Февруари е наполовина вече и мамите от ИБ за мартенички се оглеждат от далече!

  • 20 011
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 494
Благодаря, точно това бях написала на снимката във фейса - 9 месеца вътре, 9 месеца вън  Hug
Шавлив е, спор няма - гледа все на гладкия паркет да отиде, и по възможност под масата или столовете, за да може да си тресне качествено главата  Mr. Green А това, че съм му сложила пухкав килим, застлан отгоре и с одеяла - към 5 квадрата - изобщо не го отразява! Дай му кабели, пантофи, дистанционни, и отворена врата, за да може да се отправи към коридора и да си опипа хубаво гумите на количката  Crazy Наздраве с винце.

# 706
  • NE
  • Мнения: 10 999
А още по-опасен ще става. Аз гоня Вилито по голо дупе из цялата стая като го изкарам от водата след банята. Все на лаптопа, мишката, контактите и кабела за нощната лампа. Последно го беше изтръгнал и баща му ходи и оправя поразиите. Последният хит е да складира всичко в кофата. Намерих играчки, копчетата на печката, термометъра ...

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 704
И още по - палави и опасни ще стават  Crazy Насето миналата седмица се опита да ни подпали, подредил си няколко играчки в/у готварската печка и включил всички котлони, по едно време ми замириса на изгоряло иии косата ми се изправи ... Да ми е жив и здрав, голям беладжия е Simple Smile

# 708
  • shumen
  • Мнения: 18 138
Моме,с порастването ще става все по опасен.Аз сега моя го гоня из целия апартамент докато го облека.Ето тази вечер имахме излизане с него и докато го преоблека и обуя,за да не ходи по домашни дрехи и пантофи ме подлуди.То не беше бягане,реване и не искане да го оправям.
На мен тази вечер една мама от нашата група ми се обади и ме сюрпризира,че имало карантина.На едната леличка детенцето било болно от варицела.

# 709
  • Мнения: 1 096
Мецииииии,прекрасна новина HugВсичко да е наред до термин и октомври месец да гушнеш още едно сладко меченце.Ех как се зарадвах само Simple SmileМного кофти,че в този прекрасен момент тряба да сте в болница с Ема.Дано вече я излекуват напълно и да се радвате всички на прекрасна и спокойна бременност!

Глухарчееееее,честито бебче,да ви е живо и здраво,да папка добре,да спинка добре и дано коликите ви подминат възможно най-леко.Прекрасни мигове с новия член на семейството ви желая Hug

Моме,оттук насетне тъй ще е Simple SmileС ние сме само на паркета и не признаваме килими.И естествено любима игра ни са джапанки,пантофи,чорапи,телефони,дистанционно...Не знам как децата разбират кое е забранено и точно с него искат да играят.

Не знам дали тук се похвалих,но вече се изправяме,държейки се я за мен,я за дивана,но не ни е любима част това.Просто показахме,че можем да го правим.Също така крачим доста уверено,но като я държа за 2те ръце.В понеделник започвам работа на половин ден и се надявам Дари и тати добре да се гледат-все пак става въпрос само за 4 часа,2 от които се предполага,че Дари ще спи.Малко ми е сдухано,че трябва да я оставя толкова мъничка,но няма как,все някога идва и този момент.Дано Дари не страда много за мен,че напоследък само  мен иска

# 710
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
magyg Браво за изправянето и Успех с работата Simple Smile

тук вали вече 24 часа и е ужасно, натрупал е мн сняг, кварталните улици не са чистени, билевардите сега пак не бяха (околовръстното и България)... winter is coming... back  Rolling Eyes Tired

# 711
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
Ние излизахме за малко с шейната. Времето беше страхотно, само дето вали.

# 712
  • Мнения: 1 167
Къде сте момичета ........да не се стягате за утре.
ММ е рожденник и не празнувам  Crossing Arms по женски 8-ми март, а семейно  РД.,Но утре става на 40 и нямал да празнува ,не се празнувала тази възраст.За мен е глупост това суеверие,слух или незнам точно какво е и имам предложения и ще реша какво да правя ,мисля да мръдна за малко наблизичко ми е.


......тук вали вече 24 часа и е ужасно, натрупал е мн сняг, кварталните улици не са чистени, билевардите сега пак не бяха (околовръстното и България)... winter is coming... back  Rolling Eyes Tired

При нас само дъжд вали.Тази година сняг не видяхме,добре че ходихме на почивка че се попързаляха децата   поиграха и се снимахме на сняг.
Лека !
И весел празник утре момичета!Да сте много обичани жени и майки!

# 713
  • Мнения: 7 118
Дотътрям си д-то набързо Mr. Green
Не съм чела всичко, то е ясно, само да си кажа на Меца и тук, че  Hug Heart Eyes Praynig за всичко, което й се случва. Теста беше ясен, видЕх още бледата втора без очила Mr. Green..моЙ съм дърта, ама виждам
Ние сме си все така..няма сън, но пък сме с 12 зъба. Чакаме кучетата и после се моля за малко почивка. Яде по два пъти нощем...като бебе ooooh!
Лягам да спя бързо, че след малко се започва нощната смяна, който спал, спал.
Лека ноШ Hug

# 714
  • shumen
  • Мнения: 18 138
Маги,браво за изправянето и успех с работата.Дано Дари бързо свикне с тати и да не плаче като е оставяш с него.
Лилка,и аз знам,че е някакво суеверие това и не се празнува 40-годишния рд.
Ние утре за сега ще сме си семейно с нашите,а вечерта,ако ми се отдаде възможност и някой иска да гледа Дени ще излезнем с приятелки на ресторант или кръчма.
При нас валя сняг сутринта,а после дъжд и сега е голяма киша.На нас снощи ни прокапа бойлера и голям 8 мартенски подарък си направихме и си купихме нов.Утре щели да идват да го сменят и не знам как ще удържам малчо,ако не става за излизане.
И не накрая да Ви пожелая весело посрещане и на вас утре на празника.

# 715
  • NE
  • Мнения: 10 999
При нас дори спря дъжда, ама туй време се побърка.
Зузе Уф милите, много бърза серия удари Радинка с тези зъби.
Маги Дари е кротка и бързо ще свикнете. Успех!
Нещо напипах подут венец от страната на кътниците, ама да видим.И аз лягам, че нощна смяна ме зове след малко.
8-ми март хич не ми е на сърце и си го пропускам редовно.

# 716
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
Честит празник, мили майки!

Скрит текст:
Благодаря ти, мамо,
за твоя топъл скут,
за майчиното рамо,
за майчиния труд.
 
Благодаря ти още
за ясния ми ден,
за грижите ти нощем,
когато бдиш над мен.
 
За нежната закрила,
за кроткия ти глас,
за всичко, майко мила,
благодаря ти аз!
Асен Босев

# 717
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честит Празник мили момичета. Бъдете много щастливи и много обичани!

Ние снощи бяхме на фирмен купон. Сега съм като ударен електрон hahaha
Зузко и това ще мине. Да я нацелуваш сладураната Heart Eyes

# 718
  • Смолян
  • Мнения: 214
Честит празник  Heart Eyes

Гледам за сняг сте си говорили.... При нас положението е бедствено  ooooh! Вчера нямахме ток, почти целия ден, спря още в петък вечерта... Сигурно имаме вече метър сняг  и продължава да вали Sick Плановете ми за разходки с малкия отпаднаха тотално  Joy
 Ние вече гукаме  Heart Eyes Направо не мога да повярвам, как с всеки изминал ден Тони се научава на все повече и повече нови неща!!

# 719
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит празник малки и големи дами!  bouquet
Каси, Петьофи При вас май наистина е най-лошо полижението, макар и при Сандрето май доста сняг има. Това ще е за 8-ми март. Laughing
Важното е да има ток и вода и топличко. Praynig
В Пловдив как е положението? Баш този уикенд имахме намерение да идваме, но го оставихме за следващия, но ще сме плътно на гости.
Каси Честито гукане. Като гъбки растат. Hug
Поспаланчо Почивай, все пак още е празник. Wink

Общи условия

Активация на акаунт