* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 779
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 927
О, Марги, ясно от къде ми е позната. Аз не съм гледала В очакване на слънцето, но съм редила няколко епизод, явно затова не се досещах.
Дъгичка  Joy Селин, бе миличка, Селин. Наистина е много хубавичка актрисата, активна леля. Иначе и аз очаквам да видя нещо повече от Орхан, все пак е наше момче.
И първото селфи на семейството:


И да допълня, че 1 епизод е преведен на български, а аз съм до средата на субтитрите.

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 21:22 от BaMbIto

# 31
  • Мнения: 197
Цоп и аз при вас. Благодаря за темата и споделената информация.

Дано да е весела и интересна втората серия, но ми се вижда доста драматична с отвлеченото бебе и с този пистолет. Само бабата ще се справи с баща й на Зейнеп. Аз я помня от "Брак с чужденец" - и там беше страхотна. Много й отива тази роля на "султанка" и как само ги командори с поглед. Тя ми е любимката в първата серия.

# 32
  • Мнения: 2 116
Дъга, Gawina,  Hug

Дъга,   bouquet  благодаря за интервюто с двамата. Интересно ми беше да разбера мненията им по въпросите.
Скрит текст:
Би било добре да сме пак заедно, че трудно ни се получи след Пепел от рози.
Компанията ти е удоволствие за мен и ми липсваше много! Heart Eyes Hug
Gawina, да, госпожата само с поглед ги "управлява", много точно. yes
Не съм я гледала аз, но и на мен ми хареса. Ще бъде важна ролята й в историята...определено.
 welcome  Добре дошла!  hug  

Gawina,
Скрит текст:
Май сме се засичали до момента...в ЗС и АФК...или греша? Hug

За гледане он-лайн навярно няма да бъда на линия, но след като се качи еп. ще го гледам/още във вторник/ Давам заявка за повече активност към коментарите, че и за инфо/за и от сериала зад кадър/ не ме бива много.

Нещо за което щях да пиша днес, сега видях, че и в интервюто го има споменато...

1. За предложението на Фатих...в това кафене... newsm78



Ами много скучно/като решение за място за подобна стъпка/, как изобщо му е дошло на ум на Фатих, то логика няма, какво остава за романтика.  Stop
Но за него този брак в случая бе по-скоро спасение и изход от друг брак, може би затова не се е замислил върху детайлите, които са по-важни от самото предложение.
Заблудата си е само и единствено негова в момента, че във връзката е имало любов, искаше му се да има любов, но само с искане- не става, то не стига. Поне последствията няма да са сериозни, ще му мине по-бързо и по-лесно. И ако има разочарование от любов, то е по-скоро разочарование от погрешна и заблудена негова представа за това що е любовта.

2. За ситуацията в която попаднаха и Зейнеп и Ертан с появата на бебе във връзката им... newsm78



При Зейнеп разочарованието е по-сериозно, както и последиците от него.
Тя наистина отдаде себе си напълно и емоционално/а и физически/ във връзката си с Ертан.
Дали е права и с право или не- да иска той да приеме бебето, да се ожени за нея- това е друга тема, но за мен в случая по-важното бе, че тя много достойно прие решението му. Без значение какво й костваше това му решение. Нямаше хленчене, молене, заплахи или изнудване...просто си тръгна. Много, много силно и тежко решение. Но и най-правилното. /за мен/
Тук е по-ценно това, че тя пое своята част от отговорността за появата на бебчо, а не, че той не пое своята.
Това всъщност ще й помогне да се справи и да излезе от ситуацията, първо емоционално, а после и с онова неминуемо "хорско мнение" с което ще й предстои да се срещне очи в очи, паралено с трудностите при самотното отглеждане на детето си.
Харесва ми много, че демонстрира в поведението си увереност, стабилност, независимо от трудностите си в момента. Усеща се безизходицата й, но не и безнадежност, няма елементи на отчаяност у нея. Това показва сила на характера, умения за справяне. Навярно самата тя не знае и не подозира, че е способна на това. Но и съвсем логично, докато не ти се наложи, няма как да знаеш на какво си способен в действителност.

От двамата, Зейнеп по-трудно би повярвала отново в любовта, по-трудно би се доверила.
Но за Фатих пък ще е по-трудно да намери път до сърцето й, наранено в момента и затворено за любовта към един мъж.
Не съм избрала още на кого да симпатизирам повече... newsm78 Joy

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 09:37 от margita9

# 33
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Приятен ден!



Днес ще съм в очакване да видя какво са ми приготвили от екипа за еп. 2-ти?
Подсказките обещават и екшън,  #Crazy дано не е за сметка на забавните и романтични елементи.





Тази кокона, снахата-любимка, какви ли ще ги свърши? newsm78 Joy
Не ни показаха и казаха кой знае колко и какво за нея, може би и тя е израснала с мисълта, за този уреден и удобен брак за семействата им с Фатих. В един от кадрите докато той разказваше своята история ми се мерна едно момиченце до него... Shocked
Може и да има някакви чувства към него, не само очаквания заради тези на родителите им?!
А и кой обича и лесно приема изненадите, различни от очакваниета му?
Изненади, които го разстойват малко или много?
Май- никой, затова и една първа реакция от нея/не много положителна/ е съвсем логична./за мен/ Въпросът е какво ще последва след нея, след първата реакция? Кое и какво ще вземе привес?

Актрисата как са я избрали само...ми тя стърчи над него... hahaha hahaha
Иначе добре го докарва, като излъчване...една струдена и смразяваща красота... напълно в синхрон с "уговорката" за любов и щастие в един "планиран" брак отвън и от други.  newsm78

Didem Soydan



Хубав ден ви пожелавам отново и до довечера! Hug

# 34
  • Мнения: 6 591
Здравейте!  wavey wavey wavey

Бамби Hug

Марги Hug, благодаря за интересното четиво, подкрепено със снимков материал.  Hug Споделям и впечатленията и очакванията ти. Надявам се да прекараме забавни моменти с колоритните герои на сериала.

Гавина Hug, радвам се да те видя! Hug

Малко преди началото на новия епизод може да си припомним някои интересни моменти от първия с няколко гифчета на голямата майсторка Фунда. Слагам ги в спойлер, за да не забавят зареждането на страницата.

Скрит текст:


 

 

 

Не знам дали някой възнамерява да гледа онлайн, но аз ще опитам. Да видим дали ще ми се получи.

Ако има и други като мен, приятно гледане!

                             

# 35
  • Мнения: 2 116
Дъга, привет и приятно гледане!  Hug
Аз отдавна не гледам он-лайн нищо, нямам нито нерви/заради многото реклами/, нито време.
Но след излъчването ще го изгледам, непременно и веднага.  yes
Чудесни гигфчета от Фунда, благодаря! Heart Eyes
Харесвам и колажите й, уникални са. thumbsup
Дъга,
Скрит текст:
Днес Кометка се появи във форума, поканила съм я да погледне сериала и ако й хареса да се присъедини към нас тук. Peace
До по-късно от мен!  hug


# 36
# 37
  • Мнения: 197
Браво, Бамби! Успя да ни го пуснеш преди новия!  Хубав нет и да правиш подсказки на новата серия.

# 38
  • Мнения: 927
Успях, да!
В момента всички свалят от мен и почти нямам нет  Sad дано има озет, за да не изпусна много. Качвам го и във вбокс, но става по-бавно.

# 39
  • Мнения: 197
Аз ще го свалям още двайсетина минути, дано да не ти преча много. Озета почна и както ми изглежда - доста подробен.

# 40
  • Мнения: 927
Хайде и от мен приятно гледане и безпроблемен нет. Сядам и аз да погледкам.

# 41
  • Мнения: 6 591
Гавина, Бамби, благодаря ви момичета за труда. Hug Hug

Много озет, много реклама. Конкуренцията вече почна. Тия хора как я мислят...  Laughing



Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 20:44 от * Дъга

# 42
  • Мнения: 197
margita9, да, така е. Засичали сме се из бг мама пространството. Много ми е хубаво когато срещам стари познати. Радвам се, че ще пишем тук, въпреки че аз не съм от често пишещите.

# 43
  • Мнения: 6 591
"Сега и ти почувствай какво е да ти е мъчно за детето ти."




"- Детето е гладно.
- А можем ли да го нахраним с риба?"




"Аз съм Гюлсюм Шекерджизаде. Ако нещо се случи с това дете, всички ви ще унищожа.
До сутринта моят внук трябва да се намери."




"Вече не мога да живея без нея. От момента, в който видях Зейнеп,
аз реших че искам да прекарам живота си с нея.
А  после забелязах, че и тя се е влюбила в мен. Вече не мога да живея без нея.
За мен тя е като ангел, слязъл от небето"




"Нямам ти доверие. В теб има нещо, което ме безпокои.  Ще разбера какво е то,
както и какво е миналото ти. Следя те, снахичке."




"Много мислих и взех решение. Ще отидем да поискаме Зейнеп от баща й."

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 21:56 от * Дъга

# 44
  • Мнения: 197
Как свърши? Последните 15-20 мин ТВ не работеше.

Общи условия

Активация на акаунт