Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 5

  • 38 267
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 766
Ето една нова уникална снимка на Берк с родителите му! Много са готини и сладки ...  smile3525 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts  Kissing Heart family



Още нови прекрасни снимки на Берк!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves smile3521





Берк и Мерве на парти с приятели от преди няколко дни!  newsm76 newsm76 newsm76



# 706
  • Мнения: 11 766
Вчера Берк беше на мача на любимия си отбор Бешикташ заедно със свои приятели - ето няколко уникални снимки от там!!! Няма такъв сладур - толкова е готин и чаровен! Много го обичам ...  newsm51 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts txtloves Oha! smile3521    ura











# 707
  • Мнения: 11 766
Ето едно много готино и забавно клипче на Берк зад кадър от сериала му. Тук е в колата и пее заедно с един от колегите си. Голям ми е сладур - пълни ми душата... smile3521  Kissing Heart txtloves Oha!  love001 Two Hearts



https://instagram.com/p/6fUxwRow92/

И още 2 кратки готини клипчета на Берк от мача на Бешикташ вчера! Страхотен е ...  newsm76 newsm76 newsm76



https://instagram.com/p/6sbxR_pfsx/

https://instagram.com/p/6uKd3uJfrH/

# 708
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Интервю н Хакан Гендже от Хюриет с Берк Berk Oktay: Monica Bellucci ile gideceğim yerin önemi yok

пп Роси, оказа се че има голяма конкуренция за Берг от една друга тема  Laughing

# 709
  • Мнения: 11 766

Интервю н Хакан Гендже от Хюриет с Берк Berk Oktay: Monica Bellucci ile gideceğim yerin önemi yok

пп Роси, оказа се че има голяма конкуренция за Берг от една друга тема  Laughing

Здравей Тара!  Hug Hug Hug Благодаря ти за интервюто с Берк - към него има и прекрасни снимки!! Ще си позволя след малко да ги пусна и тук!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Берк е уникален - с всеки изминал ден става все по-прекрасен ....  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Относно конкуренцията - видях, че има за новият сериал на Берк - относно самият него - нека стоят на разстояние ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

В събота по време на сериала му, разбрах че има тема за него - тази тема преди беше за 2 други сериала, а сега са добавили и неговия - та са общо 3! И там го коментират - щом така са решили ок!  Wink  Аз ще продължавам да си пиша тук и да си пускам нещата за Берк и сериала му.  newsm10 Който го гледа също може да коментира с мен - иначе е въпрос на личен избор!   smile3525 Аз понеже правя и пиша в 4 теми - ще ми стане множко. Аз си продължавам тук.  newsm76 Също така, тук пишем и за Шюкрю и Гизем, както и за техните сериали - стига някой да ги гледа! Heart Eyes  Heart Eyes Hug

Отново ти благодаря за всичко, което пускаш в темата Тара - супер си!!!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 710
  • Мнения: 11 766
Ето останалите снимки пуснати към статията с Берк! ВЕЛИКОЛЕПЕН Е - Обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha!







# 711
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова уникална снимка, която Берк пусна тази сутрин с пожелание за добро утро и щастлива седмица! Невероятен сладур е ... newsm51 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves Oha!

# 712
  • Мнения: 2 177
Ето останалите снимки пуснати към статията с Берк! ВЕЛИКОЛЕПЕН Е - Обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha!








Наистина е великолепен.

# 713
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Сериалът на Шюкрю ще се излъчва вече в събота ... Bir dizi daha gün değiştirdi

# 714
  • Мнения: 11 766

Сериалът на Шюкрю ще се излъчва вече в събота ... Bir dizi daha gün değiştirdi

Много жалко, че сменяват денят му на излъчване!  no no no Значи сега сериала на Шюкрю ще се конкурира със сериала на Берк ...  newsm12 Аз продължавам да си гледам този на Берк - много е готин, изключителна комедия, а Берк е очарователен ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts smile3521 Все пак, който следи двата сериала може да гледа единя по-късно в нета ...  newsm10

# 715
  • Мнения: 11 766
Не забравяйте, че тази вечер е 8ми епизод от новият сериал на Берк. Аз го очакам с голямо нетърпение - ето промото и снимките към него ... newsm44 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=rMXrdusMOZQ









# 716
  • Мнения: 11 766
Ето едни прекрасни снимки на Берк с негова голяма фенка от Турция! Той е уникален ... newsm51  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves









И още една невероятна снимка на Берк с друга негова фенка ... Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова невероятна снимка на Берк от вчера - тук е заедно със свой приятел! Както винаги е супер готин и усмихнат .... newsm51 newsm76 Two Hearts     love001 Two Hearts txtloves Oha!



Още една прекрасна снимка на Берк - изключителен сладур е! как е погледнал само - много го обичам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts ppp      Hands Clap Heart Eyes lovekiss

# 718
  • Мнения: 2 177

Сериалът на Шюкрю ще се излъчва вече в събота ... Bir dizi daha gün değiştirdi
Какво да се прави. Освен да му пожелаем успех и в този ден на излъчване.

# 719
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Гизем Караджа с ново севгили - Кемал Екмекчи ... Gizem Karaca sevgilisi Kemal Ekmekçi'yle tatilde



пп Не гледам сериала на Берк (както и този на Шюкрю), но много се забавлявам на трейлърите. Берк имал неподозиран комедиен талант ... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт