С дантелено бельо хващаме око, а без бельо ще има йохохо!(бъдещи мами над 35)

  • 28 281
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 472
Иги, радвам се на добрите новини! То не останало, ей го на петък и вкъщи ще замирише на бебенцееее! Hug
За баткото мисля, че нещата ще се наредят, при момчетата обикновено е така, все са по-разсеяни, не ги интересува сякаш, но после влизат в крачка.

Хана, какво правиш бе жена, вече и пюрета ядете? Ние сме 2 месеца по-големи от вас и все още сме само на кърма. Може би в белгийско захранвате по-раничко? Ама много е сладка Лорка, видях я в албумчето! Голяма е сладурка!  bouquet Много ми стана смешно какви неща се обсъждат във вашата отчетна тема... Joy
Май ми намирисва на шведско-белгийска среща  newsm78

Уанче, какво слагаш в зеленото смути, че на мен не са ми толкова на вкуса?  Аз си правя само плодови.

# 46
  • Мнения: 1 130
Иги, много се радвам за бебе Бурак! Скоро ще се гушкате вкъщи, ето още един ден само. Сигурна съм, че е много тежко така, но минава, важното е, че хубавото ти момче е добре! Simple Smile За баткото какво да кажа и аз не знам, у нас горе-долу подобна ситуация се очертава, с тази разлика,че Сава е на 6 и все още имам надежда, че може да се подобри положението... Много трудно се концентрира и той горкия, а на мен ми е пък жал, защото на 6 години от тях се иска да четат, да пишат, да смятат, домашни пишат всеки ден, а всички дечица си тръгват много изморени от училище.
Вчера им дадоха по-малко домашно от преди, което най-вероятно е в следствие на оплакванията на родители, защото всички, с които съм говорила, са недоволни...

Тита, тук също много рано захранват и аз се чудих в началото на моята дружка с бебе Хулия, ама като я гледам малката хубавица как похапва с кеф, явно не и е рано! Тя започна да я захранва към 4-ти месец, до тогава беше изцяло на кърма, на 6-7 месеца вече и даваше да гризе краставица (срязана по дължина на четвъртина), ей така както имаше 2 зъба. Преди месец (т.е. Хулия е била на 8м.), като им бяхме на гости, бях занесла кьополу и от това и дадоха, хапна с голям апетит, а беше с много чесън. Кочан царевица гризе от няколко месеца насам, та не знам кое е по-правилно. Аз Сава много го пазих, захранвах по схеми, внимавах...

Амини, значи заедно с теб ще събираме реколтата в петък, така ли? Колко дни след пункцията е трансферът? Тук чакат 3 до 5 дни.
Беше много мила ембриоложката, каза че те се грижат за моите ебриончета, но те са си мои и няма да правят с тях нищо, което не ми харесва и за всичко ще ме държат в течение! Simple Smile

Аз в събота съм на концерт на Roxette и по план ММ не трябваше да е тук, та само аз имам билет, та ще вземе да стане така, че една година той ще е тук на Св. Валентин и аз няма да съм вкъщи. Wink Но една от дружките ми, която трябва да е с нас, е много бременна, та си мисля че може и да се откаже от концерта. Чакам я да ми пише.

Аз мислих да запазя в тайна нашият опит, но снощи на тениса се заговорихме с моята приятелка, че ММ си идва, че ме притеснява бурята, че ако не успее да се прибере ще загубим едни $5000 и тя ме попита дали ще правим инвитро директно... Та сега тя знае. Не исках да казвам, за да не ме питат дали е станало и т.н. и в случай, че не да не се налага да разказвам, ама... Здраве да е!

Хайдеееее, време е да водя малкия ученик! Simple Smile
Хубав ден на всички!

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 06:00 от InataCh

# 47
  • Мнения: 8 529
Добро утро!!!

Ината, завиждам ти малко за Роксет Wink

# 48
  • Мнения: 3 406
Добро утро девойки
Последен работен ден за мен, направо не мога да повярвам. Имах чувството, че съм заседнала в понеделника и не мърдам нататък  Mr. Green
Тази сутрин съм по-добре, сърцето се нормализира горе-долу. Пулса ми е 80. Ще видим след кафето как ще е. Не знам какво стана снощи, обикновено го заковавам на 72. Чувствам се изцедена, може би от натоварването на работа и след работа, а и сърцебиенето ме буди доста пъти през нощта newsm78
Днес ще го давам по-лежерно и ще се опитам да се прибера по-рано. И няма да работя след работа  Crossing Arms
Дарето е сложила вече закуска и кафенце, та за мен остана да поднеса чайчето

# 49
  • Мнения: 2 603
Добро утро и от мен.
Танзу, радвам се, че си нормализирала пулса. Преумората е кофти, прави си такива шегички. Релакс е рецептата Hug
Ината, и аз обожавам Роксет, да се накефиш яко. И Ищар много харесвам, преди години след конц2рта й бях като омагьосана, държа ме дълго.
Иги, утре ще си прибереш съкровището Heart Eyes ЕЕГто показва огнища, дали е предразположен към епилепсия, гърчове...Това за вас е много важно, след тези кръвоизливи да се изчисти еегто си е като сбъдната мечта. Не мисли за лоши неща, всичко ще е наред. Ти каза, че са ви прави и трансфонтанентална ехография, и там е наред. Не си вкарвай излишно мухи. Бебчето ти има нужда от мнооого гушкане, любов и ...мама, което скоро ще получи Hug За баткото, може би всички неща, които се случват около вас също му се отразяват. Трябва му добър педагог с повечко внимание, търпение и подход и ще се неместят нещата. Дано ти остава повечко време покрай бебчето и за него. Ама като знам в началото как е...
Изпратих ученика, а бебето е събудено, нахранено, ухилено...и това от 6:30. И у съседите е купон, приготвят се тризнаци за ясла, едното плаче, другото се смее...кучето им лае Mr. Green Денят започва рано на етажа hahaha

# 50
  • Мнения: 5 037
Добро утро мацки.Даре много тематична и изкушаваща закуска.То пак се е видяло,че диетата ще я почвам от утре.

Иги,браво на малкото момче.Утре ще се гушкате в къщи.И нашата кака е много разсеяна.Само едната госпожа успява да и задържи вниманието.Другите все се оплакват ,че не внимава и не и било интересно.Това се задълбочи,когато забременях.Явно се чувства застрашена и това е реакция.

Ината,да се накефиш на концерта.Стискам палци за вас.

Тита,аз Мими я захранвах уж по схема.На 4 мес. тогава ги записвахме на кухня.Това значи,че вече е захранено с всичко бебето.

Звездичке,имате купон от ранни зори на етажа.

Рансън,много тихомълком минаваш.

Танзу,да влизаш в ритъм.

Хубав ден момичета.

# 51
  • Мнения: 2 497
Добро утро! Снощи бях убита от работа и затова само се промъкнах в новата тема... Бе напоследък забелязвам, че все по-еротични ни стават темите - дали да не сменим форума newsm78 Mr. Green
Та първо - страшно много се радвам за малкия голям боец Бурак и ми се иска да изкрещя ЗНАЕХ СИ!!! Утре ще прекрасен ден за цялото семейство  bouquet
Ина, Амини - отново утре ще събирате реколти и съм убедена, че ще са богати и ще дадат желаните плодове Hug
Не помня още кой щеше да прави нещо важно утре, защото съм ужасно ошашавена, уплашена и разсеяна (не точно в тоя ред, ама и ред у кратуната не мога да си сложа)... Снощи сънувах разни глупости и не издържах...
Скрит текст:

Сега съм основно ужасена и си мисля аджеба не мога ли просто да се зарадвам като нормалните хора и да не мисля за простотии #Crazy

# 52
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Рансъъъън
Скрит текст:
честито
newsm51 Така се радвам за теб  Hug Знаеш си, че утре е твоят ден!!!

# 53
  • Мнения: 7 201
Добро утро, момичета!
Скрит текст:
Редактирах темата и добавих и останалите липсващи в списъците. Ама как ми убягна това "бъдещи мами над 35" - сигурно защото всички сме млади по душа. Mr. Green
Ехааа, Рансън, това се казва изненада, и то хубава! Ето че си първата, на която еротичната тема донесе късмет. Grinning

Петък 13-ти ще бъде хубав ден! Пожелавам го на всички очакващи новини.

Даре, чудесна закуска и много апетитна. Благодаря! Танзу, а на теб за чайчето.  bouquet

Ививката, разбира се, че мястото ти е в по-горния списък. Повярвай в чудото, което ти се случва .. Hug

Ина, и аз мъничко завиждам за концерта на Роксет. Любимци са ми още от ученическите ми години. Heart Eyes

Иги, още малко остана и ще си гушнеш борбеното момче Бурак! Знам, че последните дни са най-мъчителни. Hug

Цвети, и на теб исках да кажа, че мястото ти е точно тук, при нас. Откритият проблем е половин проблем. Хубаво е, че си наместила короната. Така те искам. Peace

Пуси, чакам те да разказваш .. Flutter

# 54
  • Мнения: 5 037
Рансън,май е време ние да извикаме"КАЗАХМЕ ТИ"С нетърпение чакам да пишеш какво е казал доки.

# 55
  • Мнения: 962
Добро утро  bouquet


Скрит текст:
Рансън, честито съвсем тихичко, сега стъпка по стъпка и така още поне 8 месеца Hug

# 56
  • Мнения: 2 497
Естествено, че ще пиша ама не трябваше да го правя днес... сега това ще са най-дългите 24часа в живота ми.

# 57
  • Мнения: 1 353
Е сега ще кажа и аз " знаех си"  Joy Рансън  Hug Hug

Танзу, това спулса го знам, че и аз съм често така. Имах предвид да правиш дихателните упражнения.

Иги, само още някакви си 24 часа  Hug ще се справиш

Уанче, може ли на личен да ми кажеш нещо повече за тази безглутеинова диета, че се лутам като изгубена в нета newsm78

# 58
  • Мнения: 1 679
Добро утрооо,
Гледам за Рансън е прекрасно утро -тихичко честито, дано се удебели плътно тази срамежливка!
Танзу, съжалявам за високия пулс- наистина е от стрес и при мен се е случвало многократно, но както е казала Цвети- помага бавно и дълбоко вдишване.  5 минути това упражнение и спада пулса. благодарско за чайчето, този път и Дарето се е включила със сервирането на закуската Heart Eyes
Ививка-ще се случи и при теб чудото  Hug
Шери- детка му ревност, дано всичко е отминало при вас Praynig
Мамче- правилно: с млада душа сме  Joy
Иги- радвам се, че изследванията сочат най-добри резултати. Нали знаеш- майките какви сме паники и как преувеличаваме. ТО притеснения винаги ще имаме с децата, но важното е, че нещата при вас вървят към добре.. Heart Eyes
Звездичка- при вас е весело   love001 Отбора на ранобудните сте, но виж пък ухилено, нахранено много послушно бебе си имаш.
Ината- ехее Роксет. Ще си изкарате добре, дано бременелката освободи билета за ТМ  Praynig
Казвате  в купом СГ е добре, но още малко съм със свито сърце, заради морфологията която ахам и да е на долната граница. Уплаших ММ за всеки случай ,че трябва здравословна храна и без алкохол- та да видим резултатите скоро надявам се много  Blush
Аз също съм на тема здравословно хранене и уж гледам да избягвам мазно, пържено, месо. Прочиствам се с кефир, който с майка ми развъдихме и в началото наистина е имало какво да се прочиства от организма ми като съдя по реакцията. Не мога да накрам ММ да го пие- било му странно, а камо ли да пие шейк от спирулина  Joy
Весел ден ви пожелавам .

# 59
  • София
  • Мнения: 392
Добро утро, момичета.
Ехааааа Рансън ако знаеш само как ме зарадва  Heart Eyes стискам ти палци и утре за прегледа  fingerscrossed
Инатче, Амини успех момичета утре  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Иги браво на Бурак, още малко и ще си се гушкате на спокойствие  Heart Eyes
Хана голяма сладурка е малката Лорка  Heart Eyes
Танзу по-спокойно и без много преумора Wink

Общи условия

Активация на акаунт