-Printed-Underwired … g/1092664776.html - ето този. Интересува ми отговаря ли си таблицата с размерите  Simple Smile
Друго ефикасно имуностимулиращо, което се сетих е клеевата тинктура - какво ви е мнението?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Queen E , прекрасно оформена тема, адмирации за труда!

Момичета, благодаря ви за топлото посрещане!   bouquet

Деси, всичко ще бъде наред! Друго си е в болница да има кой да те нагледа във всеки нужен момент!  pregnant Heart

При мен гаденето продължава,но мисля че почти го преборих да не казвам голяма дума- с бабината рецепта от доки- сода Михалково с резен лимон! Вече Михалковото е навсякъде с мен и само да ми се пригади си пийвам и апетита ми идва! Само с дразненето на гърлото трябва да измисля някакъв баланс,че започна да ми се зачервява  Blush .

# 40
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен.
Добре дошли на новите момичета. Чудесно е, че ставаме все повече и нека само хубави новини ни радват до края  Hug
Ето и нотото при мен. Днес бяхме на преглед, ММ си взе отпуск специално, за да дойде. Видяхме вече човече с ясно изразен и силен пулс, както лекарката се изрази "все едно цял ден е тичал"  Laughing
Не каза нищо особено, пораснали сме вече до 1,6 см. Аз все очаквах да е повече, но явно си вървим малко по-назад - 8-ма седмица ми каза. Важното е, че няма поводи за притеснение.
Не каза нищо за изследвания, но другия път в началото на февруари вече ще я питам.
Хубав и усмихнат ден на всички  bouquet

# 41
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен!
Аз още не съм си пуснала кръвните изследвания, но мисля утре да го направя!
Виждам, че доста от вас пият някакви добавки и витамини, чудя се дали да не попитам докторката, дали няма нужда и аз да пия, в този болен период на годината.
Момичетата в района с грипните епидемии - пазете се много!
Рецептата на irina_a е доста ефикасна, но аз лично трудно понасям наситения вкус на джинджифила.
Някоя от вас си беше взела сутиен от aliexpress - http://www.aliexpress.com/item/New-Polka-Dots-Printed-Underwired … g/1092664776.html - ето този. Интересува ми отговаря ли си таблицата с размерите  Simple Smile
Друго ефикасно имуностимулиращо, което се сетих е клеевата тинктура - какво ви е мнението?
аз си взех такъв отговаря на таблицата но от друг продавач е моя http://www.aliexpress.com/item/New-Polka-Dots-Printed-Underwired … g/1621530781.html

# 42
  • Мнения: 284
Здравейте, мина визитацията. Ами не се вижда отлепяне, но трябва да лежа и така. ...на системи съм и инжекции папаверин и хапчета дуфастон е утрогестан. И изследвания ми пуснаха..

# 43
  • Мнения: 96
аз си взех такъв отговаря на таблицата но от друг продавач е моя http://www.aliexpress.com/item/New-Polka-Dots-Printed-Underwired … g/1621530781.html
[/quote]
Благодаря vaniq180 Simple Smile и аз мисля да си поръчам!
Dessyy90 всичко ще е наред  Hug Сега ти е паднало да си полежиш   bouquet

# 44
  • Мнения: 61
Sunshine12,  защо да изоставаш? 1.6 см е 9 седмица и 3 дни .Явно при всеки доктор е различно.Момичета чували ли сте за Прена тест? Аз сериозно се замислям дали да не го направя вместо БХС.

Общи условия

Активация на акаунт