Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 5

  • 38 253
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
Уау, ето една нова невероятна снимка на Шюкрю от "Въпрос на чест" - толкова е готин и сладък. Много го обичам ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 31
  • Мнения: 11 766
Ето и 2 уникални снимки на Шюкрю зад кадър от снимките на нова фотосесия - както винаги е невероятно готин и чаровен ... newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



# 32
  • Мнения: 116
Здравейте ,може ли да ми кажете има ли някъде " Не можеш да избягаш от любовта " с бг. субтитри? А от кой сезон в " Опасни улици " започва участието на Берк Октай?

# 33
  • Мнения: 11 766
Здравейте ,може ли да ми кажете има ли някъде " Не можеш да избягаш от любовта " с бг. субтитри? А от кой сезон в " Опасни улици " започва участието на Берк Октай?

Здравей! Добре дошла в темата ...  Hug Hug Hug

За съжаление няма епизодите на "Не можеш да избягаш от любовта" с бг субтитри! Сериала го спряха в Турция и е само 11 епизода ...  Peace

Берк се присъединява към Опасни улици от 4-ти сезон заедно с Чаала Кубат! txtloves txtloves txtloves Той играе до 6-ти сезон включително, след което напуска серала ... 
newsm10

# 34
  • Мнения: 116
Жалко, искаше ми се да погледам още някой сериал с Берк Октай. Сега снима ли нещо?

# 35
  • Мнения: 11 766
Жалко, искаше ми се да погледам още някой сериал с Берк Октай. Сега снима ли нещо?

В момента Берк не снима нищо, но ако излезе нов проект с него - веднага ще напиша и тук ...  newsm10

# 36
  • Мнения: 12 719
Роси,страхотно си оформила поредната темичка!
Благодаря ти!   bouquet




Песен от филма с Шюкрю на него са и кадрите зад кадър.... Hug

# 37
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
 doh, Боже-е-е, спрягат Шюкрю с колежката му от "Въпрос на чест" Шукран Овалъ. Отначало били просто колеги, но после "възникнала" емоционална близост ... Şükran Ovalı ile Şükrü Özy … dız birlikte Шукран имаше дълга връзка с Хакан Курташ (Момичето, което обичах).


Не ги харесвам като двойка. Crossing Arms

Йозджан Дениз май ще снима втора част на Sevimli Tehlikeli 2016 и Шюкрю отново ще участва ... Özcan Deniz yeni projesinde Tuba Büyüküst … 39;ü istiyor...

Дотогава снимки на част от екипа при представянето на филма в Газиантеп



Последна редакция: вт, 10 фев 2015, 17:56 от tara_lezhka

# 38
  • Мнения: 11 766
Роси,страхотно си оформила поредната темичка!
Благодаря ти!   bouquet


https://www.youtube.com/watch?v=LdSJB5E7Ij4

Песен от филма с Шюкрю на него са и кадрите зад кадър.... Hug

Радвам се, че темата ти харесва Диди!  Hug Hug Hug

Много ти благодаря за невероятния клип с песента и кадрите зад кадър! Много е готин и забавен. Шюкрю е върха ...
smile3525 newsm76 Two Hearts   love001 Two Hearts

# 39
  • Мнения: 11 766
Тара, много ти благодаря за новините за Шюкрю! Ще е супер ако Йозджан Дениз направо 2-ра част на "Сладки и опасни" ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе новината за Шюкрю и колежката му от "Въпрос на чест" и аз я видях. То къде ли не я пуснаха - само, че на мен някак не ми се вярва много това да е вярно. Даже пишеше, че не искали да се показват пред никого и затова не излизали заедно по заведения. Времето ще покаже каква е истината, но дано не е вярно ...
newsm78

Ето и от мен 2 нови снимки на Шюкрю - страхотен е ...  Two Hearts Two Hearts



# 40
  • Мнения: 11 766
Още прекрасни снимки на Шюкрю с Йозджан Дениз и колежката му от "Сладки и опасни" от представянето на филма им в Газиантеп!!!  smile3525 newsm76 Two Hearts









# 41
  • Мнения: 11 766
Още една нова невероятна снимка на Шюкрю и Керем зад кадър от "Въпрос на чест" - страхотни са ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 42
  • Мнения: 11 766
Още една прекрасна снимка на Шюкрю ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 11 766
Излезе още една невероятна снимка на Берк от почивката му в Осло! Много е готин и сладък ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 44

Общи условия

Активация на акаунт