С дантелено бельо хващаме око, а без бельо ще има йохохо!(бъдещи мами над 35)

  • 28 292
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 207
Сегааа, всяка сутрин първо поглеждам графиката на Рансън.И какво да видя - тест с две черти  newsm68 newsm44. Аз знаех, чаках и ти да разбереш.
Нищо друго не съм чела, връщам се да си дочета, ама не се стърпях -  Heart Eyes.
Ей душо, много се радвам за теб.

# 61
  • Мнения: 2 497
Момичета, благодаря ви Hug Аз още не смея да се зарадвам или поне си го забранявам за момента... Започвам да се приготвям за работа и довечера ще ви прочета.
Лек и успешен ден ви желая Hug

# 62
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ха-ха-ха, Рансън, казвах ти аз за бременната графика, ама кой да слуша. Честито и хубави и спокойни 9 месеца ти пожелавам.
По този повод и аз да се похваля, че брат ми с годеницата си и те има положителен тест. Опитват от около 6 месеца и точно 5 дни преди да родя излезе положителният тест. Хи-хи нашите ще станат баба и дядо два пъти за една година.

# 63
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Мамче, благодаря за прекрасната тема  newsm51
Рансън, всички ти казвахме, а ти не вярваш. Трябваше още онзи ден да се спънеш в някоя лаборатория, но ти ни държиш в напрежение. Тихичко честито.
Иги, скоро ще си приберете малкия Бурак. Търпението е най-трудно в такива моменти. За ученика и при нас е така. Малкия е първокласник, но госпожите се оплакват че е много бавен и разсеян.
Танзу, ще си починете хубаво на Жеравна и ще ти мине всичко
Жана   fingerscrossed  нали днес си на преглед

За живеещите в България фенове на Роксет. Ще имат концерт на 17.06.2015 в Зала Арена Армеец. Даже по Коледа имаше намаление на билетите.

# 64
  • Мнения: 7 201
Рансън, да те преместя ли в по-горния списък за късмет? Simple Smile

Жане, вярно, че днес беше на преглед и затова още не си тук. Да донесеш хубави новини. Flowers Four Leaf Clover

# 65
  • Мнения: 1 207
Иги, само един ден - точно да се приготвите и да се отърсите от всички тревоги и притеснения и да посрещнете малкия Бурак у дома с усмивка.Радвам се за добрите резултати, а ти внимавай какво мислиш.Нали хората казват - "да не ти се случва това, което мисли майка ти". Трябва да мислим положително и така да "викам" добрите събития.За баткото -
Скрит текст:
това е дълга тема и аз имам доста да казвам по нея.Сега нямам врене, но само да кажа, че училището е да се обогатяват децата, а не да се стресират.Щом е будно момчето, мисли логично и може да чете - всичко ще си дойде на мястото.Нека да се научат на отговорност, състрадателност, да споделят с другите.Понякога си мисля, че училището е за учителките, а не за децата.Някак не могат да ги накарат да им стане интересно, а все с принуда, контрол и заплашват с оценки  ooooh!.Н а мойте съм им казала - ще ги забравите и учителките, и оценките.Гледайте в главите да ви влезе нещо, взимайте от тези учителки, а не се стремете да им давате (не винаги добрата оценка не означава, че детето знае).
Ината стискам ви палци за утре.На концерт на Roxette съм била тук в София, и аз много ги обичам.
Дано ТМ си пристигне без проблеми и всичко е по план.
На Жанчето също стискам палци, да се разпишеш после.
Даре хубаво време и страхотни емоции на теб днес.
Цвети за диетите - имам приятели освен, че свалиха по доста килограми си подобриха невероятно резултатите от изследванията.А той е с доста болести.Личната им викала, че ако не се случила промяната пред очите й, нямало да повярва, че са неговите резултати. Те живеят и двамата в "Зоната" (диетата де, как звучи само  #Crazy) вече повече от две години.

# 66
  • Мнения: 3 535
Добрутро!
Рансън , браво бе! Друг път да слушаш момичетата  Wink . Лека и до края   !:bouquet:
Друго не запомних, освен че бебе Бурак е добре( Игии, радвай се, не се притеснявай! Утре ще е страхотен петък 13ти! )
Докторката чак довечера ще я посещавам , само да не вземе да изцепи пак нещо, че не мога повече  Stop


# 67
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Даре, мерси за прекрасната закуска Simple Smile
Рансън,тихичко честито и от мен  Hug
Жане, чакаме те с добри новини след прегледа  Flowers Four Leaf Clover
Танзу, мисли за почивката и успокой душичката  Hug
Хана, голяма сладурка е Лорчето,да я нацелуваш по хубавите и бузки  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 933
Кво не можеш бре Жанче? Ако ти каже да пазиш леглото, ще го пазиш  Hug Ще те мисля много за прегледа днес  Heart Eyes
Оооо, Рансън...  Hug  дУшо златна, всички знаехме, че си бременна преди теб  Joy Стискам палци за отлични новини след прегледа утре!
Иги, утре ще дойде бързо  Hug Честито на брат ти и годеницата му и леко бременеене! А на големия ти син вероятно всичко което се случва се отразява по този начин... Дано скоро отмине този период.
Танзу, отварям и гледам една огромна чаша чайче  Hug Мерси, че мислиш и за чаените душици  Heart Eyes
За сърцебиенето ти писах ЛС.
Ава, ти какво се ослушваш та не припишкаш едно тестче?  Party
Креми, хайде сега след хубавата спермограма стискам палци за две чертички  Praynig
Амини и Ина - утре имате много много силно стиснати палчета от мен!
Мимче, кажи как са дечурлигата  Heart Eyes  Какво решихте за къщата?
Тарторина, браво на теб! Успя да преместиш гнездото навреме! Огън жена, ей!
Уанче  Hug Казаха, че специално заради мен са поръчали по-високи температури  Laughing Много ми се зарадваха на корема, искаха да го пипнат, да го погалят, да ми пожелаят всичко най-хубаво и т.н. Бяха толкова мили... (не като тези буци в офиса дето или се правят, че не виждат или ме питат за "моето състояние", като че думата "бременна" е табу...) Бях си все едно у дома вчера и онзи ден. Смяхме се в колата минавайки по улица софийска и супермаркет Пловдив... Онези блокове които снимах и пуснах вчера са ги построили за една година - миналата година ги нямаше... Обичам го този език и този град, ей... Добре са ме научили моля другарките, щом никога никой не разбира, че всъщност не съм рускиня  Party Ноооо, всичко е толкова соц, че ти идва да се разплачеш... Понякога имам усещането, че времето там е спряло... В Беларус е още по-страшно... Браво за шейковете със спирулина. Есента, като бях в Бг за инвитро си купувах редовно такива в Хепи. Е, разбъркани с пъпеш, но бяха много хубави. И аз искаааам, ама да има кой да ми ги прави  Mr. Green
Мамче, ти упорито ми подминаваш постовете с покана за насам, но аз ще си упорствам докато не те домъкна за седмица тук  Heart Eyes
Цвети, ще го уморим твойто хашиСмото с дружни усилия  Hug
Ели, какви са тези топове плат които се налага да премяташ?
Дарина, наслаждавай се на екскурзийката!
Ививката, ива миши, Хоупче, Хана   bouquet Извинявайте ако пропускам някого
Не ме подкокоросвайте да пускам бебешорски неща, че малко ми трябва  Crazy Ибея ще си го самозабраня много скоро...

# 69
  • Мнения: 1 207
Коте радвам се, че си се почувствала почти като у дома.И за сърдечните хора, с които си се срешнала.Виж как те зареждат с добро настроение. За бебешките неща- ти само ги показвай, не ги изкупувай всичките  hahaha. Какъв тест, нали правих в събота.Нищо няма, но и цикъл няма.Обаче вече трети ден много ме боли кръста и корема и все си викам ей сега ми идва и все се бави.Има заговор да ми развали СПА-то  #Cussing out

# 70
  • Мнения: 1 933
Коте ... за бебешките неща- ти само ги показвай, не ги изкупувай всичките  hahaha...
Слаб ми е ангела Ава... Все си казвам и последно и после пак се захласвам по нещо... Имам подозрение, че дреболина има спално бельо за цяла детска градина вече  hahaha
Щом няма цикъл, надежда има!
О, като казах "надежда" се сетих какво изпуснах, НежиHug горе главата! Усещам аз как с Рейнбоус заедно ще бременеете много скоро!

# 71
  • Мнения: 3 535
Коте, ти като се замъкна чак до Русия и назад, не си ли почивка днес?
Ава , и мен ме боля корема и кръста преди теста- мнооого, чаках всеки момент да ми дойде . Жалко че е бил отрицателен , обаче не е свършено докато не е свършено ( хаха- котето го е написала с мен)

# 72
  • Мнения: 2 603
Рансън  Hug Hug Hug Всичко ще е наред с твоите две чертички! Явно доста сме били сигурните, гледайки графиката ти  Mr. Green

# 73
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Ава тя и Рансън беше с цели ТРИ отрицателни, преди втората черта  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 3 535
Ава тя и Рансън беше с цели ТРИ отрицателни, преди втората черта  Heart Eyes
Да беее, тя затова ли черпеше с бира наляво и надясно  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт