Лидл ::57::

  • 84 576
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 320
Набързо да се отчета и аз. Сутринта рано си взех черно-бялата рокля М и шарения сутиен 85-В, но и двете са ми големи и утре ще ги връщам, а толкова ми харесаха  Sad. Роклята е доста широка и в същото време къса, и не се чувствам комфортно макар, че съм само 1,65 висока. Чашката на сутиена е много висока или издължена и в горната част ми е много празна.
кое е уголемено на сутиена, само чашката, или и обиколката?

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 877
Още един глас за макароните  Peace Откакто ги опитахме само тези купуваме!

# 707
  • Мнения: 6 083
И в къщи само тях купуваме .

# 708
  • Мнения: 69 139
Попаднах на брошура за немски ЛИДЛ и там от 26.01. ще има микровълнова. Не знам как вървят там промоциите, в съответствие с нашите? Някои неща ги имаше при нас наскоро, други не. По спомен някой се интересуваше от микровълнова...

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=9LumJO

Аз, аз...мале, дано пуснат и тук..
Гледам там са два модела...Нямам търпение да идват и тук
Благодаря за инфото Hug

# 709
  • Мнения: 48 052
И аз имам рокля и разбирам че наистина са уголемени, защото обикновено ми трябва по-голям размер...роклята е хубава за всеки ден, само дето е с някакси висока талия, но й сложих коланче и така...
Понеже ми я купи моят мъж, аз не съм ходила, нямам чорапогащник, а разбирам че и те се хубави
Е нищо

# 710
  • Мнения: 335
Попаднах на брошура за немски ЛИДЛ и там от 26.01. ще има микровълнова. Не знам как вървят там промоциите, в съответствие с нашите? Някои неща ги имаше при нас наскоро, други не. По спомен някой се интересуваше от микровълнова...

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=9LumJO

Аз, аз...мале, дано пуснат и тук..
Гледам там са два модела...Нямам търпение да идват и тук
Благодаря за инфото Hug
Мисля, че сме със седмица назад от техните.  Peace

# 711
  • Мнения: 58
Хвърлих око само на пресата за чесън. Имали отзиви за нея?
Малко едричко пресова чесъна, ако това не ти пречи. Иначе е стабилна, на пресоващата глава отзад има шипчета, с които натискаш обратно и си изчистваш много бързо и лесно остатъка от чесъна!

# 712
  • Мнения: 19 525
Попаднах на брошура за немски ЛИДЛ и там от 26.01. ще има микровълнова. Не знам как вървят там промоциите, в съответствие с нашите? Някои неща ги имаше при нас наскоро, други не. По спомен някой се интересуваше от микровълнова...

http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=9LumJO

Аз, аз...мале, дано пуснат и тук..
Гледам там са два модела...Нямам търпение да идват и тук
Благодаря за инфото Hug
Мисля, че сме със седмица назад от техните.  Peace
И аз чакам микровелето, обаче досега като съм сравнявала техни и наши каталози няма никаква връзка и прилика с това, което предлагат там и тук като периоди на продажби. За съжаление.

# 713
  • София
  • Мнения: 9 954
Някакви отзиви за този блендер?
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=17978

# 714
  • София
  • Мнения: 3 867
И аз съм във възторг от пепитения чорапогащник. Днес съм с него... Страхотен! Simple Smile

# 715
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета може ли мнение за
1. тенджерата под налягане .
2. четката за лице
3 .прахосмукачката ?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Пфу, много бързо свършиха долнищата за момчета... Реших да взема още 2 броя - няма вече. За момичета имаше от всички цветове. Ама да не съм капо взех едно яке намалено, от моделите от преди 2 години, да се намира.

# 717
  • Мнения: 5 209
В „моя“ Лидл има единствена бройка от една конкретна стока, кутията е смачкана, а съдържанието се изсипва, но е на редовна цена. Ако отида и изнахалствам при някой управител, дали ще ми я намалят? Някой да има опит с подобно нещо?

# 718
  • Мнения: X
Ами би трябвало -има щанд за стоки по една бройка ,и не мисля ,че е нахалстване - просто попитай -обикновено са отзивчиви .
 

# 719
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Аз имам блендера. Сравнително малко съм го ползвала - бебешка храна предимно. Смилах в него сварено месо, за да го замразя във форми за лед, и се справяше отлично. Каната му е стъклена и доста масивна. Според мен си заслужава покупката  Peace
От следващата седмица май само мокри кърпи ще заредя. Бебешките храни не бих ги купила/с изключение на Гербер/, а на бисквити Закуска, последно като им четох етикета си бяха с ХИДРОГЕНИРАНИ растителни мазнини. Освен нещо да са променили, защото в каталога пише без  Thinking
Ще взема да ги пробвам и аз тези макарони, щом ги хвалите.

Общи условия

Активация на акаунт