Бродирана красота - Тема 129

  • 67 688
  • 721
  •   1
Отговори
# 510
  • гр. София
  • Мнения: 196
Здравейте момичета! Имам нужда от малко помощ... Трябва ми мотивчв за картичка за абитуриентка и за абитуриент. Държа да е картичка за да сложа в нея някакви парички , а не да им ги връча просто в пликче... Евентуално, ако не харесам малко мотивче като за картичка, да е пак нещо дребно като за рамкиране, нямам почти никакво свободно време напоследък. За мен ще е голямо предизвикателство ( ако не се откажа междувременно ) защото това с кръстчето ми е малко тъмна Индия ( на някои се бях оплакала на лични  Laughing ) Моля за идейки, но само да вметна, че в някоя група във фейса гледах с разни бухалчета - е не ми харесаха  Embarassed Може би по-скоро нещо с надпис "честито", цветенца за дамата или и аз не знам. Ще съм ви много благодарна   bouquet

# 511
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Здравейте момичета! Имам нужда от малко помощ... Трябва ми мотивчв за картичка за абитуриентка и за абитуриент. Държа да е картичка за да сложа в нея някакви парички , а не да им ги връча просто в пликче... Евентуално, ако не харесам малко мотивче като за картичка, да е пак нещо дребно като за рамкиране, нямам почти никакво свободно време напоследък. За мен ще е голямо предизвикателство ( ако не се откажа междувременно ) защото това с кръстчето ми е малко тъмна Индия ( на някои се бях оплакала на лични  Laughing ) Моля за идейки, но само да вметна, че в някоя група във фейса гледах с разни бухалчета - е не ми харесаха  Embarassed Може би по-скоро нещо с надпис "честито", цветенца за дамата или и аз не знам. Ще съм ви много благодарна   bouquet

тези на инат не ти ли харесват? Simple Smile

# 512
  • гр. София
  • Мнения: 196
Картичките са прекрасни, но госпожицата се има за много голяма, нали завършва. Притеснява ме , че са по-детски картичките , иначе за страхотни

# 513
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
племенничката ми е абитуриентка тази година, а пази една картичка с фея от две-три години  Blush

майка и ми я показа, когато им ходих на гости. седи си на нощното шкафче, защото носела късмет  Blush

тук има детелинки за късмет
https://www.pinterest.com/stitchedwishes9/good-luck-cross-stitch-charts/
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/66/2b/56/662b567e6c43a … 833dc71deb18f.jpg
https://www.pinterest.com/riabeatrix/cross-stitch-ladybug/

розичка, много лесна, може да е с меланжирани конци Wink - http://embroideries.co/templates/products//cross-stitch-rose-1-colour.jpg

и други Simple Smile
https://www.pinterest.com/pin/249035054370728024/


а това е за Великден  Laughing

Скрит текст:

# 514
  • гр. София
  • Мнения: 196
Супер са, много благодаря!   bouquet  Подобна розичка бях гледала някъде из фейса, но беше цяла, с дръжка и листенца... Мисля, че детелинките са добра идея Simple Smile

# 515
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 409
 И аз съм от четящите  Embarassed  

Не спирам да шия ръстомера  Peace много е приятен за шиене. Ама вечер след манджи и чинии кога да снимам, че после пък някой трябва да благоволи да свали снимките, да ми ги прати на пощата, аз пък да ги кача тук......абе като в оная приказка мели, меси, печи   ooooh!

mibobo уцелила си пиленцето, или така ми се струва, че няма контур цепещ нишката.
Ние с дъщеря ми ушихме другите две.  Едната вечер ги шихме, на другата само с контура се занимавах /хич не обича горката да го шие/  ами лошо ми стана -  голямо бодене и нацелване беше по крила и крака  #Cussing out Кой да го погледне предварително  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 15:57 от mama iasi

# 516
  • Мнения: 11 876
Така ти се струва  Wink навсякъде е такъв контура и аз му се изнервих, ето тук преди време показах още едно ушито от нея серия

Тази година за първи път правя големи яйца и то на бързо, че нещо нямам свобдно време и не съм особено доволна от резултата Thinking ама да покажа  Simple Smile

Скрит текст:





парашутани страхотни са маковете, браво греят направо  Hug

# 517
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Оооо mama iasi и аз два дни шия едно пиленце и после по една вечер след работа му шия контура. Ама и аз съм като тебе - хич не гледам контура и после си бия главата в стената.
Обаче другите три момчешки пиленца са с нормален контур стига да го различиш къде е точно, тъй като буквите го затискат. Направо ми изтекоха очите докато го направих на автомобилиста, то .... някъде може и да не съм го видяла, а на други места да съм си измислиа, но щом малкия познава какво съм избродирала не се притеснявам излишно  Joy  Joy  Joy

# 518
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 409
Ох, мислех че само на мен са болка такива контури  ooooh!, но пък не можем да отречем, че моделите са красиви, нали  Wink

# 519
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Аха, бейби - красиви са, спор няма.

# 520
  • Мнения: 572
И аз недолюбвам цепещия нишката контур. Преди и аз като вас, започвах да шия и после като видя че контура цепи панамата избеснявах. Сега обаче първо оглеждам схемата и контура и тогава започвам. Има толкова много схеми, не е нужно да се изнервям с този вид контур.  Все пак шия за удоволствие.

# 521
  • Мнения: 482
Здравейте момичета! Имам нужда от малко помощ... Трябва ми мотивчв за картичка за абитуриентка и за абитуриент. Държа да е картичка за да сложа в нея някакви парички , а не да им ги връча просто в пликче... Евентуално, ако не харесам малко мотивче като за картичка, да е пак нещо дребно като за рамкиране, нямам почти никакво свободно време напоследък. За мен ще е голямо предизвикателство ( ако не се откажа междувременно ) защото това с кръстчето ми е малко тъмна Индия ( на някои се бях оплакала на лични  Laughing ) Моля за идейки, но само да вметна, че в някоя група във фейса гледах с разни бухалчета - е не ми харесаха  Embarassed Може би по-скоро нещо с надпис "честито", цветенца за дамата или и аз не знам. Ще съм ви много благодарна   bouquet


Не бързай с цветенцата, има невероятни мотивчета за абитуриенти, след малко ще кача, че много ми угасва компютърът  Mr. Green
За тези, които ми похвалиха картичките, ето великденските, имате време да си направите сами, много бързо стават, моите ги направих за един ден: http://f-picture.net/lfp/i077.radikal.ru/1503/2e/97f85d4ac7ba.jpg/htm

http://f-picture.net/lfp/s019.radikal.ru/i615/1503/51/0c8a94e6bef9.jpg/htm


ppk_e, тези харесват ли ти:

 

Може би имам и други подобни схеми, само да кажеш като идея дали ти допадат. Иначе има и меченце, което се дипломира, таралежче, зависи какво ти се шие. Мога и тях да ти покажа, и бухал имам, но нали не го харесваш Simple Smile В темата всички са ги виждали, показвала съм ги отдавна.

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 19:34 от ИнаТ

# 522
  • Русе
  • Мнения: 520
ИнаТ, нямаше друга работа, че да ми намираш на мен работа. Вече бях приключила с великденските нещица, ама като ме изкушаваш ще се предам   bouquet
На какъв каунт ги ши? Виждам, че там пише 14, няма ли да е едричко? 

# 523
  • гр. София
  • Мнения: 196
ИнаТ, благодаря ти!  bouquet Каквото и да избера, ако се реша да я ушия за мен ще си е предизвикателство със сигурност! На мен всичките ми харесват, но госпожицата абитуриентка е малко капризна, това ме притеснява. Ако има дипломираща се маймуна - това ще е моята картичка ( така я нарича баща и - маймунка и няма да може да се сърди и цупи  LaughingJoy Сетих се , че идеята с бухалчето ще е подходяща за младежа, те поне момчетата не са толкова капризни Simple Smile ( друг е въпроса, че младежа ми е последна грижа, там може и готова картичка да сложа )

# 524
  • Мнения: 482
ИнаТ, нямаше друга работа, че да ми намираш на мен работа. Вече бях приключила с великденските нещица, ама като ме изкушаваш ще се предам   bouquet
На какъв каунт ги ши? Виждам, че там пише 14, няма ли да е едричко? 

На 14 са моите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт