Месецът на виното и любовта, носи две черти на цялата тайфа (бъдещи мами над 35)

  • 19 664
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 679
оххх олекна ми. Питах и на в друга тема. Май просто съм се паникьосала и като гледах морфологията видях много брак ама в допустимите граници.. Наистина било нормално  newsm44. Това значи, че нещата трябва да се случат, но само Бог знае кога Simple Smile

# 751
  • Мнения: 600
Дарито като я веят пясъците , кой ще спретне темичката  newsm78

Дари , много странно това за анцузите ...тук неортодоксалните еврейки са много нагласени ..по принцип в Белгия само българи и румънци ходят с анцудзи ....

Неджи  , имам приятелка Неджи , дето миналият месец роди прекрасна мома Нийлан ....и моето Неджи е около 40 десетте  Heart Eyes ....ще успееш   Peace

Около мен е пълно с нови бебета и много им се радвам ! Едната приятелка е бременна след като им казаха , че спермограмата е ужасно зле и трябва ивитро ...тъкмо подготвяха процедурите  Crazy ...другото пък на приятелка дъщеря , след анорексия , най - после прихванала ....третата с наднормено тегло и здравословни проблеми  и тя към 37 , обади ми се , че са чули съраице  Crazy
Чакам и тук много изненади и радост !  Hug Hug

# 752
  • Мнения: 1 679
А сега гледам морфологията- уж в референтни граници ама това само 6% са читави главите на войниците, не знам ...Мнение има ли някой?
Скрит текст:
Общи:    Резултат:    Реф. граници:
Полово въздържание:    3    дни    2-5 дни
Обем:    2.4    мл.    ≥1,5 мл.
рН:    8.1    7,2 – 8,5
Цвят:    опалесцентна    сивоопалесциращ
Вискозитет:    нормален    ≤ 3
Втечняване:    20    мин.    до 60 мин.
Концентрация:    54    млн./мл.    ≥ 15 млн./мл.
Общ брой:    129.6    млн./еяк.    ≥ 39 млн./еякулата

 – прогресивно подвижни:    39    %    ≥ 32 %
Тип В – непрогр. подвижни:    19    %
Тип C – неподвижни:    42    %
Обща подвижност:    58    %    ≥ 40 %
Общ брой прогр. подвижни:    50.54    млн./еякулат    ≥ 12,5 млн./еякулата
Морфология:
Нормални форми:    6    %    ≥ 4 %
Абнормни форми:    94    %
Дефект на главата:    82    %
Дефект на средната част:    7    %
Дефект на опашката:    5    %
Други:
Аглутинации:    0    %    не
Левкоцити:    ≤ 1    млн. / мл.    ≤ 1 млн. / мл.
Незрели сперматозоиди:    0    %
Еритроцити:    няма    не
Епителни клетки:    няма    ≤ 1 млн/мл.

# 753
  • Мнения: 3 406
Креми, къде правихте СГ? При получаване нямаше ли и коментар?
Аз чакам ММ да дойде да си ме прибере от работа, ама вече нямам търпение  Sick

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Момичета колко струва едно изследване на СГ  Rolling Eyes Сигурно не се поема от ЗК,нали?

# 755
  • Мнения: 5 037
Ханна,Ели обеща да пусне новата тема.Сигурно довечера след като се прибере от работа.Ти къде се губиш,не влизаш и в отчетната.Лорка расте ли?

Много обичам петък 13.Рансън,ти нали тогава сключи брак?

# 756
  • Мнения: 1 679
танзу- в Инвитро център Виена в Токуда- това нещо е 70 лв. Коментара беше "нормозооспермия"...

# 757
  • Мнения: 1 130
Ох, Креми, аз нищо не мога да кажа, честно... гледах много да не се вглеждам и задълбочавам, слушахме лекарите и така, та не мога да изкажа мнение за спермограмата. Дано всичко е ок!

Аз се надупчих като за последно и край на инжекциите!
Разглеждах какво още ме очаква и за пореден път ме изумиха с това, колко са подготвени... Имам анални свещички лаксатив за утре. И познайте, ръкавици имам даже в комплекта, както и лубрикант. Уникални!
Ха-ха, за мой късмет, утре се очаква буря, та цял ден да треперя за полета на ММ...

# 758
  • Мнения: 3 406
Креми ooooh! аз си мисля, че всичко трябва да ОК, щото са все пак в референтни граници. Перу май е спец по тази част.

# 759
  • Мнения: 2 603
Ината, дано няма проблеми с полета на ТМ. Много ми е интересно и се радвам за отношението на клиниката към пациентите.
Кремика, вероятно гъбички от памперс...Мисля, че са една-две идеи по-добре. Не съм наясно със спермограмите, дано е наред, както казват Hug, и скоро се радвате на две чертички.
Голям студ и вятър е навън. Оставих майка ми при малкото, отскочих да посрещна баткото и замръзнах, бррр...сега пием топъл чай с лимонче и да не заслабнем бисквитки, слепени с домашен мармалад. За довечера ще правя бъркана пица.

# 760
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Креми, според новите изисквания на Световната здравна организация минимумът е 4% за нормозооспермия. Ето, тук е обяснено http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572178.0

# 761
  • Мнения: 7 201
Момичета и Даре, позволих си да направя НОВАТА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт