Женска консултация - Варна

  • 16 749
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Доктор Друмев е чудесен избор, особено за жена, която иска да роди нормално, той много подкрепя естественото раждане. Отзивчив, спокоен, дава информация.
Мен ме ши по време на секциото, още не знам как се е справил, но вярвам, че всичко е наред.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 113
Доктор Друмев е чудесен избор, особено за жена, която иска да роди нормално, той много подкрепя естественото раждане. Отзивчив, спокоен, дава информация.
Мен ме ши по време на секциото, още не знам как се е справил, но вярвам, че всичко е наред.

Супер, много се радвам да чуя това за д-р Друмев, тъй като в нета почти не открих инфо за него. Проблемът е обаче, че това ми е втора бременност и ще трябва да е секцио, понеже и първото раждане беше със секцио. Само не разбрах твоето секцио той ли го прави?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Моето секцио го прави доктор Яков, а доктор Друмев беше асистиращ оператор. Яков ме оперира и извади бебето, Друмев ме заши и проверяваше състоянието след това.
Аз наистина страшно много го харесвам, много ми е спокойно с него. Не мисля, че ще е какъвто и да е проблем да направи секциото ти.
Запиши си час, запознай се с него, поговорете, събери впечатления и виж дали ще ти допадне.

Общи условия

Активация на акаунт