С дантелено бельо хващаме око, а без бельо ще има йохохо!(бъдещи мами над 35)

  • 28 299
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 603
Е, тя втората е чисто нова, имаш още време ще излезе все нещо дето ще ти допадне.
Цвети, стискам ти палци утре за ендото.  Hug

# 706
  • Мнения: 3 406
Цвети, стискам палци да попаднеш на читав док, и да вкарате бързо хормоните в норма. И да разчистите пътя за малкия човек  Hug

# 707
  • Мнения: 1 368
Eли, интересно звучи, стискам палци да стане  Hug
Коте, не съм наясно, дано помогнат момичетата, ама дано бързо да оздравееш  Praynig
Рансън  Hug
Цвети, дано мине добре всичко  Praynig

# 708
  • Мнения: 481
Здравейте от мен!
Мамче,Танзу,Уан11,Пусикат,Ленивик,благодаря за гостоприемството,момичета.Нямах много време тези дни за тук,но вечер мятам по едно око от телефона. Wink Интересно ми е всичко,което успях да прочета.Гледам бебешки дрешки,колички,радвам ви се и се надявам в скоро време и на мен да ми дотрябват. Praynig
ДоннаФорте, късмет утре на трансфера
ИнатаЧ, стискам палци и на теб,здраво и хубаво бебенце след около 9м. да гушкаш.
Кремика, така,така, пази силите за около О.,а и ТМ малко да си поеме въздух  Mr. Green и, разбира се да оправите пералнята
Рансън, Hug  
На Жанач честито и от мен до хубавия финал,само такива хубави новини
ДаринаК , много хубави снимки
Танзу успокой се и всичко да е наред
Пусикат,  да се оправяш скоро
Екоели, успех в петък на интервюто
Кай, и за твоето мъниче много се радвам,все така добре да е
Ами това е от мен. Другото го забравих...магнезиево олио ли казахте, hahaha Joy ,май ще трябва да се върна и да прочета по-обстойно

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 22:41 от MamaSa

# 709
  • Мнения: 13 965
Кей, прекрасна новина, все така да расте бебка  Hug

Ели късмет утре на интервюто, сигурна съм, че ще се представиш на ниво  Peace

Цвети, Танзу никакви притеснения не трябва да ви мъчат, все пак вие сте подготвени доста добре откъм информация и психически, а и имате хора до вас, които да ви подкрепят  Hug

Рансън, дано да се изчистиш без проблеми и после пак ще стане, убедена съм  Hug
Скрит текст:
Имам една позната, която имаше два миседа в ранни седмици и сега пак е бременна вече в по-напреднал стадий (на 41 години е). Тя категорично отказа кюретаж и остави нещата на природата. Впоследствие се оказа, че майката на мъжа и е била по същия начин, та проблема вероятно е генетичен.

Иви, забравих да питам ти как се чувстваш, кога пак си на преглед и въобще какво следва  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 3 404
Привет,и лека нощ.Стискам за вдички в нужда.
Адаш,и ние сме с колетото джовани,оревах за данте,ама пид носа ни я купиха.Още мрънкам де.+ столчето за кола ни излезе 804 лв.
Перу погледни S Line ,по тях подсмърчам сега и ме е яд 3 в 1 за 650.

# 711
  • Мнения: 1 130
Привет!
За количките да се включа и аз. КОгато се роди Сава купихме CHICCO For Me, ето това е
Скрит текст:
Още съм влюбена в тази количка! Тогава в Бг се купуваха изключително скъпи колички и с моите майки дружки един ден решихме да си изпробваме взаимно количкие. Ами техните бяха поне двойно и тройно по-скъпи от моята и поне толкова по-неудобни. Съвсем честно ви казвам, съжалиха че не са погледнали нещо по-простичко. Някои от тях казаха, че я нямало в Бг тази, а аз им показах, че даже в град като Добрич я има налична. Wink
За съжаление на Сава му отесня към шестия месец, но имам приятелка, която и второто си дете изгледа с  абсолютно същата количка, която все още изглежда перфектно.
Перу,
Скрит текст:
моята количка е използвана не повече от 6 месеца, 4 от които в Англия, изпрана и почистена си седи на склад в София. Преди време опитах да я продам, не се получи, и от тогава така си седи. Ако те интересува мога да ти изпратя актуални снимки, сигурна съм, че все още ги имам някъде из компютъра.
Тъкмо говорих с ММ, че дори и да имаме бебе, няма да ни е подходяща за тук. Единствено кошницата за кола бих задържала.
Аз кош за новородено не съм ползвала, въпреки че Сава е роден през декември, но количката има доста плътно покривало, което ми беше напълно достатъчно.
Помисли си и ми кажи, ако проявяваш интерес.
При нас височината на дръжката и количката също беше важна, защото ММ е доста висок, че и аз не съм от ниските.
Stokke имаше моя приятелка. Хубава количка, но много тежка. Още в самото начало искаше да я сменя по тази причина.

Ох, време е за училищe!

He-heee, да се похваля. ДОкато бяхме в училището да оставим Сава, ми позвъниха ембриолозите, още 2 ембриончета са замразили, при това с параметри 5АА и 5ВВ. Simple Smile Шампиончета!
Леле, мацки, как се чака 10 дни до кръвния тест ми кажете?

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 04:00 от InataCh

# 712
  • Мнения: 2 603
Ината, бравоооо на шампиончетата ти Hug  Ще минат 10 дни, с нашите писаници бързо Hug
Адаш, ние имахме от познати кошница за кола. Та е 2 в 1. Ама ние наистина сме харесали еднакви колички и аз Дантето първо Mr. Green, ама тая едва я открихме последна бройка и беше още намалена, промо в магазина. Сега много си я харесвам.
Добро утро забравих да кажа Hug Изпратихме баткото. Хайде на кафенца, чайчета, закуски....

# 713
  • Мнения: 3 406
Звездичке, готово е кафето
Скрит текст:
Ето го и чайчето
Скрит текст:
Ииии закуска за поспаланки  Mr. Green
Скрит текст:
Дона, късмет момиче  Hug

# 714
  • Мнения: 2 168
Добро утро, мерси за кафенцето, Танзу
Браво на Ина за ембриончетата и успех днес на Дона и Цвети
Звездите, много сладки колички
Звездичке, на теб морската близо ли ти е, там ли сте за разходки? Баткото сам ходи сигурно на училище

# 715
  • Мнения: 39 637
Моята количка е същата която Тита е показала- Чико. Удобна, лека, с големи колела и много маневрена. И още я използвам. Лия е вече 90 см., така че Перу това не ти е довод. И да добавя, че коша събира доста- един голям пазар в магазина.

Маммче, видях цветята и много ми харесаха. Просто си тръгвах от работа. Мерси  Hug

# 716
  • Мнения: 3 535
Ааа, моля- моля! Поспаланки не стават с седем!;)
Добрутро! Вземам любимото ми кафе и от закуската, че голям глад ме гони  Embarassed
Късмет на Дона днес!

# 717
  • Мнения: 2 501

Леле, мацки, как се чака 10 дни до кръвния тест ми кажете?
Joy Joy Joy
Много е трудно.

# 718
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз имам две колички, бъкстър Тфк с всички екстри - зимен, летен кош и кошница макси кози и лятна на бейби дизайн, доволна съм и от двете!
Уф след малко отивам да хвърля едни 1300 лв в кофата, за данъци..

# 719
  • Мнения: 8 532
Добрутро ...
Ината, ако ще те успокои малко и аз чакам с нетърпение твоя тест. Така че - взимам малко от твоите емоции, да ти е по-леко. Направи 1-2 торти и няма да разбереш как е минало времето Simple Smile
А ако е "+" може да измислиш за ТМ една под формата на положителен тест Wink

Общи условия

Активация на акаунт