Голямата тема за малките масла - 10

  • 87 962
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 858
Плъзнали са въшки, да. Класната на теб дъщеря ми ме предупреди,  че училището е пламнало.

# 721
  • Мнения: 516
Купих си ето това:

Първите ми впечателения не са много добри не попива бързо и мислех,че ще мирише хубаво,но мирише малко гадничко.......не мога да определя мириса,леко като на гранясало,но е в срок на годност до 2016 година  Thinking сега си намазах на ноктите и малко на лицето,ще го ползвам повече за някакви маски за коса като си правя.Взех си и това:

Не мога да кажа още как е,като го пробвам ще дам отзиви.

# 722
  • Мнения: X
Линде, само да вметна, че си много хубава  Heart Eyes
Вивчее  Hug Blush

# 723
  • Мнения: 4 390
Ако някой знае,нека ме посъветва с какво масло да мажа ноктите си.Много са меки,бавно растат и се белят на пластове.Уж женските ръце се познавали по ноктите,а моите са ужасни и изобщо не мога да си пусна малко маникюр.
Благодаря!
На мен досега нищо не ми е помогнало. Същите са като твоите, с тази разлика, че бързо растат, но какво от това, след като се чупят лесно. Close Аз съм се отказала да се разправям с тях. И гел слагах - нищо, падна ми на първата седмица. Mr. Green Няма толкова трагичен случай като мен, ама това да ми е кусурът. Simple Smile

Линдаки е голяма сладуранка, да! Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 5 405
Ако някой знае,нека ме посъветва с какво масло да мажа ноктите си.Много са меки,бавно растат и се белят на пластове.Уж женските ръце се познавали по ноктите,а моите са ужасни и изобщо не мога да си пусна малко маникюр.
Благодаря!
На мен добре ми влияят маслата, с които се мажа по косата Grinning Веднъж дори забелязах, че едната ми ръка е с по-здрави нокти и после ми дойде наум, че е от тривитаминола, който последната една седмица си мажех на косата и само с едната ръка. Сега първата ми работа е да си намажа ноктите по двете ръце и почвам косата Grinning
Маслото за нокти на Икаров също много ми помага. Може и само лимон да намажеш и да постоиш малко така.
Но трябва доста време да се откажете от лакове и всякакви подобни. Пък гел лак за какво си слагате изобщо, не ми е ясно. Още повече ви съсипва ноктите Simple Smile

А аз искам да попитам за това рициново масло. Вече си го мазах 2 пъти по косата, ама става ли? Grinning

# 725
  • Мнения: X
Това кокосово масло е невероятна благодат, да потвърдя и аз!!! Heart Eyes Благодаря и на Фрея за инфото от предните страници и клипчето (аз още колко изгледах после Crazy) Вчера най-после стигнах до него, така бързо попива и в кожата, намазах си ръцете преди лягане... аз мислех, че е от типа на карите мазничко, ама не, със сигурност ще отиде едно количество и за тяло някой път след баня Mr. Green По-късно следобед ще мия косата, да видим при мен как ще е ефекта, от снощи преди лягане съм намазана.

Тъй като то може да се съхранява и извън хладилник аз за по-лесно си прибрах в тоалетката при другата козметика за по-удобно, обаче ставам сутринта, исках да намажа още малко връхчетата и то си е станало цялото течно (на толкова топло пък да спим Shocked). Проблем ли е да си стои в такова състояние, даже ми е по-удобно така, или да прибирам на хладно?

# 726
  • Мнения: 5 405
То не му трябва кой знае колко топло, за да се разтопи. На стайна температура ще си е течно. Не мисля, че е проблем  Peace

# 727
  • Мнения: 4 390
Няма нищо, че се е втечнило, не му пречи, трябва само да е далеч от пряка слънчева светлина.
Моето го държа в шкаф в коридора и е меко - предпочитам да не е течно, защото ми е по-лесно за нанасяне.

# 728
  • Мнения: X
Мери, това рициново става, да. Аз последно си взех цял литър от аптеката.

И аз забелязах, че покрай мазане на други части от тялото, състоянието на ноктите ми се подобри. И растат по-бързо. Но аз не измивам ръцете с вода и сапун, избърсвам ги със салфетка добре и това според мен е по-добрия вариант за ръцете и ноктите.

Май днес трябва да пусна новата тема.

# 729
  • Мнения: 122
Ако някой знае,нека ме посъветва с какво масло да мажа ноктите си.Много са меки,бавно растат и се белят на пластове.Уж женските ръце се познавали по ноктите,а моите са ужасни и изобщо не мога да си пусна малко маникюр.
Благодаря!
На мен добре ми влияят маслата, с които се мажа по косата Grinning Веднъж дори забелязах, че едната ми ръка е с по-здрави нокти и после ми дойде наум, че е от тривитаминола, който последната една седмица си мажех на косата и само с едната ръка. Сега първата ми работа е да си намажа ноктите по двете ръце и почвам косата Grinning
Маслото за нокти на Икаров също много ми помага. Може и само лимон да намажеш и да постоиш малко така.
Но трябва доста време да се откажете от лакове и всякакви подобни. Пък гел лак за какво си слагате изобщо, не ми е ясно. Още повече ви съсипва ноктите Simple Smile

А аз искам да попитам за това рициново масло. Вече си го мазах 2 пъти по косата, ама става ли? Grinning


Аз също си мажа косата с тривитаминол,ще започна и ноктите за да видя да ли ще подейства.
Ти за какво използваш тривитаминола и в комбинация с какво друго си правиш маската за коса?

# 730
  • Мнения: 5 405
Тривитаминола го ползвам уж за по-бърз растеж на косата. Расте, докато я мажа, после пак никва я няма  Crossing Arms
Комбинирам с масло тип стимуланта на Икаров, обаче е турско, тоест доста масла има в него. Ако нямам такова, слагам бадемово, пшеничен зародиш, жожоба, зехтин, сега и рициново, 2-3 капки лавандулово или чаено дърво. Понякога жълтък, но рядко.

# 731
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, да съживя малко темата с въпрос: мога ли да си смеся в едно шише най-различни масла и да си стои така в хладилника, като готова смес или качествата на маслата ще се нарушат?

# 732
  • Мнения: 4 390
Вивиан, можеш, аз също си правя в количество за около 2-3 мазания.

# 733
  • София
  • Мнения: 10 858
Супер, благодаря Дивиана  Hug

# 734
  • Мнения: 237
  аз искам да попитам за това рициново масло. Вече си го мазах 2 пъти по косата, ама става ли? Grinning
И аз искам да попитам за това масло, в аптеките в моя град има само такова, но ми се вижда доста евтино за качествен продукт, а смятам да го ползвам за лице...

Общи условия

Активация на акаунт