За чорапогащниците и бала...

  • 9 697
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 595
Ако си бял си правиш краката да изглеждат по-тъмни с чорапогащник, а останалата част от тялото, че остава бяла не играе ли роля?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Аз все си мисля, че майските уханни вечери са доста хладнички ...

E те баловете са в ресторанти, евентуално след това дискотеки. Не са на открито. Пък и колко топли чорапогащник 15 ден?  Laughing
До някъде си права, но стоенето отвън за пафкане, хич не е малко.
Както и да е, моят пост беше просто едно разсъждение по темата Wink

# 47
  • Мнения: 18 562
Защо чорапогащник?Много зависи от роклята,но досега абитуриентка с чорапогащник не съм виждала.За мен не е добра идея,за май месец пък и особено за бал.По добре без,в много краен случай с чорапи,както са те посъветвали.За мен и двете не са добра идея.Не стои добре ако си със сандали.Ти защо искаш чорапогащник?
Недоумявам за какво ти е,наистина.
Но това е мое мнение само.
Каква ти е роклята?

# 48
  • Мнения: 1 235
Ако си бял си правиш краката да изглеждат по-тъмни с чорапогащник, а останалата част от тялото, че остава бяла не играе ли роля?

Естествено, че не си взимаш възможно най-тъмното, а с една-две гами по-тъмно от кожата...  А като си с черен чорапогащник си слагаш и на ръцете ли черно?

# 49
  • Мнения: 3 595
Като си с черен чорапогащник от метри си личи и на всеки е ясно, че си с чорапогащник. На снимки в цял ръст с по-тъмен телесен чорапогащник и с бяла останала част на тялото сто процента е готин ефект.

# 50
  • Мнения: 2 141
Ееее, такива коментари изчетох, че направо.... ooooh!
Късали се били най-много на пръстите и на петата. Еми момичета, оправете си педикюра и обърнете повече внимание на петите си, може и да не ви се късат толкова много Joy
Съжалявам, не се стърпях Peace
Никога АМА НИКОГА не са ми се късали силиконови чорапи ТОЧНО ТАМ.
Все може да се случи да го закачиш някъде, ама баш там Joy

Иначе останалите момичета правилно са те посъветвали - силиконови чорапки и си готова.
Присъединявам се към мнението за 15ден нещо светличко Wink
Сега в събота ще правим кръщене на сина ми и съм се снабдила точно с такива.
Весело изкарване и успех в живота  bouquet

# 51
  • Мнения: 192
На мен също ми е много странно защо именно тук в бг ,голяма част от жените комбинират роклите си със затворени обувки.Даже  на сватбите всички булки , ако сте забелязали са със затворени тип обувки Rolling Eyes .Красивите сандали с висок, тънък ток са много по изящни и ефирни за по нежния стил рокли.Работила съм в модния бранш за кратко навън и първото нещо ,което ми направи впечатление е  точно това.Другото, което намирам за остаряло е  това ,че задължително трябва да имаш чорапогащник, ако си с пола и рокля, понякога наистина седи убийствено, но само, ако е съчетан правилно с тоалета, ако ли не, изглежда просто селско  и демоде.
Давам пример:
http://www.usmagazine.com/red-carpet/megan-fox-teenage-mutant-ni … -premiere-2014307

Сега си представета тази рокля със затворени черни обувки и/или чорапогащник, ми не седи добре.
По принцип затворените обувки се използват за по строги тоалети,костюми, както и за рокли от по тежка материя.

# 52
  • Мнения: 260
Роклята от снимката изобщо не е официална

# 53
  • Мнения: 3 231
Абе, глупости Simple Smile Беладона 86 е работила в модния бранш в чужбина!

Тя ли не знае кое е официално, а???

 Joy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 579
А вие с такава рокля на кафе ли щяхте да отидете?

Нека и аз я имам тази рокля на Зухар Мурад, пък нека не е официална  Mr. Green

Страхотна рокля за едно младо момиче за Бал-а му...олелеее...Бал...къде е каляската...

# 55
  • Мнения: 18 562
Ох,много ми е интересно защо все се подхожда със эаяждане в много то темите? Когато човек изкаже мнението си и то е по-различно от нечие друго,то веднага се скача.Както и да е,но това ми прави впечатление масово.
Толкова ли не може да се спази някакъв добър тон и по-положително отношение?
Съгласна съм,че показанята рокля не е съвсем официална,по-скоро бих отишла на кафе или  клуб с нея.
Съвет към авторката на темата-не ти трябва чорапогашник или чорапи,облечи нещо стилно,но не и съвсем семпло,ако роклята е къса попечи се малко, или сложи телесен цвят чорапогащник,ако е дълга нямаш нужда от такъв.

# 56
  • Мнения: 3 595
Роклята е много по-подходяща за 18-годишна абитуриентка от половината натруфени принцесини истории и букли  Peace Не е точно моят стил, но бих я предпочела пред повечето тук, особено тази в дясно.
В крайна сметка балът в 90% от случаите е вечеря, последвана от диво чалга парти, за какви балове говорим изобщо, истински бал е например Виенският бал.

http://www.gramofona.com/assets/2014/mai/25.05./frenskata_2.jpg

# 57
  • Мнения: 9 665
В крайна сметка балът в 90% от случаите е вечеря, последвана от диво чалга парти...

Шопска салата, пилешка пържола, кока кола и вино от макс 5лв бутилката и 1 комплект прибори.  Laughing
А хората са се загрижили по протокол ли е босия крак и отворената обувка!  hahaha
Яжте, пийте, веселете се, танцувайте! Друго на "бала" не ви трябва!

# 58
  • Мнения: 192
Тя може да не е официална за виенски бал, така е, но смятам, че е много подходяща за абитуриенска вечер , красива, секси, младежка,аз лично винаги съм намирала роклите по нашите балове за пълен кич, липса на естетика, абе все едно дошли от някакъв цирк ooooh!.Съжалявам, но това ми е мнението и наистина не виждам защо веднага трябва да се отговаря със заяждане.То не случайно като дойдат чужденци през май и видят нашите абитуриенти и изпадат в шок, някакви шлейфове, къдрички, пайети, вафли в косите и чалга грим, всичко това съпроводено под ритмите на Драгана, Петкана и тн, еми, ако това е официалност ок.
Както и да е темата беше за чорапогащниците, аз не раазбрах какъв е цвета на роклята на дамата , която питаше?

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 16:45 от belladonna86

# 59
  • Мнения: 192
Давам още един пример за красива вечерна рокля съчетана с изящни сандалки на висок ток Heart Eyes
Тук отново не виждам затворени обувки и никакви чорапогащници, то остваше и да има при този модел на роклята Grinning.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2261998/Golden-Glob … h-red-carpet.html

Общи условия

Активация на акаунт