Великобритания - тема 57 Пролетно Великденска

  • 79 991
  • 730
  •   1
Отговори
# 450
  • York
  • Мнения: 826
Като чета цифрите за наем в Лондон чак свят ми се завива  Rolling Eyes

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 1 002

Благодаря много за насоките, наистина ще са ми полезни!!!

# 452
  • Мнения: 15
Благодаря, дами! Всяка инфорамация, която прочитам, е свръхценна в момента. Е, не всичко разбирам и препрочитам по няколко пъти да съм сигурна, че не чета отзад напред. Разбирам например, че при вас Коледата идва някъде март или април с EasyJet и BA o BGAir, ама все едно нищо не съм видяла.

# 453
  • Мнения: 287
Определено всичко от написаното е много полезна информация  Peace

Аз да питам майките с деца (по-големи, не бебешоци), каква дневна доза витамин Д давате  newsm78

И да се оплача. Другата седмица ще водим детето на преглед с огромни опасения за псориазис  Cry
Не мога да ви опиша какво ми е в момента! Ако е това.... от къде, как и защо... мисли не ми останаха от ровене и четене на тази тема.

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Благодаря, дами! Всяка инфорамация, която прочитам, е свръхценна в момента. Е, не всичко разбирам и препрочитам по няколко пъти да съм сигурна, че не чета отзад напред. Разбирам например, че при вас Коледата идва някъде март или април с EasyJet и BA o BGAir, ама все едно нищо не съм видяла.

това и аз го четох и се чудя ние още не сме заминали, да вземем да купуваме билети и за връщане за Коледата ли?  Joy

# 455
  • Мнения: 686
Разбирам например, че при вас Коледата идва някъде март или април с EasyJet и BA o BGAir, ама все едно нищо не съм видяла.
   Аз нищо не разбрах  newsm78

  Вани, дано не е това, от което се страхуваш  Hug Спри да четеш, преди да се видите с лекаря, че ще се побъркаш.

# 456
  • Мнения: 15
Мили момичета! Бъдете обичани, гледани, глезени!!! Това - от мен, има за всички /стига да излезе линка/ http://www.360.bg/vt/8mart/?from=360.bg&to=&message

# 457
  • Мнения: 9 733
Честит празник, дами!
Имам въпрос. Заслужава ли си да ползваш професионалисти, които да ти напишат CV в случаите, когато не търсиш високи позиции, а работа за 20000-22000 годишно?

# 458
  • Мнения: 1 959
Позиция на 20-22 хил. изобщо не е лесна за намиране извън Лондон  Wink
Хората из офисите масово работят на заплати в диапазона 16-17 и 18-19 хил.
Дали ще ползваш професионално написано CV зависи от твоите умения да пишеш такова.
Ако ще си търсиш работа през сайтове, където трябва да имаш такова в профила си или чрез агенции,
 моят съвет е да си направиш, ако може да си го позволиш.
Имай предвид също, че много работодатели си имат собствени форми за попълване и не искат CV.

# 459
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Честит празник, дами!
Имам въпрос. Заслужава ли си да ползваш професионалисти, които да ти напишат CV в случаите, когато не търсиш високи позиции, а работа за 20000-22000 годишно?

Добро утро и лично мнение. В един пакет за съкращение имах професионалист да ми напише CV, от което разбира се възползвах, но не получих обажданията за интервю ,които предполагах/очаквах да получа. Преработих си го по мое виждане и сега за каквато позиция подам в моята област , винаги ми се обаждат за интервю.
Иначе зависи каква е позицията, заплащането няма много значение, защото понякога може да е само foot in the door , и много бързо да има опция за повишение или друга позиция с по добро заплащане.
В каква област е тази позиция?

# 460
  • Мнения: 9 733
Скрит текст:
Честит празник, дами!
Имам въпрос. Заслужава ли си да ползваш професионалисти, които да ти напишат CV в случаите, когато не търсиш високи позиции, а работа за 20000-22000 годишно?

Добро утро и лично мнение. В един пакет за съкращение имах професионалист да ми напише CV, от което разбира се възползвах, но не получих обажданията за интервю ,които предполагах/очаквах да получа. Преработих си го по мое виждане и сега за каквато позиция подам в моята област , винаги ми се обаждат за интервю.
Иначе зависи каква е позицията, заплащането няма много значение, защото понякога може да е само foot in the door , и много бързо да има опция за повишение или друга позиция с по добро заплащане.
В каква област е тази позиция?
Retail

# 461
  • Мнения: 1 959
Преработих си го по мое виждане и сега за каквато позиция подам в моята област , винаги ми се обаждат за интервю.

Да, точно затова и коментирах-зависи дали умееш да пишеш.
Ти имаш тукашен опит и от двете страни.

# 462
  • Мнения: 99
Честит празник момичета!  bouquet
Бъдете щастливи и много, много обичани от любимите ви хора!

# 463
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Аз ползвах безплатен съвет. От Job centre Plus ми отказаха помощ и ме препратиха към друга организация (забравих коя беше). Там жената ме светна как да опиша периодите, когато не съм работила, нали 5 год си седях в къщи с малката и ми даде идея да си направя Profile в началото на CVто. На мен много ми попаднаха идеите й и до ден днешен така си го влача.

Ave, при мен с влак излиза около 20% по-скъпо, но ми пести около 15 мин време за път в една посока (30 за деня). Плащам си и за спокойствието (М4 и М5 в участъците, по които аз се движа, са кошмар по време на пик час). Може би зависи от гарата и влака, но на моя влак има много нагиздени мадами. Аз полузаспала и перманентно чорлава, грим слагам в движение, направо им се чудя, кога са успели! Да не говорим и за мъжете. Веднъж разсипах малко кафе върху един костюмар... Embarassed Лелее, какво чистене падна. Добре, че го пия без захар и мляко. Отначало ме беше много срам с дрехите за колоездене да се качвам във влака, но вече го минах този период. В кафето на гарата си ме знаят и преди да ми дойде реда и да си отворя устата кафето е направено точно така както аз го искам (small black Americano, short)  Heart Eyes

# 464
  • Мнения: 245
За проблема с котката да се включа, защото и аз се замимслям за някакви мерки срещу нашите комшийски. За сега съм се спряла на тези, не непременно от тези сайтове, публикувам ги само за описанието/снимките.

http://www.pestrepellersonline.co.uk/details.asp?ID=107&gcli … 0dcJN5xoC0vTw_wcB

http://www.mirrorreaderoffers.co.uk/item-ee-3772/cat-scarers-set-of-3/

Общи условия

Активация на акаунт