Отговори
# 45
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Диди, Hug Heart Eyes не е истина...пети път пиша това... ooooh!

Ауууу, изчезва ми два пъти поста при публикуване... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Гале, Hug Heart Eyes

Гери, Heart Eyes ето... Laughing

Скрит текст:
Резюме
Една история за трудни избори, тежки решения, преплетени житейски съдби и родители разкъсани между техните деца и техните сърца ... Гюлсерен има беден произход, докато съпругата на Джихан -  Дилара има богато семейство. Двете раждат  в една и съща болница в един и същи ден преди 15 години, но една грешка ще промени съдбите им. Имайки подобни фамилни имена, една разсеяна сестра разменя бебета и никой не забелязва. Когато истината за децата се разкрива, възникват големи проблеми между двете семейства, поради напълно различния им начин на живот и икономически статус. Въпреки това, тези събития сближават Джихан и Гюлсерен. Те имат необясними чувства един към друг, от които не могат да избягат или да игнорират.

# 46
  • Мнения: 16 079
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireнема такъв карък кат мене ...написах ферман и как го затрих незнам  ooooh!  и затуй ся само шЪ вЪ поздрастЯ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesза все

а и малко храсталак за обновеното ни диспансерче newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 за цвет  Mr. Green

# 47
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Аууууу оправих се, просто възстанових настройките от 31-ви Януари  Mr. Green

# 48
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Славчо с плешивата си кичара от едно време  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Дидолино  Heart Eyes Hug Hug
Тука повечето сме каръци, споко  Joy Joy

# 50
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аууууу оправих се, просто възстанових настройките от 31-ви Януари  Mr. Green

Ан така, като новогодишен подарък  Joy Joy Joy С един месец закъснение  Mr. Green

Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 16 079
Илденце  Heart Eyes Hug па аз си мислех че аз нещо съм направила  че ми се затри написаното Crazy

# 52
  • Мнения: 16 079
ИРКО Heart Eyes HugГАБУНЧЕ Heart Eyes Hug

# 53
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Илденце  Heart Eyes Hug па аз си мислех че аз нещо съм направила  че ми се затри написаното Crazy

 Shocked Shocked Shocked Тук имат пръст извънземните Mr. Green Joy Joy Заминали са за някоя друга вселена  Joy Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 21 201
Дианче леля Hug маммата цял ден, че и от онези дни все я профилактират, и си е цяло чудо човек да се пребори с нея. ooooh!

# 55
# 56
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Илденце  Heart Eyes Hug па аз си мислех че аз нещо съм направила  че ми се затри написаното Crazy
Shocked Shocked Shocked Тук имат пръст извънземните Mr. Green Joy Joy Заминали са за някоя друга вселена  Joy Joy Joy Joy
Не знам извънземни ли са, какви са, но нервите ми са в небесата... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Пишеш и като решиш да публикуваш, страницата се презарежда и полето остава празно... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 57
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Илденце  Heart Eyes Hug па аз си мислех че аз нещо съм направила  че ми се затри написаното Crazy
Shocked Shocked Shocked Тук имат пръст извънземните Mr. Green Joy Joy Заминали са за някоя друга вселена  Joy Joy Joy Joy
Не знам извънземни ли са, какви са, но нервите ми са в небесата... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Пишеш и като решиш да публикуваш, страницата се презарежда и полето остава празно... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
spoko hug spoko hug
Мен още не са ми гепили никой пост Grinning Peace

# 58
  • Мнения: 16 079
ЛЕЛЧЕ Heart Eyes Heart Eyes Hug аз и затова два дена не съм писала че много бано ми отваря

# 59
  • Мнения: 16 079
поздрастЯ ГРАФИНЯТА  Heart Eyes Heart Eyes Hug и РЕНУ Heart Eyes Heart Eyes Hug  newsm78 сигурно са у мазетУ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт