Име за момиче с хубаво значение

  • 24 362
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 255
Снежи,не си писала в полето за пост и не се вижда.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 308
Ирина - дъщеря ми се казва така. Означава мир.

# 122
  • Мнения: 4 255
Светулчица,не искам да се римува с името на другата ми дъщеря Peace

# 123
  • Мнения: 3 031
От списъка най ми харесват Елиза и Тереза.

# 124
  • Мнения: 4 303
Юлия, Юлияна
Теодора, Диляна
Аблена/планински божур/
Павла, Павлена

# 125
  • Мнения: 212
Ава
Елуиза
Мадлен
Рафаела
Елиза
Самира
Емилена

# 126
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Допълвам с Елизабет, Бояра, Кара, Бела.

# 127
  • Мнения: 18
Михаела е хубаво име!И Тамара не е лошо,но помисли после в градинката и в училище как ще и викат живот и здраве.Защото аз имах много съученички с едни такива странни имена-Чубрина,Малинка,И Тамара сме имали и не знаеш как да с еобърнеш към тях.И аз съм в голяма делема за имената-Имам още време де,ама си го мисля как ще е-Първото ми дете е момченце-и се казва Борис,а сега второто което го чакаме живот и здраве лятото Юли ще е момиченце така казаха де!И сега почвам да търся и мисля имена с ''Д''

# 128
  • Мнения: 505
Михаела е хубаво име!И Тамара не е лошо,но помисли после в градинката и в училище как ще и викат живот и здраве.Защото аз имах много съученички с едни такива странни имена-Чубрина,Малинка,И Тамара сме имали и не знаеш как да с еобърнеш към тях.И аз съм в голяма делема за имената-Имам още време де,ама си го мисля как ще е-Първото ми дете е момченце-и се казва Борис,а сега второто което го чакаме живот и здраве лятото Юли ще е момиченце така казаха де!И сега почвам да търся и мисля имена с ''Д''

Да ти предложа и на теб Детелина. Свързвам го със страхотен човек, една единствена и целия град я знае, супер красива и чаровна. Може би затова го харесвам толкова.

# 129
  • Мнения: X
На Тамара може да се вика Тами.

С Д предлагам Даниела, Даяна, Диляна.

# 130
  • Мнения: 568
Дария,
Дарена или просто Дара.

На мен ми харесва и Дона, макар че се възприема като остаряло и бабешко. Но аз харесвам голяма част от  старите, изчезващи  имена и това, просто  е едно от тях...  Wink



# 131
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
На Тамара може да се вика Тами.

С Д предлагам Даниела, Даяна, Диляна.

Аз предлагам Деляна  Laughing  Blush

# 132
  • Мнения: 18
За сега съм се спряла на Деница и Дарена!Ама имам още време,таткото не си е казал мнението за име!А баткото като го питам как ще се казва бебето казва топчо!

# 133
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Детелина има много сладко галено - Дети Heart Eyes. Може би единственото с Д, което ми харесва....

# 134
  • Мнения: 3 922
Авторката не иска име завършващо на -ина.
Ако чуя някоя майка да подвиква "Дети" след детето си, изобщо няма да ми хрумне, че е галено от Детелина, а не е нещо идващо от "детенце" примерно Crazy.


Наистина ли смятате, че е съществен аргумент в полза на предложено име фактът, че познавате някой си, който е кръстен така и въпросния е страхотен човек?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт