Бродирана красота - Тема 129

  • 67 669
  • 721
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 11
появи ли се името на пепен,веднага се сещам за песента на Богдана Карадочева;...ако до всеки един добър човек,застане и още един.....;
-pepen-ти недей да четеш,аз само мечтая в ефира...!един въпрос само към теб;-как улавяш скритите  желания на наркогобленарите и как уцелваш момента да ги осъществиш когато почти са изгубили надежда....!?(без коментар!)

# 541
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Честит Рожден Ден Иринка


# 542
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 397
Етап от ръстомера - започнат на 8 март




Остава ми още едно мече долу и се връщам на контура  Wink

# 543
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
мноого си бърза  Hug

# 544
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Много красив ръстомер! Мечетата са големи сладури!

Пепен, благодаря за схемите с мацки!Страхотни са с чудесно качество!  bouquet

# 545
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 397
Едричка е панамата, та за това  Wink
Хващам лошите, женя непознати, състезавам се за креативно ястие.......и си шия  Joy

# 546
  • Мнения: 571
Честит рожден ден на Надето, на teddybearm и на птица с пружина. Мили момичета, бъдете здрави и обичани. Весел празник на всички ви!

# 547
  • Плевен
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Надето, на teddybearm и на птица с пружина. newsm59  party023 Да сте живи и здрави ,с много време надарени , да творите красота след красота ! newsm51 newsm51 newsm51


Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 22:50 от pepen

# 548
  • Русе
  • Мнения: 520
Честит рожден ден на всички, които стават по-мъдри с една година! Желая ви здраве и парички за всичко останало. И разбира се време да ушиете всичко, което сте запланували   bouquet

pepen , два пъти оплакнах очото, много ми харесаха всички творби. Може ли малко повече информация за повода, явно не е от този форум.

И да напомня за русенската среща. Чакам ви утре с нетърпение момичета.

# 549
  • София
  • Мнения: 607
Много ви благодаря момичета  Hug
Опитвам се да ви покажа кончетата но незнам как да копирам адреса през телефона  Confused

# 550
  • Мнения: 482
С малко закъснение, честит рожден ден и от мен, момичета - Иринче, Наде, Птица с пружина! Бъдете здрави и щастливи  Hug

# 551
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
парашутани аз съм на линия - взела съм последните си нови придобивки рлюс един Дим дето го влача вече трета година. Вече чакам с нетърпение да стане 12,00 ч.

# 552
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447

Много поздравления макар и на патерици на Мечето, Надето и Птицата!
Бъдете здрави, късмет и хубави моменти, момичета!

Скрит текст:

Свърших Флоксовете на Риолис, сега ще почна един подарък от Тедибеарм - Рози на Орхидея. Нещо ново ще бъде за мен, защото е на панама с фон.

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 15:57 от ba4iiska

# 553
  • Мнения: 196
St.Dobri,такива вършат работа само че размерът не ми пасва. На мен ми трябват 15/20

И на патерица, честито на всички рожденици и малки и големи. Бъдете живи и здрави и повече поводи за усмивки около вас.

# 554
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Русенската бригада се срещтна. Запознах се с mibobo - страхотна млада дама. С парашутани вече се познавахме от миналата година. Хареса ми срещата - пастичка, сок и гоблени. Един час ни беше малко, но толкова в обедната почивка.

Общи условия

Активация на акаунт