"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 49 тема

  • 40 794
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 645

Не мисля,че ако любовта на Елмер процъфтяваше в оставащите 20-на серии,че това щеше да отегчи зрителите-напротив.Мен специално не би ме отегчило-предпочитам да се бяха задълбали в терзанията на героите,да обяснят какво е довело всеки от престъпниците до това,което са.Има толкова неща за разнищване,че тези серии няма да им стигнат ако СЦ подходят по-задълбочено,а не да ми вкарват още и още сюжетни линии и да разделят ГГ.Сега вмъкнаха и Сердар,и неговите престъпления.Те решиха проблемите с Тайар и Хюсеин,та сега и Сердар.Започнат едно,оставят го,вкарат друго-и него решат наполовина.Дали решиха проблема на Мелике,какъв е проблемът на Недрет,Пънар,какво накара Ахмед да стане престъпник-нищо не е обяснено.Тръгнали да ми се правят на интересни СЦ с едно дете-то никога не може да бъде проблем ако хората са интелигентни,каквито си мислим че Елмер са. Peace

Ама така не се правят сериали. Ако всичко си е ок между главните и се разследват само другите неща, тогава се измества вниманието другаде, драмата е с друг център. Нормалното е на главните да им е трудно, да имат предизвикателства, които да ги поставят пред избор и всеки път изборът да ги оставя двамата заедно. Тъй че банално или не, така се поддържа интереса. А ние с теб можем да си ги гледаме двамата и без крими нишката.  Joy Joy Joy
 И престани да си втълпяваш разни неща.  Joy Joy Joy И да се карат, пак ще са заедно, няма да ги разделят както ти предвещаваш.  smile3521

# 571
  • Мнения: 5 138
Скрит текст:

Не мисля,че ако любовта на Елмер процъфтяваше в оставащите 20-на серии,че това щеше да отегчи зрителите-напротив.Мен специално не би ме отегчило-предпочитам да се бяха задълбали в терзанията на героите,да обяснят какво е довело всеки от престъпниците до това,което са.Има толкова неща за разнищване,че тези серии няма да им стигнат ако СЦ подходят по-задълбочено,а не да ми вкарват още и още сюжетни линии и да разделят ГГ.Сега вмъкнаха и Сердар,и неговите престъпления.Те решиха проблемите с Тайар и Хюсеин,та сега и Сердар.Започнат едно,оставят го,вкарат друго-и него решат наполовина.Дали решиха проблема на Мелике,какъв е проблемът на Недрет,Пънар,какво накара Ахмед да стане престъпник-нищо не е обяснено.Тръгнали да ми се правят на интересни СЦ с едно дете-то никога не може да бъде проблем ако хората са интелигентни,каквито си мислим че Елмер са. Peace
Ама така не се правят сериали. Ако всичко си е ок между главните и се разследват само другите неща, тогава се измества вниманието другаде, драмата е с друг център. Нормалното е на главните да им е трудно, да имат предизвикателства, които да ги поставят пред избор и всеки път изборът да ги оставя двамата заедно. Тъй че банално или не, така се поддържа интереса. А ние с теб можем да си ги гледаме двамата и без крими нишката.  Joy Joy Joy
 И престани да си втълпяваш разни неща.  Joy Joy Joy И да се карат, пак ще са заедно, няма да ги разделят както ти предвещаваш.  smile3521

 newsm10 smile3521

# 572
  • Мнения: 3 217
За съжалени аз не съм спец по правене на сериали,просто се дразня,когато по една или друга причина ми се предлагат нелогични и недоизкусурени неща.Знам,че на СЦ им е по-лесно вместо да се задълбочат да ни заглавичкват с драми,сълзи и сополи,но все си мислех,че Елмер ще са нещо друго.
Аз нищо не си втълпявам-на тези разсъждения ме наведоха отговорите на Бурак(Хюсеин).Аз не знам как другояче да тълкувам думите му,че отношенията между Елмер ще запратят нишката в съвсем друга посока.Всъщност има и друг вариант вместо раздяла-също толкова нелогичен Joy JoyДа си грабват дърмите,да зарежат всичко и към Рим-виж там бих гледала с удоволствие 20-на шекерени,локумени,бозаджийски и тирамисени серии само с Елмер.Още повече,че в Рим няма да има ТСЕМ. hahaha hahaha

# 573
  • Мнения: 13 291
...Всъщност има и друг вариант вместо раздяла-също толкова нелогичен Joy JoyДа си грабват дърмите,да зарежат всичко и към Рим-виж там бих гледала с удоволствие 20-на шекерени,локумени,бозаджийски и тирамисени серии само с Елмер.Още повече,че в Рим няма да има ТСЕМ. hahaha hahaha

Сигурна ли си?  newsm78 Що ли си мисля, че ще си първата дето ще се жалва, че нищо не се случва? Загубила се пък сега крими нишката и никой не се сеща за едни розови диаманти. Wink hahaha Joy  Hug

Като споменах розови диаманти и ми се откри някаква връзка с една розова къща.  newsm78 Joy Все трябва да има някакво обяснение за това розово недоразумение.  smile3521

# 574
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 575
  • Мнения: 3 217
Селфи,явно хубаво впечатление съм оставила в теб. hahaha hahahaАз къде съм написала,че в Рим нищо няма да се случва Joy Joy

# 576
  • Мнения: 13 291
То, че се случва  нещо Embarassed между ГГ и ще се случва и занапред е ясно.  Peace Само не вярвам някой да го покаже.  Naughty Че и в 20-тина болюма!  Rolling Eyes Wink Hug

# 577
  • Мнения: 3 217
Е па какво са 20-на болюма за таз легендарна любов Joy JoyАко си направят едно сватбено пътешествие из Европа даже няма да стигнат.То се видя,че изпуснАхме криминалната нишка,ама поне да го ударим на любов и туризъм. Peace Peace

# 578
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 579
  • Мнения: 13 291
Нашата Нефрет хала за какво са я наградили?  newsm78

# 580
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нашата Нефрет хала за какво са я наградили?  newsm78


Наградата е за най-хубав филм в който играе със Керем Бурсин, Фара и Мехмет Гюнсюр / не го знам как се казва филма/.

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 21:40 от vania_e

# 581
  • Мнения: 13 291
Ваня,  Hug мерси!   bouquet

Тази актриса аз лично за пръв път я гледам в дизи. А в последно време все до млади артисти се усмихва.  Grinning

# 582
  • Мнения: 10 240
Ейлем в туитър:

Скрит текст:
eylemmmc ‏@canpolatozkok  2m2 minutes ago
Yakında #KaraParaAşk ta bir düğün var.. Ama biraz hüzünlü.. Sevgiler. Ben senaryoma döneyim. Bizi çalışmak kurtarır. @semaergenekonn


Нашата Нефрет хала за какво са я наградили?  newsm78



Скрит текст:

# 583
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 584
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт