Топло ли ви е?

  • 2 613
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Е аз съм от изключенията и на мен винаги ми е студено и като бях бременна и сега #Crazy

# 16
  • Мнения: 485
Установих, че откакто съм родила, ходя само с тънки блузки с къси ръкави и спя без нощница. И все ми е топло (което в момента си е благословия де:). В хола е 22оа спим на 18-20о, чак се чудя на себе си. .... Иначе бях от тези, дето все им е студено...

Същата работа. Все ми е жега, през нощта се будя цялата в пот, а мъжо е по пижама и не му е топло. Така е откакто бях бременна.

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 newsm78 ти ме вкара в размисли... по принцип преди да забременея бях супер зиморничава,откакто се кърмим наистина хода по-леко облечена навън и у дома ...такаче отговорът ми е ДА-а може просто и да съм се калила покрай малката и тези разходки на които преди не можех и носа да си покажа навън

# 18
  • Мнения: 2 959
В моментите когато много яде от мен това е в продължение на 1-2 седмици, на мен ми става топло, но като се стабилизира Дана и при мен нещата се оправят. Може би е внушение, незнам.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Докато бях бременна все ми беше горещо,което беше много добре-изкарах супер зима.Но след като родих все не можех да се стопля,при това май месец.Ходех си с дълъг ръкав в къщи а гостите ми бяха по потници.След около месец се оправих.

# 20
  • Мнения: 643
СПомням си го аз този период с много топлото, миналата зима направо се родих, изкарах я цялата по потник в къщи и по тениска и яке навън, а имаше едни температури -20 сега като се замисля  #SillyЛошо стана март месец, като взех да се потя сякъш е 40 градуса, и всички ме гледаха сякъш съм куку. Ама каквода се прави съдба. Сигурно е било от хормоните, ама май нямах нищо против тази зима да се разбошуват пак.

# 21
  • Мнения: 1 382
И на мен ми е много жега нощем,ужас...и се потя

# 22
  • Мнения: 2 282
Това е хормонално явление или при тия описани горе градуси - нормално явление.
Това е щото спестяваме от ток  Mr. Green- топлим дома основно от климатика в хола, съответно всички ходим с тениски, а спим с одеала.
Като цяло ми стана ясно - хормони, както и добри работни навици - вадим цици на всякакви температури  Joy Не ми се мисли какво ще е, ако тази работа продължи и лятото... И мен ме гледат като луда, особено онзиден, като се разхождах в Морската с къс ръкав, ама пък ми е хубаво - като свалиш якето ти става толкова леко...  Grinning

# 23
  • Мнения: 262
Тъкмо и аз си задавах този въпрос наскоро. По принцип съм (бях) зиморничева. По време на бремеността установих, че постоянно ми е топло. А сега нощем като се събудя цялата съм мокра. А темпетартурата у нас е 20 градуса през деня, около 18 нощем.
Дали на това му викат "Да те е ударил хормона smile3532?"

# 24
  • Мнения: 175
И на мен ми е топло! Явно е от хормоните.. или пък при мен от натрупаните допълнително сланинки  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 878
На мен пък ми става топло само докато кърмя, после се охлаждам Laughing и всичко се нормализира  newsm78 - явно ако е от хормоните аз ги вдигам само докато ме цока младежа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт