Момче кръстено на Здравко

  • 3 774
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Въпреки че предложих Златомир, сега като се замисля май Златин повече ми допада.

# 31
  • София
  • Мнения: 598
Милли, благодаря за подробната справка. Има някои имена, които не бях срещала. Сега ми "отлежават" в главата да видя ще ми допадне ли някое.

Mi_ivaniva, близначета са, да. Другото (засега) ще е Калоян. Но не държа двете имена да си отиват, затова не го споменах.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 767
Ама пък колко ще е готино ако са Калоян и Ивайло много ще им отива  Peace

# 33
  • Мнения: 378
Добавям още две имена - Звездан и Звездин.
И те ми звучат поетично...   
Звездан и Калоян...
Има и цвете с название звездан...
И намерих за името Здеслав... Би могло да означава и 'създател на слава'... 
И Здени ми харесва, галено...

# 34
  • Мнения: 465
Захари е хубаво, идеята за Зоран също не ми се видя лоша.  Peace

Здравко ми е грубо. Това струпване на съгласни в началото го прави много стържещо.

# 35
  • Мнения: 1 572
Името все пак е добре да се помни, а не цял живот да те питат "Как, как беше? А как се пише?"
Тези: Звенимир, Звенислав, Здеслав, Здарин и още няколко споменати назад никога няма да бъдат запомнени от раз и на детето ще му се стъжни да повтаря. Не дай Боже да е с говорен дефицит в ранна възраст, няма само да си каже името  до 1ви клас  Mr. Green
ПП: Зоран макар и небългарско е много звучно.

# 36
  • Мнения: 6 765
Здравко ми харесва много. Красиво българско име. Peace

# 37
  • Мнения: 246
 Съветвам те да си го пишеш както искаш,тук само ще те объркаме,аз лично предпочитам Здравко естествено пред сръбското Зоран или Звердин ли беше ,на галено Зверо и тва е: ха ха-)

# 38
# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Че какво му е на Здравко? Името е хубаво, не е често срещано. Аз познавам само хубави хора, на които много им отива. Какво значи да не е подходящо за бебе?
На мен също ми харесва това име.

# 40
  • Мнения: 246
Видях предложения и за Здравец(звучало  поетично), Явно го намират за по хубаво и съвремено от Здравко

# 41
  • Мнения: 379
Милли, благодаря за подробната справка. Има някои имена, които не бях срещала. Сега ми "отлежават" в главата да видя ще ми допадне ли някое.

Mi_ivaniva, близначета са, да. Другото (засега) ще е Калоян. Но не държа двете имена да си отиват, затова не го споменах.
Mohita, привет, винаги ми е било интересно родителите как избират кое близначе как да се казва?  Heart Eyes
В смисъл първото бебе, което ще излезне е Калоян...

# 42
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тези Звени.....нещо си, ми звучат като Звяр или зверилник Crazy
Захари ми допада много.
Здравко....не бих кръстила мое дете така, иначе не ме дразни.

# 43
  • София
  • Мнения: 689
Здравко и Калоян
Златин и Калоян

И двете ми допадат и се връзват прекрасно с другото име, което сте си избрали!    Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 598
Благодаря ви още веднъж, момичета:) Ей, започнах да го сънувам това име! Ще ви пиша, живот и здраве, какво сме решили.
Милли, благодаря за подробната справка. Има някои имена, които не бях срещала. Сега ми "отлежават" в главата да видя ще ми допадне ли някое.

Mi_ivaniva, близначета са, да. Другото (засега) ще е Калоян. Но не държа двете имена да си отиват, затова не го споменах.
Mohita, привет, винаги ми е било интересно родителите как избират кое близначе как да се казва?  Heart Eyes
В смисъл първото бебе, което ще излезне е Калоян...
Нещо такова:) Едното бебе е ниско долу и постоянно ме подритва между краката. Това е проекто З... (както го измъдрим накрая). Над него е "Калоян". В кавички, щото и той доскоро беше Кристиан, а като се роди - може и с трето име да е:)
Ако се родят със секцио, ще питам кое откъде са го извадили, за да не ги объркам Laughing

Изобщо, затрудниха ме мъжките имена яко. За девойки от раз измислих имена.

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 18:05 от Мohita

Общи условия

Активация на акаунт