Прически за малки мъже

  • 21 105
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
При нашата фризьорка, детето сяда в майка си. Сега преди един месец за първи път се подстригва сам на стола, по негово желание. Иначе си сядаше в мен или там, който го е завел.

# 31
  • Мнения: 2 141
Irina St. и аз само за този метод знаех до скоро, но Ето това го видях за сефте в салона. Е, не същото, а подобно.
Изглежда наистина удобно и за детето и за фризьорката, а и за спокойствието на майката да не говорим Laughing

Добре, хареса ми темата Blush
А, ако евентуално му оставя косицата горе по-дълга /както си го представям/ мога ли да ползвам разни такива гелове или ... знам ли, може да има някакви детски такива неща newsm78

# 32
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
m@mmakЪти, еее това ми хареса, да.

Не бих слагала подобни химии. Красиви са си и без допълнителни екстри.

# 33
  • Мнения: 980
Много харесвам тази прическа и стои страхотно на синът ми. Той е с права черна коса и много му отива на личицето. Само, че детето ми започна да се комплексира от разни хора и щем не щем го подстригахме късо....
Учителката в детската градина постоянно му натякваше как другите момчета били с къси коси, а той само бил с дълга....   #Cussing out  

Освен това хората в България изобщо не са свикнали да виждат момчета с по-дълга коса (за разлика от Германия и Англия, където имам чувството, че всяко трето момче е с дълга коса) и постоянно го бъркат с момиче ...

ПС: Под 'дълга коса имам предвид като това дете на снимката, а не тип "Хенсън"  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 897
Що бе,виж кви са симпатяги. hahaha



На мен ми харесва още и тази:


Но да,тук не се приемат деца с дълги коси.На мен не ми харесват прекалено късите обръснати прически.Харесвам небрежен тип,нещо като това,което е показала Месечинка.

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Тези бретони не пречат ли на очите? Иначе е много сладичко.

# 36
  • Мнения: 106
Влязох тук, защото нашият бебок си има пънк-прическа, която се самооформи, докато му опадва бебешката коса - нещо като гребен в средата и по-късо отстрани. Все ни питат дали нещо сме му правили. За сега (той е на 4 месеца) не пипам и само у дома преди баня за забавление и снимки оформям като гребен или зализвам, но по-натам искам да му пусна косичка, нали е рокерско чедо Grinning

# 37
  • Мнения: 468
Аз също харесвам момченца с малко по-дълги коси.Ето това например:
 


Но на синът ми косата е къдрава и като стане по-дълга става като момиченце.



Нашето момче точно така го подстригваме, Не му отива къса коса. С такава прическа най-си го харесваме

# 38
  • Мнения: 1 441
Моят син е на 4 и половина и е с къдрава и малко по-дълга коса и аз много си го харесвам с нея. Никой не го бърка с момиче, но това не пречи на свекърва ми всеки път първите й думите като го види да са: "Дидко, много ти е пораснала косата, бе бабо, на момиче приличаш!"  #Crazy
Неговата е по-скоро като на едно тъмнокосо къдраво момченце от линка, само че е руса (не мога да сложа снимка  Embarassed), а като стане още по-дълга става много готина. Няколко пъти сме го подстригвали, при това доста късо и после като порасне пак е къдрава. Аз си го харесвам с дълга и къдрава косичка и съм решила, че докато мога ще го оставям с такава. Още малко ще може да ходи така, после цял живот все ще е с къса коса.....
Последния път като го подстригахме миналото лято му направиха много готина къса прическа - отиваше му много, но той после рева, че му я нямало "рошавата коса"...
Сега лятото може би пак ще повторим и така от лято на лято....  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Мда, и аз не искам моето да е със стандартната прическа като подострен молив. Искам по-дълго горе, евентуално изтънено на врата и задължително бакенбардите, поне докато не порасне и не реши, че не ги ще Laughing
Irina St.,
и на мен ми се струва, че пречи, макар че на снимката точно над очите е подрязано и оформено. Само че в действителност бретонът едва ли седи циментиран в тази позиция Rolling Eyes
Прическата, показана от TopKids много ми харесва, на площадката приятелчето на сина ми е горе-долу с такава, една идея по-чуплива е неговата коса и много сладко седи. Но пак бретонът е малко по-дълъг, отколкото трябва според мен, в смисъл пречи на очите.

# 40
  • Мнения: 1 326
Ох, като заговорихте за прически  ме подсетихте, че единия разбойник е за подстригване- с кръглата главичка и многото коса, главата му изглежда още по-голяма Laughing . Обачее... и двамата като видят ножица, машинка и става СТРАШНО. Рев, тръшкане- двама ги държат, трети стриже, та за никакви прически не може и дума да става. Набързо с машинката 2 номер( за да стрижем по-рядко). Сега друг е въпросът, че изглеждат като рецидивисти, и едни големи чела имат; като добавим, че са много слаби.. А бе изглеждат като деца излезли от Аушвиц  Joy

П.П. А това като го видя и  Sick http://1.bp.blogspot.com/_eNE0Ip3Zw_8/TKo-3ByMJ5I/AAAAAAAAAtw/9x … pricheski4-32.jpg

# 41
  • Мнения: 122
Аз също имах желание да пуснем малко по-дълга косичка докато е по-малък и не знае за какво става въпрос,но...
Само като попорасна малко повечко косата и всички започват-Хайде,няма ли да те водят на фризйор? Плитки ли ще ти плетем?Майка ти опашки да ти вързва. Joy Joy

Луди хора

# 42
# 43
  • Мнения: 1 897
Сега ме подсетихте за синът ми на около 2г.с дълга къдрава руса коса и баща ми го води в някакъв магазин.Продавачката му казала" малеее,какво хубаво момиченце",а синът ми тъкмо проговарящ и отговорил"не съм миценце,искас ли да ти показа пацата" Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 268

На мен ми харесва още и тази:



Лелеее това дете е двойник на сина ми Simple Smile (само че този е синеок, а моичкият е с кафяви очи). Ние малкия още не сме го подстригвали. Той се роди с много и черна коса и след това стана рус. Сега е с доста дълга коса и непрекъснато го бъркат с момиче, ама на мен изобщо не ми пука, само ги поправям хората, но не им се връзвам. От яслата редовно ми го връщат вързан на опашка. Даже баща му първият път като го видял така на опашка, не го познал и казал, че това не е нашето дете  Joy

Обмисляме да го подстрижем на пролет Simple Smile и в тази връзка сайтът с прическите ми е полезен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт