Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 5

  • 38 232
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Тара Hug, филм за лелите на режисьора? #Crazy Дано Шюкрю не играе също някоя лелка Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 2 177
Hug Hug Hug

Тара Hug, филм за лелите на режисьора? #Crazy Дано Шюкрю не играе също някоя лелка Joy Joy Joy


А дано. Нека излезе филма.

# 737
  • Мнения: 11 766
Да-а, само жалко че Диди не влиза вече в темата, не знам дали се включва в другата...


Въпреки че е замислен като летен сериал, със започването на новия телевизионен сезон през септември сериала İlişki Durumu Karışık е тотален лидер в рейтинга и в двете групи ... İlişki Durumu Karışık sezona güçlü girdi!

Що се отнася до серила на Шюкрю, аз от самото начало бях скептична, как турската публика ще приеме една такава "американска тема". А може още в началото да е започнал с идеята за минимум 13 серии, с опция да продължи. Но Шюкрю в тинейджърски сериал, това не би му донесло девиденти за актьорската кариера. На него би му подхождала някоя драма, още повече любовна  Wink

Тара, благодаря ти за всички новини и снимки свързани с Берк и Шюкрю!  newsm51  Kissing Heart Two Hearts Шюкрю е много деен и със сигурност ще избере интересен проект ...  newsm76 newsm76 newsm76 Много се радвам за успеха на новият сериал на Берк! Аз го гледам с интерес и не пропускам епизод ... newsm44 newsm44 newsm44 Сериала е чудесен, а Берк е очарователен ...  txtloves txtloves txtloves

Лиа, благодаря ти за прекрасната снимка на Шюкрю ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

По отношение на Диди не знам - не съм я засичала скоро! Последно ми писа, когато бях на почивка - после не сме се засичали.  Wink Може да има работа, но дано се появи скоро ...  Praynig Praynig Praynig

Колкото до темата - ще се постарая да я пусна, когато мога ...
  Hug Hug Hug

# 738
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Hug Hug Hug

Тара Hug, филм за лелите на режисьора? #Crazy Дано Шюкрю не играе също някоя лелка Joy Joy Joy


Лиа,  Hug
Идея си нямам какво ще игре. Лелите, както съм писала са ясни - Сонгюл, Фара и Шукран, а пък Йълмаз ще играе дядо си...  newsm78

пп М/у другото има слухове, че Моника Белучи може да участва във филма, но Й. Ердоан все още не е потвърдил...

Последна редакция: ср, 09 сеп 2015, 10:28 от tara_lezhka

# 739
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, благодаря за поясненията! Роси Hug

Предлагам предиобеден релакс от 15-20 минути за всички преуморени момичета Heart Eyes

Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 11 766
Тара, Лиа ....  Hug Hug Hug

Ето едни нови забавни снимки на Берк ...  Joy Joy Joy



# 741
  • Мнения: 11 766
Приятели, заповядайте в новата тема! Надявам се да ви хареса ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=870252.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт