ВалЙо, ТрифУне, да знайти как Убичам, флюбИна през лозИту да тичам! - 57

  • 34 041
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
ЧАКАЙТИ МААА! ЧАКАЙТИ МАААА! НИ ПОЧВЪЙТИ ДРУГАТА ТЕМЪ БИЗ МЕНИИИИИИ!


Ни помня вечи кО ядУхти, ма да са Фърля и ас




СреШнах Бобата http://i.imgur.com/LQmR6Qv.gifv


Цециту с нову амплУа слеТ раСтуварвъщътъ деета

# 736
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Скарлетке, туй ли е Скарлетуф. hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
Жените хич не обичат да им се бъркаме в работите. С моята се скарахме кой ще направи по-хубава баница. Обещах да изчистя всичко след себе си и я пратих на кафе. Провеждам светкавична консултация с майка – ми то било толкова лесно. Слизам до магазина. Купувам кори, бира, петрохан, сирене и малко фъстъци. Качвам се. Забравил съм яйца. Пак долу. Взимам цигари, но на асансьора се сещам за яйцата. Връщам се. Вир вода отново съм вкъщи. Олиото е свършило. Яко псувам. Сещам се, че имам сланина – ето ти мазнина. Тавата е заета с пържоли и трябва да я измия. Упорито търкам с гъбката, но няма голям ефект, а и верото почва да ми свиди. Изплаквам я за последно – ръцете ми са червени, а в мивката все едно някой е повръщал гъбена супа. Навсякъде е мокро и плочките се пързалят. Взимам яйцата и в този момент се хлъзгам, хващам се за сушилника... много лошо решение... повличам го върху себе си на земята. Порцелан, стъкло, човек – в едно цяло. С порязани пръст и чело почиствам. Слагам първия лист, настъпвайки нещо остро. Викам с все сили, вадейки парчето – бинт, йод(който разливам върху телефона си), превръзка с картоф(нали се слага за рани) и съм готов. Кокошите яйца съм опазил някак(за моите не е сигурно) и почвам да ги чупя майсторски в един оцелял кастрон. Повечето съдържание излиза отстрани, но го събирам с шепи. Има черупки, но те са полезни против кръвно и слаб слух. Мачкам сиренето... не... ще ползвам миксера. Едната му бъркалка не се побира вътре. Какво пък... включвам... Господи... торнадо – в окото си имам жълтък, а в ухото 200 грамова бучка сирене, котката ме гледа отстрани цялата оклепана, сякаш сега е излязла от утробата на майка си – казва едно тъжно „мауу”, оттегляйки се за миене. Разделям криво-ляво листите, изтърсвам останалата плънка, нареждам парченцата сланина и бой във фурната. Изпивам една бира на екс, предоволен от себе си. Обръщам се – от печката излизат гъсти кълба черен дим, все едно съм запалил гума. Кулинарното ми произведение се запалило(бях му сложил малко уиски за вкус) и сега оживяло се мъчеше да бяга от горещината. Позатиснах го малко, но в крайна сметка го измъкнах. Изгорен на две места оглеждам черната си баница – прилича на капак от улична шахта. В тоя момент любимата се прибра. Точно както по филмите си изтърва торбите при гледката – рядка кочина, парчета въглени, разтвор от яйца, сплъстена котка и един мъж върнал се от битката за Сталинград. От тогава мога да влизам в кухнята само, ако питам.

Цеце, ни ще дъ готви. Вика чи ку почнел и да готви за мен ич нямало да има работа у дома  Thinking


Цитат
Пъпи, Еликса да ма гледа с шишету и да зима пример. hahaha hahaha hahaha
Утваряш, пиеш, чакаш страничните ифекти да минат и затваряш шишету. Посли пак. hahaha hahaha hahaha


Ма то страничните Ифекти ни съ ли пуявяват чак куга изпиеш цялуту шише  newsm78

# 737
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Зависи ко има у шишету. Аз за ко бъркам нови смеси?!?

Ай стига сми писали, чи Бената ши на запука с наръфаните толумби. Mr. Green

# 738
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
А, тя утдавна гий умаала. За ко мислиш, чи иска суленку ся?  hahaha

# 739
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

СреШнах Бобата http://i.imgur.com/LQmR6Qv.gifv
Цециту с нову амплУа слеТ раСтуварвъщътъ деета

Бобата май нещу са убърка. hahaha hahaha
Бобее, турта има, фафли... кви са тея зилинии?

Демич, туй амплуа ши гу слагам у сместа.
И прибави пуртукалчи Цицунка,
към смиста за притурка.

/фкъщи сме на рефрен - баба ви Костенурка ут уная аптека... Crazy
Ут де мислите, чи ми е душъл акъля за тея смеси, а?/

# 740
  • Мнения: 289
Уважаеми дами,
 
моя милост ви напуска за днес...
ще се видим отново в новата тема  Flutter

Бене, кажи АААААААААААААААААААААААААА
Скрит текст:

# 741
  • София
  • Мнения: 6 964
Ида..ида  Crazy Носииимм за Бенката списиялну, а и за Музева ...забърках им 2 ф 1...воткъ с колъ  bowuu  Mr. Green




Цецку ..при пруфесиуналните хомеупати няа никви странични ефекти  Naughty   Саму един е   Mr. Green
 hahaha hahaha




Де е Бобата  Thinking Сигурну дебне в засада и първъ шсъ паркиръ в новътъ темъ  bowuu



# 742
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Лъкенце, гушъм тъ  Hug
кат му доди времиту шъ додиш  Hug

# 743
  • Мнения: 11 840


Де е Бобата  Thinking Сигурну дебне в засада и първъ шсъ паркиръ в новътъ темъ  bowuu



дебна аз ама се отвори една веселба  Flutter, че може и да изтърва  Thinking

# 744
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бобеееей! Гутоа ли си, какчи?     ruporuu

# 745
  • BG
  • Мнения: 2 458
Пусленну повикване за Бобата и след 5 мЕнути пускам!  Naughty

# 746
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
аз съм гутоааааааааааааааааа  Mr. Green

# 747
  • София
  • Мнения: 6 964
67,68,69.. чакъйте дъ си дувърша серията ..уще 30-тина и ида  Crazy


# 748

Общи условия

Активация на акаунт