* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 781
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 927
Отидоха да искат Зейнеп, но се оказа, че баща й е претърпял инцидент - катастрофа. Отидоха при него в болницата. Един от неговите хора разказа как се е случило всичко. После бащата на Фатих поиска снахата, Капитанът се съгласи, но каза, че той пък иска Селин за Орхан. Доколкото знам имат такава традиция - ако булката е избягала/била е открадната, семейството трябва да върне друга булка. Накрая двамата бащи бяха заедно. Селин се обади по телефона на баща си и му съобщи, че са я откраднали. Капитанът каза нещо от рода, че щом те могат да откраднат булка и той ще може.

# 46
  • Мнения: 6 591
Гавина, ами отвлякоха Селин, защото според бащата на Зейнеп традицията повелява така. Щом Фатих я е отвлякъл, сега трябва семейството му да си върне дълга като вземат Селин за Орхан. Свърши как момичето се обади на татко си да й помогне,че са я отвлекли.



С Бамби сме писали едновременно,но няма да трия. Лека нощ!

# 47
  • Мнения: 197
Благодаря ви!

В тази серия спасявахме Селим, а в другата - Селин  Hug

# 48
  • Мнения: 927
Снощните клипове нещо не ми го одобри вбокс, сега го качих отново.
http://vbox7.com/play:5bb96e63b6 - част 1
http://vbox7.com/play:4fb5917ac3 - част 2

Имаме си фрагман за 3 епизод:
https://vk.com/feed?w=wall-75842146_2999


Снощи изгледа целия епизод онлайн, разбира се тук там прекъсваше. В началото историята за отличането не ми беше особено забавна, но пък трябваше някак да се запознаят двете семейства. Смятам, че сем. Шекерджизаде осъзна какъв баща има Зейнеп и я приеха по-топло, особено Гюлсюм. Много добра идея от нейнат страна да идат да поискат снахата, за да се сложи край на този проблем, но Капитана не е от най-разбраните хора.
Интересна ще е историята за Селин. Може би ще видим противопоставянето м/у охолния живот, който тя е водила и живота в къщата на Рейс. Много съм любопитна за мнението на Орхан - дали той е съгласен да вземе това момиче, но като гледам фрагмана - взел си я е, та дори я пази да не избяга с вързани крака.
Относно любовта... Виждам вече Фатих влюбен до уши в Зейнеп. Май май дори започна да го осъзнава. Тя за момента е много объркана - спомни си за миналото с Ертан. Това ме накара да си мисля, че тя все още изпитва нещо към него и ... веднага следващата сцена - Зейнеп мисли за Фатих и дори го зави  Rolling Eyes Може би и тя скоро ще се влюби в него, но навярно много трудно ще го покаже.

# 49
# 50
  • Мнения: 1 870



от новата серия  bouquet

# 51
  • Мнения: 927
Да пусна и рейтинга, защото не може да не се отбележи. Страхотен е!
TOTAL
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:57 22:52 12.40
2 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:42 23:41 7.31
3 ASK YENIDEN (OZET) FOX TV 20:00 20:57 7.11
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:57 22:52 12.32
2 ASK YENIDEN (OZET) FOX TV 20:00 20:57 7.81
20+ABC1
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:57 22:52 12.40
2 ASK YENIDEN (OZET) FOX TV 20:00 20:57 7.45


Клипче от 2 епизод с български субтитри:
http://vbox7.com/play:9a2dcc06ae

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 16:52 от BaMbIto

# 52
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
И приятен ден!

Поздрави за всички!  Hug

Бамби, Гавина...
Поздравления и благодарност и от мен-
за труда ви свързан с превода и реализацията на 1-ви еп. на сериала!

Още снощи изгледах епизода, намерих си едно местенце, където качваха частите непосредствено след излъчването. Та ми се получи нещо като полу он-лайн гледане. newsm78 Joy
Няма реклами, а и е след 22 часа, беше добре и удобно, че ми е ранен часът иначе.
Рейтинга е повече от обещаващ, двойно се е покачил за епизода снощи/ от първият на 10. 02. /-това е чудесно. Дано така е и занапред.

Та, за еп.- доста екшън, е- поне запазиха комичните елементи и в него. Очаквах малко повече и забавни, а и мили/романтични/ моменти. Но и няма как, историята се разгръща тепърва, и освен гл. герои има и други персонажи, активна част от живота им. Нужно е внимание да бъде отделено и на тях. Като цяло интереса ми е отново налице, както и намерението да следя серала.  yes
Няколко думи като впечатления с уговорката, че разбирането ми е далеч от достатъчното за точна преценка и мнение на случилото се. И след превода, може да има и промяна.

Капитанът- о, подценила съм го, ще се окаже по-инатлив отколкото предполагах.  newsm78 Joy
И сега какво- без време ще задоми и Орхан... hahaha Joy
Как пък се сети за таз традиция. На всичките му кусури сега ще излезе и краен моралист-традиционалист.  ooooh!



Не само глупава, безумна, а и много опасна постъпка да "отвлече" детето на Зейнеп. ooooh!
В желанието си да я накаже може би, да изпита и тя онзи страх и болка, които е изпитал той, коато тя е избягала?!
Жестоко ми се струва...все пак това е внукът му, детето на собствената му дъщеря. Crossing Arms

Усещам някакво "вкопчване" от него в дъщеря му, в желанието си да не я загуби- една прекалена грижа и опека, включително и ограничаване на свободата и правото й за собствени решения. Определено не е осмислил причината за да избяга и то по този начин Зейнеп, не е разбрал личната си заслуга като родител и баща да бъде лично наранен и разочарован от бягството й. Поведението му показва недоволство за това, че не е уважен, не е зачетена думата му. Донякъде с право и с основание- да, но само донякъде. Защото уважение и зачитане трябва да има в двете посоки, от детето към родителя, но и от родителя към детето.
А може би случилото се със съпругата му в някаква степен обеснява тази негова свръх чувствителност която той показва/изисква дори от всички около него/ що се отнася до авторитета му сред другите. newsm78
Има обаче нещо мило и добро в него, нещо което е трудно да се види и улови, но съществува.
И дори и да не ме усмихва, има моите симпатии, труден, но и интересен ще бъде като характер и поведение, а тези винаги са ми любимци в историите. Grinning

Много добър и подходящ каст за артиста...идеално пасва на типа на героя, визуално като черти. Grinning
Tamer Leven



Спирам за сега, за другите...после, че иначе какво ще пиша до другия вторник... newsm78 Joy
  
Приятен следобед и до довечера! Hug

п.п. Да сложа и трейлъра за еп. 3-ти. Бамби, го е направила, но на мен не ми се отваря от линка. newsm78
https://www.youtube.com/watch?v=lX8QY1leUQg
Aşk Yeniden 3.Bölüm 2.Fragman

Забравих да кажа и, че клипчето е чудесно, май е първото за сериала, нали? Heart Eyes
Бамби,   bouquet

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 18:56 от margita9

# 53
  • Мнения: 6 591
                                Привет!

Бамби Hug Марги Hug

Минавам набързо да метна краткото резюме на 3 епизод и бягам по задачи, а по-късно ще си доставя удоволствие с 1 епизод на български благодарение на нашия екип за бързо реагиране "Гавина-Бамби". Великолепен рейтинг, най-накрая и аз да случа на сериал, който се харесва и на турските зрители. Направо сме пребили конкуренцията, дано е все така.

                               Кратко съдържание на 3 епизод.

Шефкет  готви план за отмъщение на семейство Шекерджизаде. Даже Зейнеп не очаква от баща си такава постъпка.  Тъй като Шефкет отвлича Селин, неприязънта между двете семейства расте. Фатих и Зейнеп започват самостоятелно да търсят Селин. Но това търсене ще им донесе и някои проблеми. Мукадес също не стои със скръстени ръце. Тя също възнамерява да направи всичко по силите си, но става така че сама попада в ямата, която изкопава. Тогава тя измисля нов план. На пръв поглед изглежда че този план работи, но всъщност нищо вече няма да е както преди.


                             

Приятна вечер!

# 54
  • Мнения: 927
Фрагмана за 3 епизод с български превод:
http://vbox7.com/play:a711270726
Ааа май ще има романтика в 3 епизод. Къде ли са отишли Зейнеп и Фатих?  newsm78 Но той колко открито я прегръща, а после тя го целува  Two Hearts

# 55
  • Варна
  • Мнения: 178
Здравейте,момичета,а може би и момчета!Много се радвам,че открих темичка за този нов сериал,който смятам и аз да гледам заедно с вас.Доста познати и добри артисти,на първо място Бурра Гюлсой,който много ми хареса преди време в Незабравима,а след това и в Кузей-Гюней.той става все по-добър и по-добър артист.После заради него се загледах в едно добре започващо и весело сериалче,но заради нисък рейтинг го спряха,а жалко,не мога в момента да си спомня заглавието.Добре позната ми е и Йозге с трудното второ име-от Ал Язмалъм.Красавица и хубаво играеща артистка,сестрата на Фатих не е ли дружката на Хазал Кая от Забранения плод?може и така да ми се струва...Благодаря за това,че има темичка и че някой ще го превежда!

# 56
  • Мнения: 927
Добре дошла, Галя! Изгледа ли първи епизод или може би трябва да питам вече и за втори?
Сериалчето, което беше спряно, с участието на Буура, вероятно е Наричай ме вече Хиджран. Аз също много го харесах. От този сериал Буура ми стана симпатичен.
Гледала съм и Забраненият плод, но изобщо не си спомням коя е дружката на Хазал там  newsm78

Превода на руски език на първи епизод беше безплатен, но от втори насетне е платен. Парите за превеждането на 2 епизод са вече събрани, екипът предполагам вече действа по въпроса.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 178
Първи епизод го изгледах и много ми хареса-комична ситуация,явно доста срещаща се в тази действителност.Да,наричай ме вече Хиджран-така се казваше сериалът и тъкмо взе да става интересен,и го спряха.Руснаците казваш го превеждат срещу заплащане?Интересно решение...ще го търся и на руски,засега не съм го намерила.Има разни сайтове туркменски и азербайджански дето турския им е роден и го превеждат веднагически на руски-ще погледна там!Ще напиша тук ако го открия!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 178
Дружката на Хазал Кая е това момиче тук,сигурна съм.В Забранения плод тя имаше приятелка,появяваща се отвреме-навреме в някоя серийка,с нея ходеше в дискотеката,после обзавеждаха дома и,падаше си по Бехлюл..

# 59
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет и  хубав ден   wavey
Бамби  Hug  Дъгичка   Hug  Снежи   Hug  Марги   Hug много се радвам и е чудесно  Peace  че се "виждам" отново с вас   bouquet  
 Grinning Специални благодарности на Бамби  bouquet  че сложи линк с БГ превода на 1-ви епизод в темата за Берен и това е една основателна причина да проявя интерес към този нов сериал  Grinning Дори изгледах и 2-рия излъчен епизод на "картинки"  Wink  след като видях и прочетох всичко сложено в тази тема  Peace На първо гледане много ми харесва "Aşk Yeniden" и си мисля, че първенството в рейтинга изобщо не е случайно и това е заради неговия и романтичен, и комедиен с поносим драматизъм сценарии Peace Според мен режисьор и продуценти много добре са преценили, че с многото нови и оцелелите с нов сезон турски сериали се получи едно пресищане на ТV зрителите в жанра на ... "кара" историите   Naughty
 Grinning  Играта на актьорите не само в главните роли много ми харесва  Peace Прочетох интервюта и доколкото виждам късичките клипчета и снимките зад кадър с чудесно настроение и непринудено заснемат сцените и страхотно им се получават  Peace  Сериал с проблемите от настоящото съвремие за младите и за ... техните родители  Rolling Eyes  newsm78  






https://vine.co/v/OxwXhXq9nma

Общи условия

Активация на акаунт