Относно бащинството и мамите които нямат брак с татковците:

  • 2 026
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
трябва ти декларация за припознаване,заверена нотариално.поне така беше преди една година

И лична карта.

# 31
  • видин
  • Мнения: 358
здравейте мами,
от всичко ,което сте написали разбрах, че трябват двете лични карти, нотариално заверена декларация от бащаща - след раждането - и така се записва бебето. не зная обеча акта за раждане от родилния дом ли се издава?
аз ще раждам в МД - софия. ако някой има информация от скоро ,мола да поясни, зацото  съм от видин и това допълнително ще ни затрудни - трябва да търсим нотариуси и тн .
благодаря ви

# 32
  • Мнения: 271
здравейте мами,
от всичко ,което сте написали разбрах, че трябват двете лични карти, нотариално заверена декларация от бащаща - след раждането - и така се записва бебето. не зная обеча акта за раждане от родилния дом ли се издава?
аз ще раждам в МД - софия. ако някой има информация от скоро ,мола да поясни, зацото  съм от видин и това допълнително ще ни затрудни - трябва да търсим нотариуси и тн .
благодаря ви
ние го взехме от общината по местожителство.акта не се издава в болницата и предполагам,че ще го вземеш във Видин нищо,че ще раждаш в София

# 33
  • видин
  • Мнения: 358
а какъв документ дават от родилното?
все с нещо трябва да се отиде в общината

# 34
  • Мнения: 271
честно да си кажа не помня да са ми давали нещо.забравила съм.дано се включат други мами,родили скоро.но все си мисля,че без никакъв документ отидохме и поискахме акта

# 35
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
а какъв документ дават от родилното?
все с нещо трябва да се отиде в общината

Двете лични карти в общината по местоживеене на майката, нищо повече Peace

Общи условия

Активация на акаунт