"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 49 тема

  • 40 820
  • 741
  •   2
Отговори
# 555
  • Мнения: 201
Здравейте и аз да се включа в новата тема . Детето на Ипек от снимката много прилича на Йомер което все повече ме убеждава че сценаристите са избрали да има прилика защото той е бащата. Според още доста серии ще остани загадка и ще има да се чудим, но лошото е че и Елифче вече се съмнява.

# 556
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
няма ли желаещи да зададат на Бурак въпрос  newsm78
хадии още е на линия  Wink

# 557
  • Мнения: 5 138
jojo07 а другият мъж в живота на Ипек виждала ли си го
детето може и на него да прилича  Whistling как па решихте че прилича на Йомер
по едни кафяви очи и черна коса
те 80% от турците са такива
мога да изброя поне 5 дизита с участие на деца, които приличат на Йомер

# 558
  • AMS
  • Мнения: 6 436
няма ли желаещи да зададат на Бурак въпрос  newsm78
хадии още е на линия  Wink

Меги, опитах се във фб, но после си изтрих въпроса  Confused 
Не знам как е в туитър, но аз не виждам отговори от негова страна  Rolling Eyes
Доколкото схванах имаше въпроси за Йомер  и до кога ще продължи сериала  Whistling




# 559
# 560
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Дива и аз не видях отговори във фейса, в туитър отговори на някои въпроси, пове4етео са на турски, но имаше и на англ. ето няколко интересни въпроса

Какво е ли4ното ви мнение за Хюсеин?
Бурак: Разбирам го!

Колко време ви е нужно да нау4ите текста
Бурак: Зависи!

Мислите ли, 4е Хюсеин има положителни 4ерти
Бурак: Надявам се


имаше и въпроси от сорта  Wink

Защо Енгин няма акаунт в социалните мрежи
Бурак: липса на време и също мисля, 4е не ги харесва

как се разбира с Туба и Енгин?
Б: Много мили хора

осведомен ли сте с популярността на КПА извън Турция
Б: осведомен съм

това горе долу  Wink

# 561
  • Мнения: 3 217
Привет!
На въпроса защо са забравили за мръсните пари и диамантите  и се занимават само да разделят Елмер Бурак е отговорил,че не са забравили,но  ситуацията около Елиф и Йомер ще докара нови приключения и шоуто ще отиде в съвсем друга насока(той е използвал думата маршрут).

# 562
  • Мнения: 10 240
Меги, Велижана,  Hug Hug
тези нови приключения и маршрут на дизито докъде ли ще откарат нашите влюбени?  Joy Joy


# 563
  • Мнения: 3 217
Е,явно че 10-на серии ще се мятат разделени като риба на сухо-всеки ще си гледа неговата работа,ще страдат докато нещата се изяснят.Доста тривиално решение от СЦ-очаквах нещо по-съвременно и оригинално,но за съжаление от думите на Бурак  излиза,че ще си действат по утъпканите схеми.Дано ме опровергаят,ама надали. Sick

# 564
  • Мнения: 2 645
velijana, аз всъщност не разбирам какви са твоите очаквания. Ти искаш Елмер да са щастливо влюбени, да не ги разделя нищо, да нямат странични пречки за взаимоотношенията си и сюжетът да се развива благодарение на криминалната нишка ли?

Може да е друго. Просто не те разбирам, затова сега те питам, какви са твоите очаквания.

На нас още преди започването на сериала ни казаха, че ще гледаме крими от една страна и от друга историята на един мъж и една жена, които се запознават поради стечение на обстоятелствата, влюбват се един в друг, но любовта им ще бъде подлагана на много тежки изпитания. Накрая ще останат съвсем сами в борбата за справедливост и тяхната любов ще е по-различна от това, което познаваме, тя ще бъде легендарна, според едни изказвания, според други любов от средновековен тип.

Между другото да питам кое средновековие се има предвид? И знае ли някой как е изглеждала любовта през средновековието?  newsm78

Та от това, което са ни казали, според мен трябва да се очакват неща с не толкова добър привкус. Защото ако всичко е цветя и рози, кой ще гледа? До този момент така и стават нещата. Предполагам , че така и ще продължат. Лично аз не мисля, че ще разделят Елмер за сума ти време. До този момент на Ел ѝ се случваха толкова много лоши неща и Йо беше винаги до нея, по един или друг начин. Сега започват да се случват гадостите около Йо. И редно би било тя да е до него. Нали това е пътят към тази легендарна любов, да се държат независимо от бурите, ураганите, вулканите, земетресенията и т.н. Да не затихва огънят между двамата, каквото и да се яви по пътя им. Така си мисля аз. Пък и сценарият до този момент ми дава основание да мисля така.

Обаче колкото и да гадаем, изненади винаги има. Просто трябва да гледаме и ще видим за какво става въпрос.

# 565
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 20:11 от vania_e

# 566
  • AMS
  • Мнения: 6 436

Меги, Велиана, благодаря за преводите от туитър!!!

Имам питане във връзка с тези снимки - кога? къде? кой? защо? по коя програма?






Да не взема пак да изплескам нещо не на място и с мой превод  Crazy
 

# 567
  • Мнения: 3 217
Цитат
До този момент на Ел ѝ се случваха толкова много лоши неща и Йо беше винаги до нея, по един или друг начин. Сега започват да се случват гадостите около Йо. И редно би било тя да е до него. Нали това е пътят към тази легендарна любов, да се държат независимо от бурите, ураганите, вулканите, земетресенията и т.н. Да не затихва огънят между двамата, каквото и да се яви по пътя им. Така си мисля аз. Пък и сценарият до този момент ми дава основание да мисля така.

Димони,всъщност ти си ми задала риторичен въпрос-точно това очаквам от любовта на Елмер-да останат заедно.И снощи писах,че ако се разделят заради детето ще е много зле-не виждам каква е вината на Йомер в случая,нито пък с това което показа до тук Елиф изведнъж ще зареже любовта си заради детето. newsm78Ако сценаристките тръгнат да връщат Йомер при Ипек -заради детето или пък заради някакви стари чувства-това за мен означава,че до тук съм гледала едно нищо-32 серии нищо,лъжа и измама.
Не мисля,че ако любовта на Елмер процъфтяваше в оставащите 20-на серии,че това щеше да отегчи зрителите-напротив.Мен специално не би ме отегчило-предпочитам да се бяха задълбали в терзанията на героите,да обяснят какво е довело всеки от престъпниците до това,което са.Има толкова неща за разнищване,че тези серии няма да им стигнат ако СЦ подходят по-задълбочено,а не да ми вкарват още и още сюжетни линии и да разделят ГГ.Сега вмъкнаха и Сердар,и неговите престъпления.Те решиха проблемите с Тайар и Хюсеин,та сега и Сердар.Започнат едно,оставят го,вкарат друго-и него решат наполовина.Дали решиха проблема на Мелике,какъв е проблемът на Недрет,Пънар,какво накара Ахмед да стане престъпник-нищо не е обяснено.Тръгнали да ми се правят на интересни СЦ с едно дете-то никога не може да бъде проблем ако хората са интелигентни,каквито си мислим че Елмер са. Peace

# 568
  • Мнения: 10 240

Меги, Велиана, благодаря за преводите от туитър!!!

Имам питане във връзка с тези снимки - кога? къде? кой? защо? по коя програма?






Да не взема пак да изплескам нещо не на място и с мой превод  Crazy
 

Тази вечер, от 19.00 часа - церемонията на 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri вече тече. Няма онлайн предаване.
Туба може би ще присъства,  може би не, но е наградена в категория "най-добра актриса" за ролята на Елиф.

# 569
  • Мнения: 10 240


Изглежда Туба благодари чрез видео връзка или запис,
но Недрет хала е там.


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт