С дантелено бельо хващаме око, а без бельо ще има йохохо!(бъдещи мами над 35)

  • 28 301
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 501
Втасах я... 38 температура  #2gunfire. ДА я свалям ли с нешо или да я оставя да се смъкне сама?
парацетамол. Висока е, в брошурата след трансфер, която ни дават от клиниката, я броят за гранична и препоръчват лечение.
Жане, кръвното ми е 120/80, откакто мина онази криза, все е около тези стойности.

# 691
  • Мнения: 2 473
Пуси, и аз знам, че само парацетамол е разрешено. Пий много чай с лимон, джинджифил. Ако не се чувстваш пък добре, най-добре отиди на лекар, предвид състоянието ти, че си бременна. Пожелавам ти здраве!

Перу, от любопитство премерих моята дръжка на количката. Ами от земята до дръжката е 90см. Има и опция да я щракна една идея по-нагоре и тогава става 95см. Аз не знам ти колко си висока, но аз съм 1.70 висока и тази височина (90см) ми е напълно удобна. Моята количка е тази: chicco cortina travel system, можеш да добиеш представа за височината.

Кей, супер си с кръвното!

# 692
  • Мнения: 1 933
Даре, пусти страх за дреболина... Пих един парацетамол (Жане за твоя инфо - дафалган).
Благодаря ви за подкрепата!
Тита, строила съм термоса с отвара от джинджифил до мен и пия...

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 19:28 от pussycat

# 693
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Тита, ама кошовете им са много на ниско  newsm78

Пусикет,дано бързо се оправиш  Peace

# 694
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Коте може и кърпа с оцет на челото, мен това винаги ме облекчава. Оправяй се  Hug


Ще пробвам да пусна нова тема ама през ай пад незнам как ще се оправя, ама ако не става ще свиркам  Laughing

# 695
  • Мнения: 3 406
Момичета, аз мисля, че Дона ще има трансфер утре  newsm78
Кей, толкова си сладка  Hug Ако ти е домъчняло за док, може да наминеш  Mr. Green Ще те подслоним. Къщата на мама и татко е свободна. Само свиркай предварително, да запалим камината, че като не се живее там е стууддд.
Коте  Hug дано бързо свалиш температурата.
Иви  Hug

# 696
  • Мнения: 2 473
Перу,
Скрит текст:
тази кошница, която се слага в колата, се слага и в количката също. И по този начин нивото се вдига и е много удобно По този начин може да се изкара до 9-10 месечно бебе. Наблюдаваш бебето постоянно, ако не си дръпнала на количката покривчето. Към годинката  вече го слагаш само в количката. Не знам, както си решиш, на мен така ми е много удобно. Дано да намериш това, което желаеш!

# 697
  • Мнения: 2 497
Честит рожден ден на принцеса Лия  bouquet
Танзу, нищо че е късно - ще пия едно кафе за твое здраве, че не обичам сладко smile3525 И да знаеш - всичко ще бъде наред и ще се смееш на терзанията си след това Hug
Хаджийке, стига пуска на ден по снимка - давай тука подробен фоторазказ, че не`ам нерви вече Mr. Green
Ината, силно стиснати палци и от мен - сега си бременна до доказване на противното... след 9 месеца  baby_neutralHug
Коте, оправяй се бързо  hug
Мамче, добре че се оправяте бързо - голяма мъка да виждаш болен някой, който обичаш  Confused
Ели, ще се справиш и ще те харесат - единствения ти проблем ще е дали ти ще ги харесаш newsm10
Перу, количките които си гледала са съвсем нормални... за китайски мами  hahaha ти просто си порасла повечко Joy
Скрит текст:
При мен нищо интересно - докато бях днес на работа усетих, че започва аборта/цикъла (не знам как да го нарека)... та това е. Хубавото е, че няма да се наложи К... Като се изчистя (дано не продължи дълго и да не е толкова болезнено като първия път) ще отида да се видя с док и да решим какво ще правим.

# 698
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Танзу, ако е останало от баклавичката вземам си и аз, и ти пожелавам много здраве и сбъднати мечти   bouquet
Честит Рожден Ден на малката Лия, да е здрава и щастлива и да е гордостта на мама и тате  newsm59
Ина,успех и ще чакаме добри новини.
Ели,успех на интервюто  fingerscrossed
Кей,браво на момичето  Heart Eyes
Коте, бързо да се оправяш  Hug

# 699
  • Мнения: 2 168
Много красиви кресла в Израел

Ели, супер, стискам палци, дръж се уверено и не се притеснявай за английския, те имат на корабите хора с всякакви нива Praynig

# 700
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Рансън, генетични и имунологични имаш ли  Thinking

Тите, легналия кош /зимния/ беше на много ниско ниво. Дето казва Танзу, като за китайки. Аз не съм чак толкоз висока, но не мога да ходя с ниски обувки - абсурд.

# 701
  • Мнения: 1 353
ЛИА, бъди здравичка и весело детство
Ина, добри са новините, продължавай все така да ни радваш и даваш надежда.
Танзу, бъди здрава и няма да ти казвам да успокоиш топката, че като знам аз каква съм паника ….
Коте, дано се стабилизира здравето по бързо. Ползвай и оцет на челото, може и на ходилата.
Уанче успех на изпита утре
Ели, ще успееш!
Лени, как е коляното?
Кей, браво на детето все така да се развива и слушка
Ех Даре, много готини снимки, някои са чак нереални
Жане, тук съм и всеки ден чета....благодаря
Утре съм на ендокринолог и ме стегна пак гипса
Пазете се  Hug

# 702
  • Мнения: 2 603
Перу, и аз не мога да ходя с равни обувки,  но много съм доволна от нашата количка. Ако има из продавалника, ти я препоръчвам, че ние още ще си я ползваме, летния й вариант като родиш, а и е "мъжки"цвят Mr. Green Та виж Coletto Giovanni. Полски са, има 3 нива на дръжката. Ползвам си средното. ММ е доста висок, но не я мести, удобна му е.
Рансън, дано ти се размине лекичко този път.
Коте, за бременни 38 казват е границата за сваляне, не заради теб, а заради бебето. Лекувай се.

# 703
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Набързо минавам да честитя рождения ден на малката калпазанка Лия! Сигме, да ти е жива и здрава и много да ви радва!

Танзу, само здраве и късмет

Коте, бързо да преборваш вируса и да сваляш температурата

Цвети, успех утре и спокойно, всичко ще е наред,щом си се заела навреме

# 704
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Звездичке, супер изглежда. Има само 2 обяви обаче - за 420 и 660лв.  ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт