Женска консултация - Варна

  • 16 748
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Скъпи бъдещи и настоящи майчета, моля споделете при кой лекар ходихте на женска консултация?
Много се колебая и ще ми бъдете полезни.
От коя г.с се записахте на ЖК и останахте ли доволни при съответния лекар?
Може да ми пишете и на лично съобщение.

Благодаря предварително.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 96
Здравей. Искам да предупредя да не ходите при Елена Димитрова в Еквита. Ще се включа след малко да поясня, че малката ми госпожичка е много нервна Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Благодаря ви, всяко едно мнение ще е полезно.
 Hug

Аз четох много добри мнения за д-р Станислав Славчев, но звънях няколко пъти и не ми вдигат телефона. Явно са супер натоварени и заети и започнах леко да се разколебавам.
Най - вече, защото ако ми потрябва спешен контакт, недай си Боже, нямам идея дали мога да се свържа.

Мислех и за д-р Мариана Георгиева от Окръжна, но четох и един недобър коментар за нея.. Confused
Иначе е мила и внимателна.

# 3
  • Мнения: 176
Здравей. Искам да предупредя да не ходите при Елена Димитрова в Еквита. Ще се включа след малко да поясня, че малката ми госпожичка е много нервна Simple Smile
+1. Аз също бях при нея, не ми запомни името до 9-тия месец. Говори само ако я питаш нещо и то с 2 думи ти обяснява. Гледа ме на ехограф 3 пъти в началото на бременността. Консултацията протичаше с кантар, мерене на кръвно и опипване на корема. Иначе за болничен нямаше проблем. Втори път при нея не бих отишла.

# 4
  • Мнения: X
Благодаря ви, значи тази лекарка попада в черния списък.

Относно болничните, наистина държа на тях, защото карам нощни смени и не издържам, много ми е лошо... Дано да ми дадат.. Praynig

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Здраевй и от мен!
Аз ходя в Майчин дом при Анна Атанасова.Сега във вторник ще се записвам при нея на ЖК.Страхотна  е нямам думи за нея.Първата си бременност също я карах при нея.Не бих я заменила.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 381
Здравей!
Аз бях при д-р Антоанета Бочева в Сити Клиник. Много съм доволна. Консултацията представлява теглене, мерене и всеки месец ме гледаше на ехограф. С болничните също няма проблем. Обяснява всичко на разбираем език. В медицинския център има и лаборатория, което лично за мен беше много удобно, когато трябваше да си пускам излседвания. Записах се на женска консултация към 9-10г.с.
Леко бременеене ти пожелавам!

# 7
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета.  Hug

g-bone, Yana Pencheva да ви попитам по здравната каса ли преглеждат или не?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Благодаря ви момичета.  Hug

g-bone, Yana Pencheva да ви попитам по здравната каса ли преглеждат или не?
Ами моята докторка не е със здравна каса.Пакета за ЖК при нея е 570 лева.В 3-я месец внасяш 370 лева и после в 6-я още 200 лева.И включва абсолютно всичко.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 381
Моята преглежда по ЗК. Взех си направление от личната лекарка и с него ми заведоха ЖК. След това вече нищо не съм носила.

# 10
  • Мнения: X
Супер сте, благодаря ви.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 224
За нищо.    bouquet
В коя седмица си и от кой квартал?

# 12
  • Мнения: X
Още съм в 5г.с, удобно ми е около центъра по принцип или към моловете.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 153
И аз да се включа, че съм в чудене. Разбирам че в Майчин дом е 570лв на частно и вкл всичко. За сравнение по ЗК каква е цена за ЖК?

# 14
  • Мнения: X
И аз да се включа, че съм в чудене. Разбирам че в Майчин дом е 570лв на частно и вкл всичко. За сравнение по ЗК каква е цена за ЖК?

http://maichindom-varna.com/bg/prices1.html
Това е от сайта на Майчин дом:
Женска консултация
(включва биохимичен пренатален скрининг   +    4D фетална морфология със запис)
555 лв.
Женска консултация - интензивна
(включва биохимичен пренатален скрининг   +    4D фетална морфология със запис)
610 лв.
Женска консултация по здравна каса
(доплащане за допълнителни прегледи и ултразвукови изследвания)
* Женска консултация по здравна каса не включва биохимичен пренатален скрининг и 4D фетална морфология
335 лв.

Общи условия

Активация на акаунт