Фотоепилатор - Me my Elos

  • 62 813
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
И аз се чудя за този уред или Филипс  Thinking Thinking

# 46
  • Мнения: 1 718
И на мен ми е мечтата този космояд  Simple Smile искам да ви попитам от къде сте си го купили
 bouquet
Ако питаш за Филипса - в Техномаркет, Елоса - http://www.krasivotialo.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE … %D0%BD%D0%B5.html

# 47
  • Мнения: 4
Момичета, здравейте! От две-три седмици чета, ровя, питам и накрая се насочих към Me My Elos Touch с 300 000 импулса-дори намерих пари, за да го купя. Не казвам, че е най-добрия, но моите косми са червени, а се оказва, че не всички фотоепилатори могат да им влияят. В krasivotailo.com пише, че се предлага с допълнителна приставка за малки участъци, за която нищо допълнително не е описано-мисля да им се обадя да питам. Но най-вече ме интересува дали е подходящ за пълен интим. Някой има ли наблюдения? Благодаря ви много за отделеното време! bouquet

# 48
  • Мнения: 1 718
С допълнителната приставка се прикрива част от прозорчето, за да осветява по-малка площ. В общи линии излишна част, приставката пречи и пада, карам без нея.
 Аз правя цял интим. По-трудно се поддават на обработка, но все пак оредяват и най вече изтъняват и омекват.

# 49
  • Мнения: 4
Много благодаря за отговора! А можеш ли да ми кажеш като цяло дали си доволна?

# 50
  • Враца
  • Мнения: 271
С допълнителната приставка се прикрива част от прозорчето, за да осветява по-малка площ. В общи линии излишна част, приставката пречи и пада, карам без нея.
 Аз правя цял интим. По-трудно се поддават на обработка, но все пак оредяват и най вече изтъняват и омекват.
А би ли споделила след колко процедури са оредели и изтънели, т. к. при мен няма ефект след 8 процедури?

# 51
  • Мнения: 1 718
Много съм щастлива, че го имам, мисля да купя на дъщеря си от по-малките за Нова година. Ползвам го от началото на юли, но съм писала назад в темите за фотоепилаторите и не искам да ставам като рекламен агент.
Мисля си, че може би има разлика в начина, по който се обработваме. Обяснявам за себе си: Движа го по кожата си доста по-бавно, отколкото е показано в ревюто. Придвижвам след като светне толкова, колкото е широко прозорчето. С пръстите на лявата ръка постоянно проверявам да не съм пропуснала зона, това се усеща по стоплената кожа, не бързам, повтарям на по-проблемните зони. Понякога задържам да светне два пъти без да местя.
Дано съм била полезна.

# 52
  • Враца
  • Мнения: 271
А по колко пъти повтаряте една зона? Аз обрботвам 3 пъти.

# 53
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте,
И аз имам елоса от 4 седмици....
Направила съм 3 процедури, тази седмица ще ми бъде 4-тата. Наблюдавам намеляване на космите , абе да си кажа тука има тука няма, започнаха да растат по-бавно като цяло, за мен определено си заслужава! Когато си правя процедурите, не плъзгам както е показано, понеже поне според мен ще изпусна много места и поради тази причина светка местя , светка-местя и така по 3 пъти навсякъде , дори последният път държах да светне по 3 пъти и тогава местя, за да не повтарям после. УСПЕХ!

# 54
  • Враца
  • Мнения: 271
Не знам дали няма да изгориш така като повтаряш 3 пъти. В упътването пише да не се повтаря един участък преди да са минали мин. 10 секунди.
При мен чак сега ( след 10 процедури) започна да има някакъв ефект, но само по краката. Другите зони нищо!

# 55
  • Мнения: 63
Много съм щастлива, че го имам, мисля да купя на дъщеря си от по-малките за Нова година. Ползвам го от началото на юли, но съм писала назад в темите за фотоепилаторите и не искам да ставам като рекламен агент.
Мисля си, че може би има разлика в начина, по който се обработваме. Обяснявам за себе си: Движа го по кожата си доста по-бавно, отколкото е показано в ревюто. Придвижвам след като светне толкова, колкото е широко прозорчето. С пръстите на лявата ръка постоянно проверявам да не съм пропуснала зона, това се усеща по стоплената кожа, не бързам, повтарям на по-проблемните зони. Понякога задържам да светне два пъти без да местя.
Дано съм била полезна.
      milanda,какъв уред точно използваш?

# 56
  • Мнения: 63
И аз се чудя за този уред или Филипс  Thinking Thinking
Филипс е без сменяема лампа,а е по-скъп от елоса! Не виждам разлика и в параметрите на уредите,така че аз лично съм за елос 300 000 импулса! Може би Филипс като доказана марка на пазара могат да си позволят да пуснат продукта си на по-висока цена,или.......?!

# 57
  • Мнения: 1 718
Ами този, за който е темата:
http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-%D1%84%D0%BE%D1%82%D … D1%80-126000.html
Но моят го взех и с още една лампа от 150 импулса.
А се оглеждам за нещо такова за подарък:
http://www.krasivotialo.com/silkn-glide-150000-%D0%B8%D0%BC%D0%B … %D0%BE%D1%80.html
Може да има някакви промоции за Нова година, и това ще повлияе на избора ми.

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте!

Имам Me My Elos от октомври 2014 г. Оттогава до към април правих процедури на лице и ръце много пъти - и както е описано в упътването, и по-често, и с бръснене, и с епилиране. Имам по над 25 процедури на двете зони. Минавах и по 3 пъти съвсем бавно на 3та степен. Водих си прецизен календар, за да следя резултатите, но единственият резултат, който забелязах, е по-бавният растеж на космите между процедурите. През май спрях процедурите, защото имах дълго пътуване, а след това нямах никаква мотивация да започна отново. След един месец без процедури космите на лицето ми станаха повече и по-тъмни, на ръцете не се промениха изобщо.

Напоследък се чудя дали ще мога да го върна на продавача, или да го продам (макар че ми е съвестно да набутам някого), но като чета толкова позитивни мнения, се замислям дали да не започна отново.

Моля тези, които имат положителен опит, да споделят:
1. Имат ли тъмно окосмяване и светла кожа - нали се твърди, че в такива случаи ефектът е най-забележим?
2. След бръснене или след епилация правят процедурите?
3. Колко често и на каква степен?
4. Има ли пълно изчезване на космите или само "омекотяване" и по-бавен растеж? (Намирам това за доста относителни и незадоволителни резултати.)

Благодаря ви предварително! И успех! Wink

# 59
  • Мнения: 1 091
Здравейте!
Подариха ми фотоепилатор Me my Elos 120 000 импулса,но е купен от Италия и съответно няма упътване на български.Знаете ли дали го има някъде в нета?

Общи условия

Активация на акаунт