Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 32

  • 41 639
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен.

# 16
  • Мнения: 1 487
Нека е на късмет на всички новата тема   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 406
Запис и от мен
Благодаря за новата тема   bouquet

# 18
  • Мнения: 105
И аз съм тук, да ни е на  късмет новата темичка. Мен също ме тревожи това с прегледите събота и неделя, чакам всеки момент да ми дойде, дано да е поне утре да си запиша час за понеделник,иначе трябва да си запиша час при друг лекар, а искам да е при Шефи,след първия неуспешен опит

# 19
# 20
  • Мнения: 361
Запис и от мен
Благодаря за новата тема  bouquet

# 21
# 22
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Благодаря, Бамбуча   Hug

# 23
  • Мнения: 177
Запис и от мен! Simple Smile
Дано има само положителни и радостни новини в новата тема.

Във връзка с деня на започване на стимулация, мен са ме почвали дори от 5 ти ден и при тази лека стимулация от двете яйцеклетки, които пунктирахме до пети ден след пункцията се развиха два страхотни бластоциста (така ги определиха ембриолозите).
Така че не се притеснявай, от 3ти и 4ти ден също може да се започне стимулация, която да доведе до качествени ембриони Simple Smile
Успех

# 24
  • Мнения: 833
Дано ни е на късмет новата тема    Hug

# 25
  • Мнения: 1 849
Дано напълним темата с новини за две черти!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 236
Записвам се и аз. Много късмет и успех на всички нас. Hug
Нека новата ни тема се изпълни с много положителни тестове и ни донесе безброй щастливи усмивки.  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 144

Във връзка с деня на започване на стимулация, мен са ме почвали дори от 5 ти ден и при тази лека стимулация от двете яйцеклетки, които пунктирахме до пети ден след пункцията се развиха два страхотни бластоциста (така ги определиха ембриолозите).
Така че не се притеснявай, от 3ти и 4ти ден също може да се започне стимулация, която да доведе до качествени ембриони Simple Smile
Успех
Как се успокоих...Аз на спонтанен цикъл май нищо няма да извадя..Щом ме викат на 2-3ден явно започваме с някакъв вид стимулация.
Обаче стоя вкъщи и си мисля колко велики жени сме ние. Вчера, понеже за първи път бях на пункция, цялата тази гледка - 20тина момичета в една стая полуголи чакахме, пък после събуждането, гаденето..Чудя се в кой филм попаднах и как ще преживея n-брой такива пункции.. Извинявам се, но от вчера това преживяване не мога да го смеля.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 165
Шакира, първия път винаги си е стресиращо, особено пък като е без резултат.
и моята първа пункция беше ужас, че и без упойка се прежалих, уж имаше яйцеклетка, ама после нищо.
вече им загубих бройката на пункциите, сигурно са над 30, като част от ежедневието са ми, само правя сметки дали мога да не ползвам цял ден отпуск, а да отида до обед на работа  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 144
вече им загубих бройката на пункциите, сигурно са над 30, като част от ежедневието са ми, само правя сметки дали мога да не ползвам цял ден отпуск, а да отида до обед на работа  ooooh!
Велика си, да знаеш! Чак пък на работа...Аз от притеснение станах в 4ч сутринта, след това бързах да стана и да изляза за да ме върнат вкъщи, щото мъжът ми е на работа, а да не говорим, че ми се гадеше, с позиви за повръщане и голямо слюноотделяне. Пък после спах, като заклана още 4часа.
 Ти си велика! Честно!
А боли ли без упойка? Предпочитам леко да пусна сълза, отколкото тия упойки, като парцал бях.

Общи условия

Активация на акаунт