Февруари е наполовина вече и мамите от ИБ за мартенички се оглеждат от далече!

  • 20 026
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • NE
  • Мнения: 10 999
Вероятно е на хормонално ниво. Преди да забременея имах висок пролактин, но ми идваше съвсем редовно. Нямаше да се изненадам ако закъсняваше, макар и за 45 дни ми е идвало, ама да подранява два пъти мие странно. Замисляме се за ново бебе след отбиването, може би есента и не искам да  се е разбутало нещо. newsm78

# 76
  • Мнения: 520
Деси, док какво каза?
Поспалане, бързо оздравяване.
И ние довечера сме при док. От началото на седмицата влачи една кашлица и да видим какво ще каже. Сутрин като стане няма сополи и вечер преди лягане проточи малко " ясленски " и това е.

# 77
  • Мнения: 2 843
Ами какво да каже, тя още първия път изписа АБ, ама аз не дадох, тогава само гърлото беше червено. Оправия я с хомеопатия, сиропче и така. Но не й минава, после пак ми вдига Т, тръгнаха и сополи, кашлица, пак е с Т сега  ooooh! А колко Хомеожен изсмука, Коризалия, вит. Ц, инфлуцид давам и нищо. На Бисептол сироп, не е тежък АБ, ох, ще видим  Confused

# 78
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Имам чувството, че до първи клас ще си влачим памперса  ooooh!
и аз така мислех, но уви... не си го слагай на сърце, ама изобщо... аз съм "за" теорията когато детето е готово... няма драма за родителя (освен ако няма външни фактори, които да ти вдигат нервите), нито за детето... но това си е моето мнение Simple Smile
pospalancho оправяй се  Hug
Flower Fairy вземала ли си някакви хепарини по време на бременността? аз все си мисля, че моето положение сега (пак с къс МЦ) се дължи и на това... преди пак беше къс, но е е бил такъв брутален, а и сега продължавам с кървенето и от носа, а когато бях бременна всички лекари казаваха спокойно от клексана/фраксито е... ама си продължава...
desitkad да се оправяте бързо...

# 79
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бени Не съм била. Взимах само утрогестан, но шпа, фк, магнезий и желязо - нищо фрапиращо.

# 80
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Поспаланче,оправяй се бързо.Слав как е?
Деси,да се оправя скоро и Деница.
Цвете,според мен си е на хормонална основа това.
Аз днеска си поговорих с госпожата сутринта и каза,че не е видяла нищо,че е одран,а и не се е оплаквал.Днеска ще видим пак дали няма да има нещо друго.

# 81
  • София
  • Мнения: 10 704
Бени, с двете бременности бях още след овулация на хепарин и след раждането на малкия и сега нямам скъсяване на цикъла. Само ми е адски обилен, адски, което според Сигридов не е проблем и няма причина.

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Феичка, и аз бих "обвинила" кърменето за този къс цикъл. Скоро разбрах, че едва 3 месеца след окончателно спиране на кърменето хормоните успяват да се наместят. И все пак дано да е еднократно.  Hug
Поспаланче, скорошно оздравяване  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз и кърмя?

# 84
  • Мнения: 39 571
Хепарина не се натрупва в организма. Какво да кажа аз, като от три години във вените ми не тече кръв, а вода. Цикъла си ми е същият, само дето кървя като прасе на Коледа  Crazy

# 85
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз докато кърмех беше ужас. Особено вечер като се насмуче зверчо. После след няколко месеца се оправи. Но пък и моя дойде една година след раждането, та реално съм имала 2 цикъла докато сме се кърмили. Горе долу 5-6-тия вече се нормализира.

# 86
  • Мнения: 11 533
Силно се надявам скоро да не идва МЦ, че няма изгледи за скорошно отбиване, малкият е цицоман, мръщи се на пюретата, иска си млякото.
Свило ми се е сърцето - утре ще ни взимат кръв и на двамата за изследвания, и на него, горкото, от веничката, не ми се мисли как ще го удържам и какви писъци ще са. Поне ще съм с ММ.

# 87
  • Мнения: 7 118
Записвам се на 6-та страница, но имам свек на гости, четири избили почти кътника на неспящо и криво бебИ, студ вън, кофти овулация и нииикакви помисли за второ бебИ...достатъчно извинителни причини ли имам или да търся още Joy
Поспалане, мерси за темата и да нацелуваш зверчони  Mr. Green
Болничките да се оправят, циклите на всички да се наместват, а аз отивам да наням малко, преди да ме изръгат за поредното среднощно гушкане ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 10 704
Моме дано лесно намерят веничка утре и резултатите ви да са ОК!
А какво общо има идването на МЦ с отбиването? Аз имам цикъл още откакто Лили стана на 4 месеца и я кърмя до ден днешен Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 843
Добро утро и честит ви Зарезан  Mr. Green Да пийнете винце за здраве  Whistling
Моменце  Hug
Зуз, айде да се наспите и вие най-накрая  Hug Целувки за непослушното Радинче  Heart Eyes
И аз като Магнитка, цикъл от третия месец на беба, точен като часовник всеки месец  Crazy А кърмех на поискване, ох, поне не ме боли като преди да родя, сега не го усещам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт