Отговори
# 30
  • Мнения: 30 820
Как се изнервих #Cussing out АТВ през секунда две запецва немало сигнал #Cussing out кат дигнах едни гири на баба #Cussing out не било от антената ooooh! при него спяла картината ooooh! и след малко се качва и вика сега как е Laughing а то кабела се разместил при него ooooh! аааааааа #2gunfire да не мога си гледам Душко #Cussing out и те така Laughing

# 31
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ей, туй внушението голяма работа... Mr. Green сякаш с ФЕмирския крачол летя още по - бързо по страниците... Joy Joy Joy

Габи, Hug Heart Eyes

Аз съм с Парченцата тази вечер...интересен е сериала, ако някой му се иска може да го загледа... Laughing Няма да съжалява...  Peace

# 32
  • Мнения: 30 820

Ей, туй внушението голяма работа... Mr. Green сякаш с ФЕмирския крачол летя още по - бързо по страниците... Joy Joy Joy

Габи, Hug Heart Eyes

Аз съм с Парченцата тази вечер...интересен е сериала, ако някой му се иска може да го загледа... Laughing Няма да съжалява...  Peace
Joy Joy Joy Joy те тия по едно и също време рикламите #Cussing out

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ей, туй внушението голяма работа... Mr. Green сякаш с ФЕмирския крачол летя още по - бързо по страниците... Joy Joy Joy

Габи, Hug Heart Eyes

Аз съм с Парченцата тази вечер...интересен е сериала, ако някой му се иска може да го загледа... Laughing Няма да съжалява...  Peace

Със сигурност, Илде, ФЕмир ти дава крилааа  smile3503

# 34
  • Мнения: 30 820
Тоз пък бащата на Фериде #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 35
# 36
  • Мнения: 30 820
Всички загубват ума и дума кат видят Душко Mr. Green що така newsm78

# 37
  • Мнения: 4 803
Аз съм с Парченцата тази вечер...интересен е сериала, ако някой му се иска може да го загледа... Laughing Няма да съжалява...  Peace

Илде  Hug За какво горе-долу става дума?  Wink

# 38
  • Мнения: 16 938
Илде честити гащи. Hug Hug Hug

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Аз ся кат ми няма иконите за снимки кво ще правя, нещо с адблока съм блокирала явно  ooooh!
Гъбак  Heart Eyes Hug

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз ся кат ми няма иконите за снимки кво ще правя, нещо с адблока съм блокирала явно  ooooh!
Гъбак  Heart Eyes Hug

Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Кои икони за снимки ти ги няма  newsm78

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Аз ся кат ми няма иконите за снимки кво ще правя, нещо с адблока съм блокирала явно  ooooh!
Гъбак  Heart Eyes Hug

Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Кои икони за снимки ти ги няма  newsm78
Като искаш да сложиш изображение, клип, и т.н. Тия неща ни едно от тях имам, как съм ги блокирала ся не мога ги оправя  Thinking

# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз ся кат ми няма иконите за снимки кво ще правя, нещо с адблока съм блокирала явно  ooooh!
Гъбак  Heart Eyes Hug

Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Кои икони за снимки ти ги няма  newsm78
Като искаш да сложиш изображение, клип, и т.н. Тия неща ни едно от тях имам, как съм ги блокирала ся не мога ги оправя  Thinking
newsm09 Как така си ги бишнала ooooh! Попрестарала си се Whistling Whistling
Е добре де, като натиснеш предварителен преглед, не ти ли се отварят отгоре над диалоговия прозорец newsm78

Освен да ънинсталнеш адблока и пак да го инсталираш, като внимаваш какво настройваш newsm78

# 43
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Ох, майко ква лимба извита  hahaha hahaha
Изобщо не ми се появяват, те ги няма хич налични, престарала съм се  не ми  Joy Joy Joy
Ся съм с хрома щото не мога сложа едно нещо и се дразня така, като изключа блока пък едни черни реклами в двете страни по случай Свети Валентин, и тогава се появяват и иконите . Ама пък тия реклами много ме напрягат значи  Crossing Arms

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, майко ква лимба извита  hahaha hahaha
Изобщо не ми се появяват, те ги няма хич налични, престарала съм се  не ми  Joy Joy Joy
Ся съм с хрома щото не мога сложа едно нещо и се дразня така, като изключа блока пък едни черни реклами в двете страни по случай Свети Валентин, и тогава се появяват и иконите . Ама пък тия реклами много ме напрягат значи  Crossing Arms

Ми подготвил се е за днес  Mr. Green

Побъркахте ги тези реклами с програмите и те сега си отмъщават  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт