Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 753
  • 693
  •   1
Отговори
# 645
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Добро утро, дами

Добре дошли на новите попълнения!!!

При мен петната се пооправят. Духом не знам дали се оправям. Честно да ви кажа нямам търпение (за първи път в живота ми) да ми дойде часа за АГ и да почнем с изследвания и план за действие.

Една приятелка ми предлага да ида на хомеопат, след прегледа на АГ.

# 646
  • Мнения: 142
Момичета... излязоха моите резултати от микробиологията.... Май са отрицателни, както гледам, много странно... Как може? При положение че ММ има (+) а аз (-) ?

Скрит текст:

# 647
  • Мнения: 21 282
Добро утро ,момичета !

Добре дошли на новите момичета и скоро към отчетни !

# 648
  • Мнения: 20
Добро утро на всички Simple Smile Благодаря за топлото посрещане.
Признавам - изчетох страничките, но...горе-долу май нищо не запомних  Laughing

Кратко представяне от мен: На 32г съм, имам момче на 7г. От две години искам 2-ро, но таткото се нави едвам от Август 2014. За някои може да е кратък период, но на мен ми се струва вече цяла вечност това бебеправене. Гледам уж да не се впрягам, ама знаете как е...
В момента съм на Дуфастон - от 15 до 25 ден. (Не)очаквана МЦ - 05,02,.
За мое огромно "щастие" ПМС-то ми е с всички симптоми, които подвеждат - прилошаване, подуване, болки в корема и гърдите, кръста...абе въобще всеки месец е наказание. Както е и сега  Tired
Да се добавя в процентите с разчовъркани, изподрани тестове...  Mr. Green
Понеже не съм писала тук от предната си бременност, малко съм поизостанала с тези съкращения...  Crazy Някои са ясни, но примерно ММ - от какво идва точно (нещо с мъжо е свързано...  Thinking )

И така...пожелавам на всички ни заветните  EFP

  bouquet    bouquet     bouquet

ПС: "Докато пишехте в темата бяха публикувани 2 нови отговора"  Grinning Много ви се кефя, определено тук няма да е скучно  Hug

# 649
  • Мнения: 142
Дисковери Идваа от Моят Мъж  Peace

# 650
  • Мнения: 385
Добро утро,милички!
Рансънче,рано е,пък!  fingerscrossed Благодаря за закуската!
Голдън,добре съм,благодаря!Чакам си О следващите дни и с ММ сме се заели от рано  Mr. Green На своя глава този месец започнах да пия масло от вечерна иглика и от днес ще почна тестовете за О,че нали трябва да се спре след О.Чакам си писмо за АГ,хормоните излязоха в норма и така.  Hug Палчета и за теб този месец!
Лисе,как си?Спря ли зацапването?
Нинче,много странно  newsm78 да не са объркали резултатите на единия?Най-добре повторете и двамата.Късмет,дано грешката е в неговите резултати!
Теичка,Дискавъриfingerscrossed
Весе,добре дошла и бързо към отчет!
Хубав ден от мен!

# 651
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Добро утро и от мен Simple Smile Аз станах още в 8;30 де
Пия още кафенцето и се захващам за работа  newsm79 wash hang 1dishes  food002 пфффффф женската работа край няма. А след това ще яхна и велоергометъра, че имам нужда ОГРОМНА  Laughing
Установих, че подуването на краката е в резултат на обездвижване. Цял ден на работа на стола, после вкъщи учене с малкия, чистене готвене. Нямам време за разходки....та реших велото да не стои като паметник в хола, ами да влезе в употреба най-накрая. Пък и искам да сваля някой др килограм, че идва лято Simple Smile

# 652
  • Мнения: 1 571
Цвети, пускала ли си хормони на ЩЖ?  Peace
Кофеинче, да ти кажа, аз този месец не съм много активна с бебеправенето. Уж щях да нападам мъж, ама умрял от умора мъж трудно се напада. Та, общо взето, нямам големи надежди. Стискам и аз за теб!  Hug

# 653
  • Мнения: 327
Добро утро от мен, четох ви пък сега нищо не помня, много нещо сте изписали  Shocked
Помня, че при Лиска има зацапване, та и аз да попитам какво става.
Добре дошли на всички нови!Много е хубаво, че все повече  момичета се престрашават да се запишат в темата.
Цвети, радвам се, че си открила причината, спомням си за оплакването  ти преди време. Хубаво е да се практикува някакъв спорт, упражнения или каквото и да било стига да се повдига тонуса и поддържа тялото в добра форма.
  В този ред на мисли, да споделя вчера како си правех упражненията по йога, така ми препука нещо в прешлените, че си помислих " край е сега се сецнах", но за щастие само леко ме болеше за момента, а сега се чувствам много добре. Усещам, че стойката започна да ми се подобрява и раменете да се изтеглят назад.
 Нинче, наистина май е добре да повторите изследванията на мъжа ти.Съвсем е възможно да са объркани и да му няма нищо. Горкичкия, може напразно да е тъгувал.

# 654
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Голди, не съм....защо? Има ли връзка с подуването на краката? Аз от 3 дни имам този проблем и след много четене в нета реших да опитам с повече движение и се оказа че помага. Моята работа е свързана с постоянно седене по 8 часа на ден. След това вкъщи....нямам време за движение и разходки, затова реших велото да влезе в употреба поне по час на ден.

# 655
  • Мнения: 1 571
Цвети, не е задължително. Спортувай си, ама все пак пусни едни хормони, за успокоение   bouquet

# 656
  • Мнения: 207
Рансън-че, не унивай,мила. Дано се крие чертата,аз не пускам палците  Praynig
Естлар Успех ! Дано днес е началото на едни прекрасни 10 месеца очакване   bouquet
Мел, Кофеин,Голдън, Лисиче  Hug

# 657
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета след 3 седмици пак аз .. искам да , ви попитам .. дали този месец може да съм забременяла ,.. надявам се жестоко ... Болят ме гърдите, но почнаха да ме болят много по - отрано , не 1 седмица преди цикъл, боли ме главата .. чувствам се напредната .. и днес почна да ми се гади не повръщам ,но ми е малко странно .. овулацията ми беше преди 6-7 дена... възможно ли е това да са признаци на нещо Heart благодаря предварително

# 658
  • Мнения: 1 571
Слънчогледче, то не останало, бе миличка!  Shocked Кога мина толкова време? Още малко има до голямата среща!  Hug

# 659
  • Мнения: 555
Дискавъри, Весето добре дошли и бързо да отивате към отчетни
bad_girl12, добре дошла и на теб. Не вярвам, това ,което описваш да са симптоми на ранна бременност, ако имаш потвърдена О едва преди 6-7 дни. Твърде рано е да се натрупа достатъчно хормон, който да даде отражение на организма ти за подобни признаци. Не искам да те обезкуражавам, може и да сте успели, но е твърде рано за да търсиш причината за неразположението си там.

Някой питаше какво уча- Молекулярна биология.
Шикерче, какво става, пазиш ли леглото?
nin4etoood аз бих повторила резултатите. Странно е, но не невъзможно, при единия да има а при други не, в случай, че инфекцията е нова или организма ти е със по-силна защита. Все пак аз бих ги направила в друга лаборатория за сравнение.
Нектаринке стягай се, не бива да се разболяваш сега, а и с този грип, който върлува и с тези усложнения... Пий чайчета, мед и повече плодове Hug

При мен никакво раздвижване, меря БТ, тестовете за О взеха да стават по-наситени и ЦС вече взе да заприличва на фертилна та да видим. Дано хванем момента. Иначе аз сега проектирам разни шкафчета, за диспенсър за вода и за тв в кухнята  Mr. Green Естествено, нали съм в сесия к`во друго да правя освен да проектирам шкафчета Laughing

Общи условия

Активация на акаунт