Лидл ::58::

  • 67 825
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
В предната тема Desi_2 , пита за каймата. И ние също бяхме изхвърлили едни сарми и едни спагети с лидълска кайма.

Направи ми впечатление, че има останали единични бройки, но не са намалени  newsm78

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 19:51 от Анонимен

# 121
  • Мнения: X
Интересно как наготвяте нещо като продукта не е хубав - аз първо пробвам и после готвя -няма как вмирисана кайма да я усетя чак като наготвя .
  И какъв е смисълът да се пише анонимно в тази тема?
Лоша е каймата и какво -някой някога ще разпъне на кръст ли за това!? /Аз винаги съм готова да застана зад думите си като съм права -очи в очи ./

# 122
  • Мнения: X
Ами не е вмирисана или поне докато е сурова изглежда ОК, но когато се сготви има отвратителен вкус.

# 123
  • Мнения: 1 677
Аз ли съм проспала момента, ако е обсъждано, новсе пак да си попитам?!?
Къде изчезнаха кренвиршите Пикок?!? Shocked Най-вироглаво си ги търся вече втора седмица из рафтовете.

Нищо не ме впечатли от идната седмица! Sad 

# 124
  • София-Младост
  • Мнения: 23 378
Имам блендера от лятото. За параметрите си цената е много добра. Ползвам го предимно за смутита. Правя и ядково мляко - работи безпроблемно. Ако обаче някой иска да прави вегански десерти примерно с него - да блендира фурми или ядки без течност - не става!  
Защо? Няма достатъчно мощност ли за целта...и каната стъклена ли е?
Много му се чудя  newsm78

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 580
Точно и аз съм на вълна пълнители за влагоабсорбатор....Лидълските бяха много добър вариант като цена. Оглеждах се и в други вериги магазини-няма друго освен  Церезит,ама той мнооооого скъпо излиза.

# 126
  • Мнения: 19 525
Точно и аз съм на вълна пълнители за влагоабсорбатор....Лидълските бяха много добър вариант като цена. Оглеждах се и в други вериги магазини-няма друго освен  Церезит,ама той мнооооого скъпо излиза.
Церезита не ми върши никаква работа на мен.

# 127
  • Мнения: 2 453
Интересно как наготвяте нещо като продукта не е хубав - аз първо пробвам и после готвя -няма как вмирисана кайма да я усетя чак като наготвя .
  И какъв е смисълът да се пише анонимно в тази тема?
Лоша е каймата и какво -някой някога ще разпъне на кръст ли за това!? /Аз винаги съм готова да застана зад думите си като съм права -очи в очи ./

Как се пробват сурови кюфтета и кебапчета, или замразени хапки например преди да ги сготвиш? Не всичко, което е гадно на вкус задължително трябва да мирише.
И защо във всяка тема трябва да изтъкваш какво би направила ти? След като форумът дава възможност за ползване на такава опция, човекът има право да я ползва, без значение дали ти, аз или някой си намира смисъл в това.

# 128
  • Мнения: 291
Точно и аз съм на вълна пълнители за влагоабсорбатор....Лидълските бяха много добър вариант като цена. Оглеждах се и в други вериги магазини-няма друго освен  Церезит,ама той мнооооого скъпо излиза.
Не знам какви са били Лидълските влагоабсорбатори и малко извън темата, но
Скрит текст:
аз купувам влагоабсорбатор от Джъмбо. Една пластмасова кутия с 2 пълнителя в нея за 3.99

# 129
  • Мнения: 22 867
....Сега съм хвърлила око на тези смесители - дали ще са с "добро" изпълнение - единият много ще ми отива в новата кухня Joy

Аз го поисках за старата си кухня и ММ ме попари тая вечер, като отсече, че това нещо нямало как да се върже у нас. Cry Пък не ми предложи балтон към копчето, нова кухня, например, че да може да го върже! Ама ще го водя да го гледа на място. Май някой беше писал нещо за пресичките за чесън, търсих назад, но не намирам, а съм сигурна, че четох, че и не помня какво беше...... Embarassed Mr. Green.

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 580
Точно и аз съм на вълна пълнители за влагоабсорбатор....Лидълските бяха много добър вариант като цена. Оглеждах се и в други вериги магазини-няма друго освен  Церезит,ама той мнооооого скъпо излиза.
Не знам какви са били Лидълските влагоабсорбатори и малко извън темата, но
Скрит текст:
аз купувам влагоабсорбатор от Джъмбо. Една пластмасова кутия с 2 пълнителя в нея за 3.99
Точно на такъв извънтемен коментар се надявах !!! Simple Smile   bouquet  bouquet

# 131
  • Мнения: 128
+1 от мен за макароните, радвам се че четейки отзивите заредих от тях.

# 132
  • велико търново
  • Мнения: 588

А на касите Део се беше наередил зад мен  Grinning
-----------------------------------------------------------------------
И какво си купи Део? Laughing



Нещо за хапване сигурно, не съм му гледала в... количката  Laughing
Е нали е бил барман и си помислих ,че е нещо алкохолно.  Laughingн

# 133
  • Мнения: 2 453
....Сега съм хвърлила око на тези смесители - дали ще са с "добро" изпълнение - единият много ще ми отива в новата кухня Joy

Аз го поисках за старата си кухня и ММ ме попари тая вечер, като отсече, че това нещо нямало как да се върже у нас. Cry Пък не ми предложи балтон към копчето, нова кухня, например, че да може да го върже! Ама ще го водя да го гледа на място. Май някой беше писал нещо за пресичките за чесън, търсих назад, но не намирам, а съм сигурна, че четох, че и не помня какво беше...... Embarassed Mr. Green.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819789.msg29966345#msg29966345

# 134
  • Мнения: 3 096
Аз досега не съм имала проблем с каймата от Лидъл - нито със смесената, нито с телешката. Като купувам кайма и месо, гледам само да изглежда прясно и да е в срок. Много харесвам свинското контрафиле и вратните пържоли. Пилето също е окей, но не съм обърнала внимание коя марка взимам точно.
Зеленчуци и плодове също си купувам основно от там. Досега всичко е било свежо и вкусно. Само избягвам да взимам плодове извън сезона, защото се съмнявам, че ще имат някакъв вкус. Гледах едни кайсии по Коледа - на пипане бяха като гумени и не миришеха на нищо.
Замразените зеленчуци са добри.
Гръцкия кашкавал ми е любим. Течната сметана за кафе - също. А новото ми любимо кафе е Yellow Eclipse.
Редовно купувам и плодови сокове Солевита и Витафит, натурален шоколад, млечен със сметана.
У дома много обичаме бялото токайско вино и калифорнийското розе Зинфандел.
Закуските от топлата витрина много тача. Heart Eyes
Превръзките са качествени.
Честно казано, въпреки че около нас има много магазини и почти всички известни вериги са представени, обичам да си ходя в Лидъл. Не на последно място и заради различните интересни продукти, които пускат периодично. В кой друг супермаркет мога да си купя комплект за калиграфия и комплект за рисуване с въглени, при това на такива добри цени?

Общи условия

Активация на акаунт